Duch na testu s vyšší citlivostí, čárka na testu s nižší. Co si mám myslet?

esmeralda11
12. bře 2021

Omlouvám se, že zakládám novou diskuzi, ale ráda bych váš názor.

Holky nevím co si mám myslet:( chci se zeptat, jestli má někdo podobnou zkušenost, kdy čárka nesílila, ale těhotentství nakonec probíhalo správně?
Test se silnější čárkou (pod testem vidět balení testu) je z pondělka (test Intime) - v den ocekavane MS. Od té doby mi nikdy takto silný proužek nevyšel, na každém testu je sice alespon malý duch, ale intenzita čárky je +- pořád stejná, což znamená duch (viz fotka). Dnes ráno jsem si dělala další Intime test (citlivost 10) a z té samé moči i test Clearblue (citlivost 25). Na Intime byl opět jen duch (slabsi nez na testu z pondelka), zato na Clearblue mi to přijde jako celkem solidní čárka, přitom má ale menší citlivost?? Nevím, co si o tom mám myslet, všude tady čtu, že když čárka nesílí, je to malér. Je tu někdo, komu čárka také nesílila, ale těhotenství se vyvíjelo dobře?

andycr
12. bře 2021

Pro srovnání je nutné testovat každé 2 až 3 dny a testem stejné značky. Takhle to nevypovídající, každý test je jiný a může mít jiný obsah barviva. Pak by bylo vidět jestli čárka slábne a nebo sílí.

esmeralda11
autor
12. bře 2021

@andycr ale právě oba ty papírkové jsou stejné značky. Oproti tomu z pondělí jsou od té doby vśechny testy slabší, ale tenhle, ale pořád stejně. Není to, že by to pořadm vycházelo slabší a slabší, ale je to od úterka pořád stejné - jako na té druhé fotce

sudylichozrout
12. bře 2021

@esmeralda11 10 jednotek = vyssi citlivost, 25 jednotek = nizsi citlivost. Ten zeleny pregnancy test je 25. Znamena to vysi hormonu hCG, kterou uz test zachyti.

ol12
12. bře 2021

Pri biochemickem tehotenstvi jsem mela stejne silne carky asi dva tydny, pak se dostavila silna ms.

pupik26
12. bře 2021

Clearblue mi taky tak vysiel a nakonec sem dostala ms tak snad to nebude vas pripad

ema90
12. bře 2021

@sudylichozrout Ten zeleny Intimed pregnancy je desitkovej.
Taky jsem s nim testovala.

ema90
12. bře 2021

@esmeralda11 Zajdete si na krev jako samoplatce, nejlepe hned v pondeli a potom ve stredu. Uvidite, zda-li se hcg nasobi. A budete mit jasno.
ClearBlue vynecham, ale je fakt, ze na tech Intimed by mel byt videt daleko vetsi rozdil po tolika dnech. Pokud chapu dobre, ze jeden Intimed byl delany v pondeli a druhy dnes v patek.

pepickovapavlinka
13. bře 2021

Bože holka jak jsem už psala kup testy citlivosti 10 a testuj s nimi.Tyhle 25 rády dělají falešnou // (vlastní zkušenost).Protože pokud se o prosperující těhotenství jedná na 10 bude už dálnice.Pokud ne tak na 10 nebude nic nebo jen dušíček.Takhle se jen zbytečně nervuješ

pepickovapavlinka
13. bře 2021

@ema90 ne ne Intimed pregnancy který koupíš v DM nebo Tetě je 25 mám s nimi něco odtestováno takže vím 😉

esmeralda11
autor
13. bře 2021

@pepickovapavlinka na krabičce intemed pregnancy testu z DM, kterým jsem se testovala, je napsána citlivost 10. Podle mě to změnili, že dřív byla 25, ale teď už je každopádně 10 (nebo to aspoň píšou na krabičce).
K doktorovi jdu ve středu, kam jsem byla už déle objednaná, tak uvidíme tam.

Díky za názory🙂

pepickovapavlinka
13. bře 2021

@esmeralda11 to bych teda chtěla vidět.Ještě loni byl 25 🤷🏻‍♂️

esmeralda11
autor
13. bře 2021

Tak jsem vám to vyfotila

pajasala
13. bře 2021

@esmeralda11 to je ale in Time a ano je to 10. Ale psala jste o Intimed a ti je 25. Jen jste po pletla názvy

esmeralda11
autor
13. bře 2021

@pajasala v posledním příspěvku ano, ale v úvodu diskuze jsem několikrát psala Intime🙂 ale nevadí, výsledek to stejně nijak nemění. Duch nebo slabá čárka mi vyšla uplně na každém testu, i jiných značek, nechce se mi tedy věřit, že by to bylo všechno pouze falešně pozitivní. To, že čárka nesílí, je ovšem neoddiskutovatelný fakt. Nezbývá tedy než doufat, že i přesto je vše v pořádku (našla jsem i zkušenosti žen, kdy jim čárka nesílila a těhotenství bylo i tak v pořádku (některé dokonce měly opakovaně negativní testy ikdyź těhotné byly)). Uvidíme ve středu🙏

ema90
13. bře 2021

@pepickovapavlinka Naslo mi to jak 25, tak i 10. Ja doma mela vzdy desitkovej.

pepickovapavlinka
13. bře 2021

@ema90 tak to je nějaká novinka já vždy měla tyto testy 25

pepickovapavlinka
13. bře 2021

@esmeralda11 tak to museli změnit ale i tak pokud by to bylo prosperující těhotenství musela by čárka sílit.Mě když nesílila bylo to Zamlklé Těhotenství.Když jsem pak našla // v Listopadu sílil už krásně a byl to opravdu oproti rozdíl.A i na 25 testu byla krásná sílící čárka

ema90
13. bře 2021

@pepickovapavlinka Tak je chyba na moji strane 😂
Ty desitkovy jsou In Time. A ty dvacetpetkovy jsou Intimed. Ale obal maji uplne stejny 🤷🏼‍♀️😀

koderly
13. bře 2021

kupte v lekarne Mama test, je asi nejlepsi...mne rostla carka kazdy den, ale nekomu to vyskoci opravdu ob 2-3dny...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru