Duch na TT a digitální negativní. Může to ukazovat na cystu?

misicka03
26. kvě 2021

Zdravím, chci se zeptat na testu mám pořád ducha a nesílí. Mám jeden den do MS a zkusila jsme digitální a ten mi ukázal mínus. Je mi divné že kdyby byl falešný tak mi pokaždé neukáže ducha ne? Test je Dr Max. Nebo může ukazovat cystu?. Díky

alokina
26. kvě 2021

@misicka03 já bych zkusila třeba za dva dny znovu testovat ✊

misicka03
autor
26. kvě 2021

@alokina i když mám jeden den do ms? To už by tam mělo jít něco víc vidět 🥺 a hlavně ten digitální ukazuje že ne a ten by to měl poznat dřív 😏

carmenz
26. kvě 2021

Může ukazovat biochemické a ms dorazí, nebo se naopak vybarví. U první dcery se mi ukázala čárka až několik dní po zpoždění a nijak extra silná nebyla. Nevěděla jsem tehdy ani kdy mám ovulaci, ani den oplodnění, protože jsme ten měsíc byli na dovče a celkově jsme byli nějací bezuzdní 😁 Tak bych být tebou počkala třeba na den-dva zpoždění.

terka80
26. kvě 2021

@misicka03 digitalni testy maji citlivost 25 proto ukazuji az dele 🙂

pe_tu_ss_ka
26. kvě 2021

@terka80 mají citlivost 25, ale třeba mě ukázal v prvním těhotenství i teď ve druhém ten s indikací týdnů 3 dny před menstruací + a naopak ty 10 papírkové nic.

pampeliska1313
26. kvě 2021

Testovat před ms nemá moc smysl, opravdu může ještě dorazit/nemusí se ukázat čárka/biochemko. Já sama mám ovulaci později a slabý duch se mi ukázal až několik dní po zpoždění. A byl to tak slabej duch, že jsem radši počkala a zkusila si pak rovnou digitální. A i když ten mi vyšel pozitivní, tak klasickej test byl slabounkej. Ještě radši vyčkejte a hodně štěstí.🙂

terka80
26. kvě 2021

@pe_tu_ss_ka u kazde zeny to je jine.pani mohla mit dele ovulaci.s digitalnim se ma testovat az pri spozdeni aby byl vysledek spravny

pe_tu_ss_ka
26. kvě 2021

@terka80 určitě dost záleží, kdy proběhla ovulace. Jen ne vždy platí, že ty digitální s citlivosti 25, ukáží až později po papirkovych s citlivostí 10. U mě to bylo naopak 🙂

adula000
26. kvě 2021

u syna jsem měla v den vynechání MS skoro bílo, byl tam nepatrný duch.

Teď jsem měla ducha už v 9DPO, pokaždé to může být jinak

izzylka
26. kvě 2021

@misicka03 taky záleží, jak ti duchové vypadají 🤷🏻‍♀️
Může to být uplný začítek, může to být biochemko a nebo to můžou být jen rysky na testech 🙂

petwuska1989
26. kvě 2021

@misicka03
Ahoj. Taky jsem mela na obyc ducha, ale digitální jsem použila v den očekávané MS a byl pozitivní. Zkus za dva dny a uvidíš🙂

misicka03
autor
26. kvě 2021
misicka03
autor
26. kvě 2021

@misicka03 tak děkuji všem za odpovědi 🙂 aspoň mám malinkou šanci že něco může ještě být 🙂

izzylka
26. kvě 2021

@misicka03 nic moc nevidím 🤷🏻‍♀️ zkus zítra nebo za dva dny...pokud nezesílí tak bohužel...pokud alespoň trochu zesílí, tak by to mohlo být ok 👍🏻

alilali
27. kvě 2021

@misicka03 To jsou negativní testy...

nikynikol25
27. kvě 2021

@misicka03 já tam vidím na obouch a když jsem to dala do negativu tak tam také vidět jsou.Koupila bych jiný test třeba sluníčko nebo mamazest.dr.max má málo barviva mě 14dpo ukázal sloubou čárku a až 17dpo dálnice.

ajinka1984
11. črc 2021

Děvčátka, vidíte tam některá něco? 😊 MS byla úplně slabá, dva dny... Nevolnost během dne, neuvěřitelná únava(i z nic nedělani), bolest prsou šílená 😊☺

ajinka1984
11. črc 2021

Pro jistotu ještě jeden ;) K dr se chystám příští týden 🙂

pampeliska1313
12. črc 2021

@ajinka1984 něco slabounce vidím, ale člověk se musí trochu soustředit. Každopádně hodně štěstí.🙂

ajinka1984
12. črc 2021

Já právě nikdy neměla úplně dálnice, jsem asi divná 😄 Je mi ale šoufl, takže objednání k dr a uvidím..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru