Duch nebo blázním?

michaelavranova12
29. bře 2021

Ahoj je na testu duch nebo už blaznim ? 4dny vynechana ms a krev 10hcg

zdenule23
30. bře 2021

Já měla v sobotu pozitivní test viz foto.. Dnes jsem šla k doktorovi a na ultrazvuku nic vidět nebylo .Silnice je vysoká 16mm.. Nabral krev a uvidíme.. podle ms 4+2 tt

pepickovapavlinka
30. bře 2021

@michaelavranova12 no na tom krevním testu taky je //.Testuj ob den a uvidíš test by měl sílit

izzylka
31. bře 2021

@pepickovapavlinka zase píšeš blbosti 🤦🏻‍♀️ hodnota u hcg od 5 a výš už je pozitivní. Na ultrazvuku se ovšem dá něco vidět až od 1000 jednotek 🤷🏻‍♀️ takže logicky když je hcg 10 jednotek, už je to začínající těhotenství. Fakt dávat všude jako příklad tvoje biochemko, je mazec 🤦🏻‍♀️ já měla minulý rok přes 600 jednotek a taky to odešlo....fakt jako jedna hodnota hcg ti nic moc neřekne

pepickovapavlinka
31. bře 2021

@izzylka ty vole ty mě budeš prudit furt že?Navíc my to s paní uzavřeli takže bych byla ráda kdyby se do toho nikdo další nemontoval.A psala jsem jen co mi řekl můj dr.Konec tečka mysli si o mě co chceš pomlouvej mě kde chceš ale neser se do něčeho co se tě vůbec ale vůbec netýká.Nestačí ti že jsi mě vystrnadila ze skupinky?!Fakt už jdi někam.A jak můžeš vědět že to u mě bylo biochemko?Víš 💩 a stejně budeš mlet?Já se o Tebe taky nestarám prokaž tu laskavost i ty mě!!

izzylka
31. bře 2021

@pepickovapavlinka prosim tě, a co to u tebe bylo ? Porodila jsi mrtvé dítě? Nebo jsi potratila už po potvrzení srdíčka? Začala jsi krvácet pár dní po zpoždění, tomu se řiká biochemické těhotenství 😂😂 fakt, ty jsi tak hloupá, až to bolí 🤦🏻‍♀️ hlavně prosim tě, nedávej rady nikomu ve svém okolí 🤣🤣 a ze skupinky jsem tě nevystrnadila...odešla jsem já, ty jsi asi nezvládla, že mě tam měly radši než tebe 🤣🤣 a do diskuzí si budu psát, co chci...a když píšeš uplné kraviny, je jasný, že tě někdo opraví 🙈 🙋🏻🙋🏻

pepickovapavlinka
31. bře 2021

@izzylka kurva já tě ignoruju ignoruju tvoje komenty tak ty ignoruj ty moje a přestaň se do mě navážet.Co ty jsi za člověka to jsem ještě fakt nežrala 🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻
A jak to bylo mým těhotenstvím které odešlo vím jen já a můj doktor.Nebo ty jsi mě vyšetřovala?Brala jsi mi krev na HCG?Ne takže si nech laskavě keci na koledu!!🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻

izzylka
31. bře 2021

@pepickovapavlinka 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

rebekabebe
31. bře 2021

Tady je to mazec 😱🤣

izzylka
31. bře 2021

@rebekabebe 🙈 🤣🤣

michaelavranova12
autor
31. bře 2021

@rebekabebe tak teď jsem byla u doktora a trn mi řekl ze těhotná nejsem ze prý to mohl být samovolny potrat nebo cysta 🙈💁 a ze mám přijít až mi začne menstruace 🙈

pepickovapavlinka
31. bře 2021

@michaelavranova12 a podle čeho tak soudí?Vždyť ten včerejší test jste měla docela hezký

michaelavranova12
autor
31. bře 2021

@pepickovapavlinka podle něho jsem prd dlouho čekala má druhou čárku 😂😂🙈

rebekabebe
31. bře 2021

@michaelavranova12 hele měla jsem taky takového gynekologa který byl vážně bez citu jako ten tvůj já bych čekala zkusila další test a změnila gynekologa 🤷‍♀️ můj názor 🤷‍♀️😊

michaelavranova12
autor
31. bře 2021

@rebekabebe chci ho změnit ale nejbližší zatím volný tak je až začátkem května do ty doby se bojím co je semnou

rebekabebe
31. bře 2021

@michaelavranova12 hele zatím bych sledovala testy ovulace mohla proběhnout později vajíčko se mohlo taky později uhnizdit dokud budou testy silit a MS nepřijde vždy je naděje ale on jako lékař by neměl věci podceňovat

pepickovapavlinka
31. bře 2021

@michaelavranova12 taky bych na něho nedala a testovala dál.Jestli jste na úplném začátku tak vše bude pomalu jen lepší a lepší (test bude sílit a pak i na utz něco bude.Někteří doktoři jsou hrozní necitové

izzylka
31. bře 2021

@michaelavranova12 zkoušela jsi test dneska? Jestli jsi opravdu cca 21 dpo, tak by čárka měla být fakt čárka. Cysta si nemyslím, že by to byla, nebo nějakou viděl? Eventuelně ještě to biochemko 🤷🏻‍♀️ něco se tam dělo, ale neuhnízdilo se to, nebo bylo něco špatně...
Jinak můj gyndař na moje 2 biochemka minulý rok řekl, že se to prostě jen blbě sešlo 😂 někteří dr to fakt moc neřeší 😂
U tebe nezbývá než čekat a držet ti palce 🍀 jinak ovu máš potvrzenou, nějak?

rebekabebe
31. bře 2021

@michaelavranova12 a taky záleží jestli máš pravidelnou MS 😊

michaelavranova12
autor
31. bře 2021

@rebekabebe mám pravidelnou poslední rok , mám na to i kalendář , ale řekl mi ze mám zvětšenou sliznici a proste to vůbec neřešil

rebekabebe
31. bře 2021

@michaelavranova12 tak zvětšená sliznice bývá jak před MS tak v rannem stádiu těhotenství tím se úplně řídit nemůže 🤷‍♀️

lilian2111
31. bře 2021

@michaelavranova12 dle mě jsi nějaký 12-14dpo a k dr jsi šla moc brzo. Takhle brzo neuvidí vůbec nic, možná zvýšenou sliznici která je ale i přes ms. Počkej dva týdny a jdi k Dr znova. Testy jsou slabě pozitivní, takže e tam asi něco děje. 🙂 držím palce 🍀

katka22688
31. bře 2021

@michaelavranova12 doporučujem si nájsť MUDr dřív než budete tehotná nebo hneď prejsť, gyndař na vás bere príspevok (penize) a zmeniť ho můžete jen na začátku ďalšieho trimestru..resila jsem to nedávno

michaelavranova12
autor
31. bře 2021

@katka22688 opravdu ? Tak to jsem nevěděla 😳 tak mockrát dekuji , jen to bude ssi trochu problém u mě v okolí nikdo nepřijímá

michaelavranova12
autor
4. dub 2021

@rebekabebe zdravím tak už mám zase zmatek 😀

michaelavranova12
autor
4. dub 2021

@rebekabebe test jsem si dělala včera , už dost silná čárka , na gynde mi dělal test podle něho prd negativní a ultrazvuk nic , jak je možné ze mě každý test děla čárky a teď už i takhle výrazný a podle něho tam nic nebylo ? Řekl mi ze těhotná nejsem a poslal mě domu , našel mi zvětšenou sliznici akorát

izzylka
4. dub 2021

@michaelavranova12 těhu se z ultrazvuku pozná až při hcg přes 1000 jednotek...což vy určitě ještě nemáte..on uvidí max zvětšenou sliznici, která je ale zvětšená i před ms 😃 chce to minimálně ještě týden počkat 🍀

rebekabebe
4. dub 2021

@michaelavranova12 přesně jak píše
@izzylka chce to ještě počkat na tom ultrazvuku je něco vidět při hodnotě HCG 1000 pokud nemá člověk sušené oko viz. Já viděla jsem bublinku při hodnotě 750 🤣🤣🤣 minimálně týden počkat klidně dva pak tam nakracet a určitě už něco bude vidět 😊

pepickovapavlinka
4. dub 2021

@michaelavranova12 zřejmě si u něj byla opravdu brzo na úplném začátku nic vidět není.Testuj dál a k doktorovi tak za týden to už by něco mělo být vidět

katka22688
4. dub 2021

@michaelavranova12 k doktorovi jdi cca 7-8tt at když tak je už i srdiečko, doktora máš debila mohl ti to líp říct q ne poslať domu, aspoň krev nabrat... Test máš Hezký, určite se hezky mimčo zavrtalo... Nestresuj se.. Objednej se k MUDr až za dyl ať tě zase neposle domu ze tam nič neni

2hanah
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru