Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Duch na testu, nevolnosti

macinakvak
11. led 2017

Ahoj.

Pár dní před silvestrem jsem měla jednodenní nevolnosti, zvracela jsem celé odpoledne. Teplota nebyla a na druhy den křeče v celém břichu, poté klid. Od minuleho týdne me píchá v podbřišku, nic strašného, ale boli to neustále. Do toho mě strašně pálí žáha a jsem pořád unavená. V neděli jsem dělala test a jsou tam obě čárky, jen ta jedna je strašně světlá. Zkusila jsem test i včera a čárka pořád světlá. Menstruaci jsem mela zacatkem Listopadu, jen nevím přesný den. Přemýšlím kdy jit k lékaři, abych nešla moc brzy. V práci nosim těžká břemena do 50kg, tak se bojim, aby se něco nestalo.

lucky22
11. led 2017

@macinakvak Ahojky, ja bych k doktorovi urcite zasla, protoze jestli si opravdu posledni MS mela na zacatku listopadu, tedy pred 2 mesici, tak by mela byt carka silnejsi, tak aby si neco nezanedbala. Ale muze to byt vsechno v poradku, ale radeji se objednej. Drzim palecky. 🙂

macinakvak
autor
11. led 2017

No teď na to koukam, měla jsem ji začátkem prosince. Tak mi přijde brzy jit, jen se bojim skrz tu práci.

lucky22
11. led 2017

@macinakvak Jo tak to je v poradku. Potom jsi urcite tehotna a jestli v praci opravdu nosis takto tezke veci, tak by si s tim neco delat mela, to by ti opravdu mohlo uskodit. Bud zajit k doktorovi i pres to, ze jsi kratce tehu a nebo zazadat v praci o nejakou lehci praci. Rict treba, ze mas problemy se zadama nebo neco podobneho. V tom podbrisku te muze pichat i kvuli te zatezi.

macinakvak
autor
11. led 2017

V práci jsem uz oznámila, že jsem nejspíš těhotná. Šéf mi dal tři dny volna, abych si vyřídila doktora a donesla potvrzení a prý by bylo nejlepší nastoupit na nemocenskou, protože jsem řidič z povolání a ulevit nijak nejde. Právě si myslím, že na potvrzení těhotenství je ještě brzy, natož aby mi vystavil neschopenku.

lucky22
11. led 2017

@macinakvak Sef asi nevi, ze pokud pro tebe nema jine misto, kde muzes jako tehotna pracovat tak mas narok byt za 100% vyplaty doma a nebo to vi moc dobre a radeji te posila na neschopenku. Jinak doktor ti neschopenku napise, klidne jeste pred potvrzenim, max ti zatim vezme krev. Ja mam neschopenku od 4tt.

dzogobela
11. led 2017

@lucky22 skoro bych rekla, ze sef to vi moc.dobre 😀

lucky22
11. led 2017

@dzogobela Presne 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli