Duch nebo blázním?

michaelavranova12
29. bře 2021

Ahoj je na testu duch nebo už blaznim ? 4dny vynechana ms a krev 10hcg

hankycka
10. dub 2021

@michaelavranova12 já to nevidím moc nadějně. Ve středu jsem objednana k doktorovi. Testy moc nesili. Asi z toho nic nebude 😭

michaelavranova12
autor
10. dub 2021

@hankycka držím palce aby to vyšlo 😘😘😘

michaelavranova12
autor
14. dub 2021

Tak holky mě to dopadlo špatně .. dnes jsem byla u doktora neviděl srdeční akci a ani prý krevní propojení .. takže ve čtvrtek revize 😭😭😭😭😭

rebekabebe
14. dub 2021

@michaelavranova12 ach jo to mě mrzí 😔😔😔

michaelavranova12
autor
14. dub 2021

@rebekabebe to se asi už nezlepší co ? Kdybych byla třeba v nízkým týdnu ..😔😔😔😔

rebekabebe
14. dub 2021

@michaelavranova12 může to být mladší samozřejmě oni ti udělají ještě určitě kontrolní ultrazvuk

pepickovapavlinka
14. dub 2021

@michaelavranova12 já bych na revizi nešla vždyť to může odejít samo a aspoň by jste se mohli zase hned snažit.

michaelavranova12
autor
14. dub 2021

Jedu na pohotovost aby mi potvrdily to samém , mému doktorovi ani trochu nevěřím

lilian2111
14. dub 2021

@michaelavranova12 nech si udělat ještě jinde utz, může to být jen mladší těhotenství, nesla bych hned na revizi... držím palce 🍀

rebekabebe
14. dub 2021

@michaelavranova12 já souhlasím s holkama

michaelavranova12
autor
14. dub 2021

@rebekabebe tak teď jsem byla na pohotovosti , paní doktorka mi řekla ze vidí gestacni i žloutkový Vacek ale ne plod ale ze ný týden počítala , co si o tom myslíte ?

haskre
14. dub 2021

@michaelavranova12 určitě počkat...🍀❤️

rebekabebe
14. dub 2021
pepickovapavlinka
14. dub 2021

@michaelavranova12 taky bych počkala já v 6tt měla jen dutinku a za 14 dní už bylo ♥️

hankycka
16. dub 2021

@michaelavranova12 Ahoj tak já nakonec vcera skončila v Motole na podezření na mimodelozni. Nakonec mě vzali dneska na ultrazvuk a miminko našli v deloze i se srdickem. Prej jsem asi otehotnela tesne pred MS. Tak to snad zdarne doklepeme do konce.

michaelavranova12
autor
16. dub 2021

@hankycka tak mockrát gratuluji a držím palce aby to vyšlo ❤️ Já také furt někde lítam jen se čeká jestli se ukáže plod :( zatím vidí jen žloutkový Vacek ale bez plodu

hankycka
16. dub 2021

@michaelavranova12 Držím moc palečky.❤ Jsou to nervy. Mě už tu pomalu chystali na operaci. A najednou se objevil. A to včera na ultrazvuku nic nebylo a dneska najednou se srdíčkem. Tak mi přijde že se vše může měnit každým dnem. Nebo nevím na co koukali. 🙂

michaelavranova12
autor
16. dub 2021

@hankycka a ty jsi tam den predtim neměla ani plod nebo to aspoň ?

hankycka
16. dub 2021

@michaelavranova12 Dva dny zpět jsem byla u svého doktora a tam nic nebylo vidět. Koukali jsme na to oba. Mám doma už dceru tak jsem i věděla co čekat. Nic tam nebylo. Další den vyšetření Motol a to mi doktor řekl, že je brzo a možná vidí něco tepat. Ale kvůli bolestem se báli, že je to mimo. Koukala jsem na to a nic jsem teda neviděla. Až dneska kdy jsem šla na ultrazvuk co dělaj screeningy to je jiný level. A tam to bylo vidět krásně dutinka a i plod se srdíčkem. Hned jsem to viděla i já. Tak nevím jestli je tak moc velký rozdíl mezi ultrazvukama. Ty jsi zkoušela nemocnici ? Tam by třeba viděli víc.

michaelavranova12
autor
16. dub 2021

@hankycka tak to je super zprava❤️Moc ti přeji aby ti to vyšlo, no byla jsem na pohotovosti v nemocnici , a tam teda taky lepší ultrazvuk ale zatím furt prázdný:(

hankycka
16. dub 2021

@michaelavranova12 budu držet palečky aby se objevilo srdíčko.🙂

zdenule23
18. dub 2021

Ahojky holky , právě frčím na pohotovost začala jsem krvácet snad vše bude ok

michaelavranova12
autor
18. dub 2021

@zdenule23 ahoj jak ti to dopadlo? Snad dobře doufám

zdenule23
18. dub 2021

@michaelavranova12 ahoj moc dobře ne.. plod tam je asi 5 mm velké srdce bije.. ale mám cosi s delohou která má být kulatá ale já ji mám skoro jako fazolku či co.. Mudr byla cizinka.. Jinak mám na dolním polu 12mm velky hematom a řekla že mám hrozící potrat

zdenule23
18. dub 2021

@michaelavranova12 opr ne fazolka..nevim k čemu přirovnat nedala mi fotku.. ale byla hodně protáhla a že v 6tt má být spíše kulatá

michaelavranova12
autor
18. dub 2021

@zdenule23 :(a kdy mas jít na další kontrolu ? Určitě vše dobře dopadne

zdenule23
18. dub 2021

@michaelavranova12 Mám do 3 dnů jít ke svému gynekologovi což vlastně vychází na středu kdy má delší den .. snad to dobře dopadne, musím ležet což z dětmi nejde když jim vaříš a holce do školky obědy a svaciny (bezlepkova strava) .. Ale budu myslet pozitivně.. Říkám si co se má stát se stane.. A co ty už se ti mimisek ukazal

michaelavranova12
autor
19. dub 2021

@zdenule23 budu držet palečky aby to vše bylo dobrý , no teď jsem byla u svého dr s tím ze už tomu šanci nedávám , a hopla je tam plod i se srdeční akci 🥳🥳🥳🥳

rebekabebe
19. dub 2021

@michaelavranova12 to je super zpráva ❤️❤️

michaelavranova12
autor
19. dub 2021

@rebekabebe no jsem strašně moc rada 🥳🥳🥳🥳

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru