Duch nebo blázním?

michaelavranova12
29. bře 2021

Ahoj je na testu duch nebo už blaznim ? 4dny vynechana ms a krev 10hcg

rebekabebe
29. bře 2021

@michaelavranova12 máte fotku? 🙂

pepickovapavlinka
29. bře 2021

@rebekabebe já začala útočit?Vy jste první napsala že hodnota HCG mi nezaručí že se těhotenství udrží.Ale to snad ví každá takže trochu zbytečný komentář

rebekabebe
29. bře 2021

@pepickovapavlinka odpovídala jsem protože jste psala o pozitivní hodnotě 50 🤦‍♀️

pepickovapavlinka
29. bře 2021

@rebekabebe Protože mi to ta k řekl můj doktor pardon že nemám takové informace jako vy.To je fuk i hodnota 10 je málo to víme všechny.Buď to poroste nebo ne jiná možnost není.Nehádejme se o 💩 proboha

michaelavranova12
autor
29. bře 2021

@rebekabebe co myslíte ? 😞

rebekabebe
29. bře 2021

@michaelavranova12 já tam ducha vidím už jen doufat že bude silnejsi ja měla takového ducha a teď se mi blíží konec těhotenství 😊

michaelavranova12
autor
29. bře 2021

@rebekabebe je silnější než včera i podle toho plastaku❤️

rebekabebe
29. bře 2021

@michaelavranova12 tak aby silil dal 🍀🍀😊

michaelavranova12
autor
29. bře 2021

@rebekabebe snaaaad, zítra nápisu co krev a podle toho se zjisti ❤️❤️❤️

rebekabebe
29. bře 2021

@michaelavranova12 držím palce 🍀🍀

haskre
29. bře 2021

@michaelavranova12 super krásné sili,drzim pesti ❤️🍀

michaelavranova12
autor
29. bře 2021

@haskre mockrát dekuji ❤️❤️

michaelavranova12
autor
29. bře 2021
pepickovapavlinka
30. bře 2021

@michaelavranova12 no duch tam je teď je otázka jestli bude sílit

hankycka
30. bře 2021

@michaelavranova12 Ahoj já dneska našla na testu podobného.🙂jeden 1 den do MS mám.

michaelavranova12
autor
30. bře 2021

@hankycka tak snad ?🥰

rebekabebe
30. bře 2021

@hankycka no to jsou krásné zprávy 🍀

agneska7
30. bře 2021

@pepickovapavlinka Meleš 💩 nesmysly 🤦

hankycka
30. bře 2021

@michaelavranova12 já doufám 😍 v lednu jsem měla revizi v 9tt . A u tebe je taky hezky vidět 🙂

rebekabebe
30. bře 2021

@hankycka no já vám budu držet palce aby to tentokrát bylo až do konce ❤️🍀🍀🍀

pepickovapavlinka
30. bře 2021

@agneska7 co prosím?Proč vy se do toho pletete?Nepochopím!

michaelavranova12
autor
30. bře 2021

@hankycka já měla revizi v listopadu 2019 když jsem byla ve 3 měsíci takže chápu je to hrozny snad se nám to povede , já jdu zachvili na krev jestli to stouplo 🥰

rebekabebe
30. bře 2021

@michaelavranova12 já prodělala taky revizi 2019 ve 13 tt za vše mohl stres ten měsíc mi umřel děda a pár dní na to zjistili že mimčo už nemá srdeční akci takže vím jak je to těžké a žena se pak vždy boji aby to nedopadlo stejně proto sem si například já těhotenství ani ne užívala až teď ke konci si říkám že už bude vše jen dobré ❤️ držím palce s tou krví 🍀

hankycka
30. bře 2021

@michaelavranova12 je to děs kolik toho je. Není pomalu ženská která by to nezažila. Držím palečky 🙂

hankycka
30. bře 2021

@rebekabebe děkuji moc.🙂

agneska7
30. bře 2021

@pepickovapavlinka protože píšete blbosti 🤦

pepickovapavlinka
30. bře 2021

@agneska7 píšu to co mi řekl doktor a vlastní zkušenost.A když se vám to nelíbí nekomentujte my to tu včera s paní uzavřeli není potřeba aby do toho někdo zase šťoural!

michaelavranova12
autor
30. bře 2021

@rebekabebe tak co myslíte ? Dělala jsem si doma z krve a taky stejný a můj gynekolog mi tvrdí ze nic ( po telefonu )

rebekabebe
30. bře 2021

@michaelavranova12 nejlepší teď asi bude počkat a ob den zkoušet testy HCG se zdvojnasobuje po 48 hodinách takže být hlavně v klidu a zkoušet test ob den pak je vidět pěkně jestli sílí 🍀🍀😊

vladienka
30. bře 2021

Boze aka diskusia. Na teste je duch, evidentne trochu silnie, takze tehotna si, treba proste cakat, ak chces ob dva dni testovat a ked bude ciarka jasne, zavolat dr a on si ta objedna na neskor. Koniec dramy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru