Duch na testu jeden den před očekávanou menstruací

luciek9152
17. led 2018

Zdravim devcata muzete mi poradit
Dnes odpoledne jsem si udala testik ano odpoledne ne rano☹ mno ale ukazal se mi tam duch muze to byt znaceni tehotenstvi? Rano jsem si namerila bazalni teplotu 36,9 kterou mam uz 5 dnem...ale dnes rano kdyz jsem se sla vycurat a utrela jsem se tak na toaletnim papire byl hlen s krvy ale ne cista krev jako pri spineni ale pak uz se to neopakovalo akorat lehke spineni ale vazde malinko ani intymka neni potreba a ted vecer nic..tak se chci zeptat zdali mam spis cetak ze mrka dorazi? Viz..foto s testu

astyna
18. led 2018

@luciek9152

U prvního syna jsem nešpinila vůbec, u druhého jsem to měla dostat ve čtvrtek, v úterý špinění, lehčí krev, ve čtvrtek už klid. No a v pátek tam byly krásné dvě čárky 🙂 A nyní se mi tu už začíná plazit.

priefi
18. led 2018

@luciek9152 Nektere zeny maji cely 1.trimestr ms, ale jsou to vyjimky a ms je slaba. Nic jsem nebrala, jen listovku. Ted beru zelezo s listovkou (pripravek myslim obsahuje i horcik,.zinek a selen), nejedna se primo o pripravek pro planovani tehu, ale je vhodny. Nekdy prave chybi pry zelezo (vim, ze jsem docela chudokrevna), aby se mimco uchytilo spravne a zinek se selenem pomahaji rovnez udrzet.

mumik
18. led 2018

Super!!! Držím palce,ať je vše v pořádku 🙂 kdy jdete k doktorovi? Já jsem se dnes objednala a jdu 1.2.

stef_stef
18. led 2018

Holky, Ja take cekam na verdikt doktorky a pristi tyden krev, jsem jak blazen. Na vsech testech vidim duchy. Jedinej kdo neco vidi, je moje mamka, pritel ten si mysli ze sem se zblaznila, ze vidim jen to co chci videt 🙂

luciek9152
autor
18. led 2018

@priefi
Dekuji mkc...zitra koupim ja beru take listovku musim juknout co vse obsahuje ale urcite koupim se zinkem a tim selenem zotra jdu jeste k doktorce tak se ji zeptatm co a jak je jeste dobre 🙂 moc dekuji

luciek9152
autor
18. led 2018

@mumik dekuji moc 🙂 byla jsem dnes a jeste zitra a pak uvidim 🙂 uz jsem mela samovolny potrat jednou tak to hlida 🙂 take hodne stesti at je vse v poradku 🙂

luciek9152
autor
18. led 2018

@stef_stef take ho vidim je hodne pidi zkuste za dva dny bude silnejsi 🙂 a nebo to udelejte jako ja digitalni a to mi ukazalo ale i test si zesilil s pidi 🙂 hodne stesti at sili a je vse v poradku 🙂

luciek9152
autor
18. led 2018

@stef_stef vo mate za test nektere ukazujou duchy a pry nic pry to dela hlavne mama test jsem cetla tak nevim me se to nestalo 🙂

stef_stef
18. led 2018

@luciek9152 Mamatest to neni, ale nevzpomwni si jak se jmenuje, ale je to ten citlivější :( a ten druhy velky je z dr. Maxe

haninetka
18. led 2018

Já měla ducha 11DPO pak 13-14DPO slabé špinění a těhotná jsem 😉 Držím palce ať se mimčo uchytí 😉

stef_stef
18. led 2018

@haninetka Tohle me nervuje, ze nevim kdy mam teda ovulovat ani menstruovat, logicky bych mela hodne menstruovat kdyz jsem vysadila antikoncepci neee?
Nemate s tim nekdo zkusenost,??

luciek9152
autor
18. led 2018

@stef_stef ten je dobry od maxe ...zkuste obden mel by silit drzim palecky 🙂

astyna
18. led 2018

@stef_stef

Já tam bohužel nic nevidím, max tam prosvítá testovací ryska, oblast není do růžova a není celistvá. Pokud máš po termínu ms, tak ještě počkej...

priefi
18. led 2018

@stef_stef viz tva diskuse

priefi
18. led 2018

@luciek9152 Zkus opravdu nasadit zelezo, to s tou listovkou mam od walmarku, ale je plno pripravku pro planovani tehu. A co to spineni? Uz prestalo? Kdyby nahodou se nepovedlo, neves hlavu. Hlavne se k tomu neupinat a pokud mozno testy delat az se ms opozdi. Jinak budes ve zbytecnem stresu. A navic, muzes mit pozitivni test jako ted, vajicko se nechytne a budes zklamana. Kdyz budes testovat pozdeji, vyhnes se zklamani. Ale zase to muze dopadnout dobre i ted. Drzim pesti

koloslavek
19. led 2018
luciek9152
autor
19. led 2018

@koloslavek no krasne 🙂 krasne se zbarvil 🙂 hodne stesti a drzim palecky at je vse v poradku 🙂

koloslavek
19. led 2018

@luciek9152 děkuji a pak dej vědět taky jak si dopadla 🙂

luciek9152
autor
19. led 2018

Ja jsem dnes byla u ze doktorky vzala mi krev na hcg znovu a zvysili se takze parada 🙂 jinak vse vypada v poradku na dalsi kontrolu jdu ve stredu 🙂 dala mi nejake leky na to spineni a uz je to v poradku a beru vytaminy a piju cajiky bylinkove to take pomaha 🙂

priefi
19. led 2018

@luciek9152 a na utz uz mimco slo taky videt,.anebo prozatim brala jen krev?

luciek9152
autor
20. led 2018

@priefi
Nene to zatim ne jen vacek 🙂 pry ve stredu by uz mohlo byt vic vydet 🙂 tak uvidim 🙂 krev ale bude take brat znovu kvuli vzrustu 🙂

luciek9152
autor
20. led 2018

Jeste ze mam dobre prokrvenou sliznici a to je pry moc dobre 🙂

priefi
20. led 2018

@luciek9152 Vsak vacek je uspech, brzy pujde videt srdicko. Preji at se krasne a zdrave vyviji 😊 a taky at mas pohodove tehu 😉

luciek9152
autor
20. led 2018

@priefi
Moc dekuji modlim se aby bylo vse ok 🙂 robe tak

luciek9152
autor
20. led 2018

Tobe take preji hodne uspechu 🙂

priefi
20. led 2018

@luciek9152 Dekuji, uvidime, co prinese budoucnost 😊 Vse bude v pohode. A co to spineni? Prestalo to uz uplne? Ty tbl.co Ti dala dr.by Ti mely pomoci, aby vse bylo ok 😉 A jake vitaminy beres? A jake cajiky? Ja pri prvnim tehu brala superfolin 2 chytre miminko a pak jsem pokracovala i pri kojeni

luciek9152
autor
20. led 2018

Napsala mi ascorutin 3x2 dene...a vytaminy pregnafolin 800... A cajik pro tehotne z lekarny 🙂 jj ustava uz jen malinko to je pry normalni je to zbytek krve z minule menstruace 🙂 a jsem v obdobi mesicku tak i proto 🙂 a jak je vice prokrvena sliznice 🙂..bazalni teplotu stale merim a je 37 takze je to dobry 🙂 mam mensi takove popichovani v podbrisku to je pry take normalni 🙂 je to jine nez kdyz u menstruace 🙂

luciek9152
autor
21. led 2018

Holky mohu poprosit o radu ..jak jsem psala jsem na zacatku tehu spineni ustalo ale ted kdy bych mela mit menzes jsem zase zacala spinit a prijde mi vice nezli pred tim neti krev je to tmave spineni ale jen kdyz se jdu vycurat tak kdyz se utru na kontrolu jdu ve stredu myslite ze to je normalni a nemuze se nic stat? Dekuji moc mam strach

vendelinka08
21. led 2018

@luciek9152 pokud bereš léky, tak se hlavně dej do klidu. V tomto stadiu těhu ti Nikdo Nikdy nezaručí, jak to dále bude probíhat. Prostě musíš věřit, že to bude ok. Já jsem testovala před MS a pak normálně dorazila, testy jsem měla pozitivní. Je to strašně brzy, takhle něco řešit a plašit, nezaručí ti to ani doktorka, ke které půjdeš na kontrolu. Je to těžké, ale opravdu se tolik neřeš, ber, že jsi těhule a dokud nekrvácíš normální krví, tak buď v pohodě. Strašně se sledujeme a vyšilujeme... není to zdravé...

luciek9152
autor
21. led 2018

Jj ja vim ...ale jak pises je to tezke...mno uvim snad to bude ok musim verit 🙂 dekuju vim ze je to ted bud a nebo ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru