Duch na testu, po limitu. Mám si dělat naděje? (22DC)

Vím že je to tu po milionté a první , přesto prosím o vaše názory 🙂
sarkad2856
10. únor 2013
Ahoj,zkusila bych udělat za 2 dny další test.Mohl být třeba špatný nebo něco..
gepe
10. únor 2013
@annulinka ano je to mozne, hlavne ze zacatku 🙂 jinak jak radi @sarkad2856, ob den testovat - i kdyz to je asi tezka rada, kor pokud planujete a tesite se 😉
pettulka
10. únor 2013
A co tak skusit další test aby jsi měla jistotu 🙂 😉
paolin
10. únor 2013
U nás byl. Objevil se asi hodinu po testování. Druhý den za půl hodiny. A mrňousek tam byl 🙂
rory_g
10. únor 2013
Ahoj, já bych si je nedělala...většina testů dělá "duchy" po limitu a nic z toho...bohužel i tady platí obrnit se trpělivostí a prostě počkat buď na další test, nebo MS 😉
rasha
10. únor 2013
Já jsem měla u obou těhu čárky po limitu (nejdřív ale 27 DC) a byly platné 🙂,ale jednou jsem měla nějaké dražší testy a ty ukazovaly duchy i když to pravda nebyla , takže testovat dál ...
key25
10. únor 2013
já měla také po limitu 🙂 v lékarně mi řekli že to testy dělají ale těhu jsem 🙂 😃
maximka33
10. únor 2013
nevím, kdy jsi měla ovulaci. já měla ducha po limitu 11 dpo a druhý den už v limitu //. tak držím palce!
koblizek.janinka
11. únor 2013
Ahojik 🙂 ja teda pokud jsem tehu nebyla nikdy jsem nic jako ducha ci slabou carku nemela ,pokud jsem tehu byla tak z ducha se druha stala postupne a dnes mam dvouleteho chlapecka... muj prvni pozitivni tehu testik a bylo mimi (v albu mam sbirku jak silila //)😉 Takze pokud je duch myslim ze jsi tehu 🙂
maciik
11. únor 2013
já mám z ducha po limitu 20 měsíčního raubíře 🙂
jeryco
9. črc 2015
Dobry den, chtela bych se Zeptat kdyz se mı ukazala druha carka PO limitu a pak jsem predcasne zacla slabe krvacet na 3 dny. TED jsem jen unavena a öd vcera mam kyselo v ustech a obcas me boli Levy i pravy vajecnik a v podbrisku. Prikladam foto.
princezna22
27. únor 2016
Ahoj ... chci se jen zeptat zda-li je podle Vás možné, že jsem těhotná, špiním asi už pátý den, do hněda, v podstatě stále stejně ... dnes je to 15 den od oplodnění ... (Jsem po embryotransféru) ... mám u sebe jen mobil a ten ducha prostě nevyfotí ... ale je tam ... nicméně neměla by být čárka 15 den již silnější ???
snehurka38
27. únor 2016
Jeryco - já mám s duchy po limitu bohaté zkušenosti, bohužel nikdy z toho těhotenství nebylo. Držím palce, aby to u vás bylo jinak. Já jsem se nakonec taky dočkala, ale to byly "dálnice"
amendee12
27. únor 2016
Já měla také po prvním testování po limitu a za dva dny déle už viditelného takže je to možné jsem 7tyden🙂

Začni psát odpověď...

Odešli