Duch na testu?

ajleenka
16. kvě 2018

Ahoj holky, potřebuji posouzení, zda z tohoto ducha může něco být nebo ne. O miminko se snažíme už delší dobu, tak už se bojím doufat. Mám ještě asi 4 dny do menstruace. Test je včerejší a dnešní. Ale je to Dr. Max a četla jsem, že dělají falešné duchy. Čárky jsou obě až po limitu, foceno po zaschnutí. V limitu na dnešním jen slabý náznak.

ple
19. kvě 2018

Co myslíte???

luciebx
19. kvě 2018

@ple vidět je krasně

semanren
19. kvě 2018

Vidím,. Moc držím palečky.

ajleenka
autor
20. kvě 2018

Tak holky, takže aby bylo nějaké rozuzlení pro někoho dalšího, kdo by řešil podobnou otázku. Dneska jsem začala krvácet, takže je jasno i bez dalšího testu. Takže buď je Lady Max opravdu takový šmejd, co běžně ukazuje takto silné duchy nebo se jednalo o biochemické těhotenství. Každépádně, ať je to jakkoliv, příště raději vyzkouším jinou značku.

nat
20. kvě 2018

@ajleenka nic proti ale neco na tom je,ze se nema testovat drive nez pri vicedenim zpozdeni.Test ukazoval jiste spravne ale tehu proste nedopadlo.Ja s nimi mam jen ty nej zkusenosti a opravdu jsem nikdy na ne neslyslela zadne neg.recenze.Takze nebude chyba v testu

letadylkokane
20. kvě 2018

@ajleenka bylo to biochemicke tehotenstvi. Test reaguje na hCG a to bud je, nebo neni.

lussinka88
20. kvě 2018

@ajleenka taky mam s maxem nejlepsi zkusenosti

amaliekvidova
21. kvě 2018

@nat A zkoušela jsi dr.maxe poslední tři měsíce? Já jsem stopro neměla biochemické a můj manžel taky ne a čárku jsme měli viditelnou. Jiný test mi to neudělal. Taky jsem ho měla ráda a považovala ho za nejlepší, ale něco museli změnit, protože falešné udělal už dost holkám. PS: jasně, že se má testovat po vynechání, ale kdo to má vydržet: )

ajleenka
autor
21. kvě 2018

@nat Já mám raději tu jistotu předem, než čekání na menstruaci. Ale byla chyba testovat tak brzy, příště počkám déle a to už musí být jasné čárky nebo nic.

ajleenka
autor
21. kvě 2018

@amaliekvidova Já s ním už od začátku roku testovala a takto mi to neudělal. Třeba takový šedivý stín, ale toto bylo růžové a sílilo, i když lehce. Tak nevím.

leymea
21. kvě 2018

@amaliekvidova kdyz jsem testovala ja kdysi tak si ho vsichni chvalily a ja pokud jsem nebyla tehotna tak tam fakt nic nebylo (cca 2 roky zpatky). Ale ted jsem casto cetla, ze dela falesny duchy, mozna se to fakt zhorsilo.

berushe14
21. kvě 2018

@amaliekvidova manžel by si měl zajít raději na vysetreni prostaty nebo něčeho na netu je spousta článku kde když pocura tt chlap a má čárku muže se jednat o rakovinu. Ať zkusí jiny test

barca9715
23. kvě 2018

Dobrý den jsem tu nová s partnerem se snažíme 5 měsíců o miminko a chci se zeptat jestli na testu něco vidíte? Já a dvě známe tam vidíme slabého ducha nejsme blázni? Test jsem si dělala z důvodů: v noci nespavost,přes den únava,ráno nevolnost(ne zvracení) tvrdší břicho ,časté chození na malou ,jednou hlad jednou vůbec a velká žízeň. Menstruaci mám mít až za dva týdny moc děkuji za odpovědi a přeji všem hezký den

letadylkokane
23. kvě 2018

@barca9715 test je negativni, nic na nem neni. Jen nechapu, proc testujes 14 dnu pred menstruaci. Ta doba odpovida spis ovulaci. A v tu dobu muze byt i na tt slaby duch (ale tady nic nevidim), nebot se zvysi hladina LH hormonu. Ten je ze stejne skupiny jako hCG, takze to citlive testy umi zaznamenat.

nat
23. kvě 2018

@barca9715 mate 14 dni do MS a testujete?Promite ale tohle je fakt blaznive.Proste pockejte do terminu nebo zpozdeni a mate jistotu zbytecne hadate a hledate kde co je a neni,.

luciebx
23. kvě 2018

@barca9715 14 dni do ms tam fakt nic byt nemuze.. ono teprve ted muzes ovulovat. pockej aspon na den kdy ma dorazit ms.. pokud nedorazi testuj. ted tam fakt nic neni. a ani byt nemuze. kolik dni mas od posledniho sexy?

barca9715
23. kvě 2018

@luciebx před dvěma týdny byl poslední sex

letadylkokane
23. kvě 2018

@barca9715 ale to je prece uplne jedno, kdy byl posledni sex. Dulezite je, jdy je ovulace. A pokud mas 14 dnu do MS, tak ji mas zhruba nekdy ted. Protoze pokud mas cyklus jakz takz pravidelny, je od ovulace do menstruace maximalne 16 dnu. Prvni faze cyklu muze mit klidne sto dni, druha je nemenna. Pokud teda nejsi nemocna.

verik87
23. kvě 2018

@barca9715 Kdy byla posledni menstruace,kdyz pises,ze posl sex byl pred 14 dny a zaroven mas 14 dni do dalsi MS... myslim,ze by sis mela prvni o ovulaci a pod neco zjistit,at vlastne vis,jak to funguje a nedelat testy zbytecne.

terulle05
28. kvě 2018

Dobry den , dnes jsem si delala krevni tt mam 5dni do ms a vysel mi tam duch . Vidite ho i vy ? Jake mate zkusenosti ?

nat
28. kvě 2018

@terulle05 neco tam lehce je

terulle05
28. kvě 2018

@nat aspon nejsem sama nebo naivni 😊

nat
28. kvě 2018

@terulle05 nejsi urcite 😉 neco tam videt je ale pockat do zpozdeni bude viditelnejsi 😉

terulle05
28. kvě 2018

Carka tam stale je i po zaschnuti . 😊 tak uvidim ja to dopadne . Nekde jsem cetla spatne recenze ale zase mi ho doporucovala kamaradka ze je dobrej tak nevim . Uvidim zda dorazi ms 😉

terulle05
30. kvě 2018

Dobry den . Videte tam nekdo neco ? Je to tt LIVSANE s citlivosti 10mlU/ml .

nat
30. kvě 2018

@terulle05 vidim 😉

letadylkokane
30. kvě 2018

Jj, vidim 🙂

maice
30. kvě 2018

@terulle05 Mela jsem stejneho minuly tyden...stejny test a nic z toho,preji vice stesti 🤞🙏

terulle05
30. kvě 2018

@maice aha 😞 tak dekuji zes mi to napsala 😞👍 tak uvidim jak to dopadne . I kdyz se to takhle ukazalo po 1 min. tak uvidim

maice
30. kvě 2018

@terulle05 Mne taky hned,prikladam foto...a to foceno v koupelne jen pod lampickou.Ale nadeje umira posledni...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru