Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Duch nebo mam halucinace. Vidíte tam něco?

AntikoncepceTěhotenský test
tervanova
8. kvě 2020

Neberu antikoncepci, o miminko se nesnažíme. Test jsem si dělala před hodinkou z večerní moči protože jsem byla opět celý den unavená, hladová a nepříjemná na partnera. Vidíte tam také mini ducha nebo mám halucinace ? 🙂
Test je z drogerie Rossman od značky intimed.

terka80
8. kvě 2020

@tervanova to spis vypada jak riska 🤔 Kolik dni meskas?

saarunka
Autor odpověď smazal
Zobraz
janisek13
8. kvě 2020

Taky vidím 🙂

tervanova
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tervanova
autor
8. kvě 2020

@terka80 Já se právě nevyznám v tom, jaký je rozdíl mezi duchem a ryskou. 🙄 Nemeškám, mám to dostat za 10 dní až 😀

jjasmina
8. kvě 2020

Mě třeba tenhle test házel falešné duchy, stejně jako Intimed z DM, takže jsem testům z drogerie přestala věřit

lachtanice86
8. kvě 2020

Ryska a ms za 10dnu? Tak to je test k ničemu

saarunka
Autor odpověď smazal
Zobraz
verionka
8. kvě 2020

A když se nesnazite o miminko, proč si děláš test 10 dní před MS?

tervanova
autor
8. kvě 2020

@verionka Neberu antikoncepci kvůli zdravotnímu stavu a měla jsem příznaky podobné jako už při prvním těhotenství, které bohužel nevyšlo.

sudylichozrout
8. kvě 2020

@tervanova jestli mas 10 dnu do menstruace, tak nemuzes mit na testu ducha. Ryska to neni, je to skutecne duch, takze se ti nejspis posunula ovulace a byla driv nez sis myslela. A menstruace by kvuli tomu mela dorazit, pokud dorazi, take driv. Pockej tyden a testuj znovu. Drive ne, nema to cenu.

herbinaaa
9. kvě 2020

10 dní do menstruace je ještě brzo dělat test. Zkus si ho udělat v den, kdy to máš dostat a nedostaneš. Takhle brzo je to opravdu zbytečné a akorát se moc stresuješ.

jasmina1992
17. kvě 2020

@tervanova Dobrý den, jak jste dopadla z dalším testováním? Mám. Úplně stejný test a nevím či to je ryska nebo duch 😐

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru