Duch na TT a pozitivní ovulační test. Můžu být těhu?

bublinka20
28. říj 2015

Ahoj holky, snažíme se o mimi. Tenhle měsíc měla ms 4 dny spoždění, přišela v den kdy jsem měla BT 37,1. po 4 dnech MS žádná,prostě krvácela jsemmale ne něják hrozně jako vždycky.Dnes měřím bt, ta byla 36,9 , ale včra jsem pořád lítala na záchod co půl hodiny a vím,že jsem neprochladla páč jsem nikde nebyla. A bylo mi dost nevolno,tak jsem ráno zkusila TT, tam byl duch, tak jsem zkusila Ovu test citlivost 25, a je jasně pozitivní,kontrolní je slbší,než testovací, je možé, abych byla těhu i přes tu rádoby MS která přišla,setkala se s tím některá? Dnes je státní svátek a test asi nikde nekoupím :(

bublinka20
autor
28. říj 2015

@pekka co myslíš?

barulina
28. říj 2015

Ja vidim krasnou carkz,ne ducha.ja mela normalne 1 menstruaci

bublinka20
autor
28. říj 2015

Ta čárka je na tom 25tkovým ovu testu, a na tom druhým fialovým ( T.t.) je jen duch

klara02002
10. kvě 2021

Ahoj holky, potřebuji poradit. MS teprve má dorazit 11.5 a já si zkusila udělat 2 TT. Ta světlejší fotka jsou 2 dny před MS a ta tmavá dnes ráno. Vidíte ducha? Moc si přejeme miminko a budu ráda za rady.
Díky.

ema90
10. kvě 2021

@klara02002 Jasne, videt jde 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru