• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Duch na testu, po limitu. Mám si dělat naděje? (22DC)

27. února 2016 
Vím že je to tu po milionté a první , přesto prosím o vaše názory :slight_smile:
10. únor 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,zkusila bych udělat za 2 dny další test.Mohl být třeba špatný nebo něco..
10. únor 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@annulinka ano je to mozne, hlavne ze zacatku :slight_smile: jinak jak radi @sarkad2856, ob den testovat - i kdyz to je asi tezka rada, kor pokud planujete a tesite se :wink:
10. únor 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
A co tak skusit další test aby jsi měla jistotu :slight_smile: :wink:
10. únor 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás byl. Objevil se asi hodinu po testování. Druhý den za půl hodiny. A mrňousek tam byl :slight_smile:
10. únor 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj, já bych si je nedělala...většina testů dělá "duchy" po limitu a nic z toho...bohužel i tady platí obrnit se trpělivostí a prostě počkat buď na další test, nebo MS :wink:
10. únor 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem měla u obou těhu čárky po limitu (nejdřív ale 27 DC) a byly platné :slight_smile:,ale jednou jsem měla nějaké dražší testy a ty ukazovaly duchy i když to pravda nebyla , takže testovat dál ...
10. únor 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já měla také po limitu :slight_smile: v lékarně mi řekli že to testy dělají ale těhu jsem :slight_smile: :grinning:
10. únor 2013 v 18:31  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nevím, kdy jsi měla ovulaci. já měla ducha po limitu 11 dpo a druhý den už v limitu //. tak držím palce!
10. únor 2013 ve 23:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojik :slight_smile: ja teda pokud jsem tehu nebyla nikdy jsem nic jako ducha ci slabou carku nemela ,pokud jsem tehu byla tak z ducha se druha stala postupne a dnes mam dvouleteho chlapecka... muj prvni pozitivni tehu testik a bylo mimi (v albu mam sbirku jak silila //):wink: Takze pokud je duch myslim ze jsi tehu :slight_smile:
11. únor 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já mám z ducha po limitu 20 měsíčního raubíře :slight_smile:
11. únor 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den, chtela bych se Zeptat kdyz se mı ukazala druha carka PO limitu a pak jsem predcasne zacla slabe krvacet na 3 dny. TED jsem jen unavena a öd vcera mam kyselo v ustech a obcas me boli Levy i pravy vajecnik a v podbrisku. Prikladam foto.
9. črc 2015 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ... chci se jen zeptat zda-li je podle Vás možné, že jsem těhotná, špiním asi už pátý den, do hněda, v podstatě stále stejně ... dnes je to 15 den od oplodnění ... (Jsem po embryotransféru) ... mám u sebe jen mobil a ten ducha prostě nevyfotí ... ale je tam ... nicméně neměla by být čárka 15 den již silnější ???
27. únor 2016 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeryco - já mám s duchy po limitu bohaté zkušenosti, bohužel nikdy z toho těhotenství nebylo. Držím palce, aby to u vás bylo jinak. Já jsem se nakonec taky dočkala, ale to byly "dálnice"
27. únor 2016 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já měla také po prvním testování po limitu a za dva dny déle už viditelného takže je to možné jsem 7tyden:slight_smile:
27. únor 2016 ve 13:46  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek