Duch nebo blázním?

michaelavranova12
29. bře 2021

Ahoj je na testu duch nebo už blaznim ? 4dny vynechana ms a krev 10hcg

2hanah
4. dub 2021

@michaelavranova12 taky se mi to stalo, arogantní debil, co má na hovno zastaralej ultrazvuk a nic tak malinkého tam ještě nevidí, počkej týden nebo pár dní, uvidí tam aspoň už projasnění a buď ráda, že Tě poslal domů, mě ten ocas tehdy poslal rovnou do špitálu s podezřením na mimoděložní těhu🤦🏼‍♀️

hankycka
6. dub 2021

@michaelavranova12 Ahoj test hezky zesílil.🙂 Já mám něco podobného akorát jsem před třemi dny začala krvácet v den MS. Říkala jsem si tak nic odešlo to s MS. Dneska jsem si udělala test pro kontrolu, že je to pryč a čárka tam je a silnější. Nevím teda, co se tam zase děje. Už jsem z toho na nervy.

michaelavranova12
autor
6. dub 2021

@hankycka no to mas taky moc pekny , takže k doktorovi ?

hankycka
6. dub 2021

@michaelavranova12 Už jsem mu volala radši a mám si v pátek udělat test a když tam čárka bude tak v pondělí přijít aby se kouknul. Nemám žádný bolesti nic. Děs jako by to nemohlo být normální. Se člověk nemůže ani radovat.

loylii
6. dub 2021

@michaelavranova12 změn doktora, tohle je jasne pozitivní test.

michaelavranova12
autor
6. dub 2021

@loylii tak super děvčata , vyšla mi pozitivni krev tak prý ranne těhotenství v pátek mám přijít na ultrazvuk 🥰🥰🥰🥰🥰

rebekabebe
6. dub 2021

@michaelavranova12 no super ❤️❤️🍀🍀🍀

haskre
6. dub 2021

@michaelavranova12 já tomu věřila od začátku 🍀at to vše Dobre dopadne ❤️

rebekabebe
6. dub 2021

Já prostě říkala že HCG 10 je pozitivní 🤣🤣 a neříkal ti kolik máš teď HCG? 😊

michaelavranova12
autor
6. dub 2021

@rebekabebe neříkal ,jediný co řekl ze je to málo ale ze těhotná jsem,mám přijít v pátek tak uvidíme

rebekabebe
6. dub 2021

@michaelavranova12 super počítám že něco kolem 200 jednotek 😊 taky jsem takhle začínala držím palečky ať vše dopadne dobře 🍀🍀🍀❤️

aksile1993
Autor odpověď smazal
Zobraz
lilian2111
7. dub 2021

@michaelavranova12 To bude kolem 1000j, jinak by na utz nebylo ještě nic vidět. Držím palce ☺️

michaelavranova12
autor
7. dub 2021

@rebekabebe snad ano , zase mám od rána strach ze to proste nevyjde 🙈🙈🙈😂

zdenule23
7. dub 2021

@michaelavranova12 já se taky strašně obávala že to nevyjde silné bolesti az krecovite a tak jsem šla dnes k doktorovi a už mám i těhotenství potvrzeno z ultrazvuku zatím jen bublinka a zloutkovy vacek. Další kontrola 29.4

michaelavranova12
autor
7. dub 2021

@zdenule23 a kolik si měla hcg ? Jinak krásný gratuluji ❤️

rebekabebe
7. dub 2021

@michaelavranova12 ale vyjde musíš pozitivně myslet ale chápu tě já tohle mela každý den do doby než mi přišli výsledky plodovky a vím že malá je zdravá 🙏😊❤️

zdenule23
Autor odpověď smazal
Zobraz
zdenule23
7. dub 2021

@michaelavranova12 hcg bylo minulé úterý 291 to nic neviděl až dnes

michaelavranova12
autor
7. dub 2021

@zdenule23 tak to mas krásný

zdenule23
7. dub 2021

@michaelavranova12 teď se už jen modlim aby nemělo stejnou vývojovou vadu nozicek jako syn

michaelavranova12
autor
9. dub 2021

@hankycka ahoj tak jak jsi na tom ? 🥰 já dnes u doktora a řekl mi 5tt a už byl vidět Vacek a tečka v něm 😂🥰🥰🥰

pepickovapavlinka
9. dub 2021

@michaelavranova12 super tak to moc moc gratuluji

michaelavranova12
autor
9. dub 2021

@pepickovapavlinka snad vše půjde jak má tak super mockrát dekuji

rebekabebe
9. dub 2021

@michaelavranova12 super je to tam🎉🎉🎉❤️🍀

600000
9. dub 2021

Dobrý den chci se zeptat. Vidíte tam rozdíl nebo ne ? Ten nahoře dělaný dnes a ten dole dělaný před 2dnema. Za všechny názory děkuji 🙂

lilian2111
9. dub 2021

@600000 nevidím nic 😕

pepickovapavlinka
10. dub 2021

@600000 vidím negativní testy

kevi1
10. dub 2021

@lilian2111
@pepickovapavlinka z pani vcera vyliezlo ze je 2 dni po ovulacii, takze si myslim, ze je to nejaky troll 🤷🏻‍♀️ Do snaziliek dala prvy test den po ovulacii a na druhy den tuto fotku.

pepickovapavlinka
10. dub 2021

@kevi1 aha tak to je taky dobrý 🤦‍♀️🤣🤣

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru