Duch, následně MS. Máte podobou zkušenost a těhu se udrželo?

kachna6698
22. dub 2021

ahoj
Měla jsem týden zpozdenou ms a včera duch na testu.dnes ráno trochu silnější duch ale odpoledne jsem začala krvácet. Máte nějaká zkušenost podobnou a i přesto se vám těhotenství popřípadě udrželo?
Díky moc 🙂

levinstonka
22. dub 2021

@kachna6698 já to tak měla minulý měsíc a po 6 dnech zpoždění se menstruace rozběhla, takže to bohužel nedopadlo, ale mám známou, která měla periodu ještě tři měsíce a teď pozitivní až v 9tt, ale slabě, teď bude rodit, takže možné je vše, držím pěsti

vaculovav
22. dub 2021

Já jsem od prvního dne vynechání MS víc jak měsíc špinila + občasné zakrvácení. Na testu jen duch. Teď jsem 21tt

kachna6698
autor
22. dub 2021

@levinstonka právě že možné je vše.nadeje si nedělám ale zajímalo mě to zda je to vůbec možné 😊 dík

kachna6698
autor
22. dub 2021

@vaculovav a podle lékaře vše v pořádku ? Je to vše právě zvláštní jinak přeji ať je vše v pořádku

vaculovav
22. dub 2021

@kachna6698 ano, říkal že je to buď a nebo a nic s tím neudělá. Já jsem si pak koupila ascorutin a po 3 dnech braní spinění přestalo, ale jak jsem ho vysadila tak zase..

klokanka31
22. dub 2021

@kachna6698 U mě to znamenalo samovolný potrat ...

kachna6698
autor
22. dub 2021

@klokanka31 to mě moc mrzí.krvacim ale duch tam je stále.k lékaři jdu v pondělí tak uvidíme 🤷‍♀️

klokanka31
22. dub 2021

@kachna6698 Tak pak dej vědět, snad to bude dobrý...

kachna6698
autor
22. dub 2021

@klokanka31 díky.dam sem info

kachna6698
autor
25. dub 2021

@klokanka31
@vaculovavtak myslím že je to jasné 🤷‍♀️☹ zítra mě čeká lékař tak jsem upřímně moc zvědavá. Po 1. Tt den na to začalo krvácení a testy ob den to také ukazují ☹☹

klokanka31
25. dub 2021

@kachna6698 To mě mrzí 🙁 snad se to povede příště...

kachna6698
autor
26. dub 2021

@klokanka31 tak dnes jsem byla na vyšetření s tím že můj gynekolog říkal že na ultrazvuku něco lehce vidí.zitra jdu na krev a ve čtvrtek vysledek

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru