Duch na testu?

crazynaa
2. říj 2015

Ahoj, vím,že mám už druhou diskuzi v tomto týdnu, ale.... dnes jsem byla na gyndě, MS nedostávám, a tak chodím na Agolutin. Dnes jsem 23 DC, tak mi jej píchl, dělala jsem si těhu test a jsou tam slabé čárečky, vidíte je někdo? 😀 😀 😀 nebo se mám jít už fakt léčit . Ovu byla minulý týden ve čtvrtek nebo v pátek. Bolí mě prsa, mám průjem, a bolí podbřišek. :( Brala jsem Clostylbegyt 3-7 DC

maxinkaa
2. říj 2015

Já nic nevidím 😒

maky_s
2. říj 2015

Taky nic nevidím. Jsou z rána?

crazynaa
autor
2. říj 2015

Nene, až tak kolem 11, na každém testu je čárečka taková tenka, škoda, že to nevidíte, ale je to mamatest, a ten prý duchy dělá :/

crazynaa
autor
2. říj 2015

Dr říkal, že je ještě možná na ně brzo , na testy týden od OVU, ale má zkusit.... :( :( prostě je tam vidím já i přítel, ale co je to zač :( Jsou to jen slaboulinké náznaky

artee01
2. říj 2015

Taky nic nevidim ☹

lucces
2. říj 2015

Podle mě je to špatná fotka. Já jsem taky ducha na mamatestu měla. Po zaschnutí zmizel. Lepší byly od mamatestu ty testy, které se dávaly do proudu moči. Tam bylo vidět víc. Jinak druhý den ráno jsem opět zkoušela tenhle test a čárka sílila.

maky_s
2. říj 2015

@crazynaa zkus z ranní moči. Taky jsem tam nic neměla a ráno duch byl😉 teď už mám 5.měsíčního prcka😊

crazynaa
autor
2. říj 2015

Mam doma i ten do proudu, tak rano udelam 🙂 diky za povzbuzeni holky

monikavitezslav
3. říj 2015

Holky asi i já budu ducharit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru