Duch nebo ryska?

sellynka2
29. srp 2021

Ahoj holky potrebuji poradit 28dc sem špinila spiš to bilo jen na utřeni tak sem si delala tehu test a tohle mi ukazalo tak nevim zda to je ryska nebo duch už je to 3 den co špinim ale velice slabě brala sem utrogestan na srovnani cyklu a den po vysazeni sem zacala špinit ale je to opravdu jenom na utřeni tak nechapu

marselina
29. srp 2021

@sellynka2 něco malo tam videt je

sellynka2
autor
29. srp 2021

@marselina myslite že je to duch nebo jen vadný test?

klokanka31
29. srp 2021

@sellynka2 Já hodně slabýho ducha vidím. Kdy máš dostat ms? Zkus za dva dny udělat další test, třeba bude sílit 🍀

sellynka2
autor
29. srp 2021

@klokanka31 ja jsem brala utrogestan na srovnani cyklu od 17-26dc 28dc sem si myslela že přišla ms ale bilo to jenom to špíněni ktere trvá do dneška vložka je čistá žádná krev akorat na utřeni test sem si delala ten 28dc tak zkusim zopakovat zitra jen me znepokojuje to špíněni

klokanka31
29. srp 2021

@sellynka2 Já si matně vzpomínám že při třetím těhotenství jsem zašpinila jeden den, myslela jsem že bude ms, ale pak nic, na testu ani duch, ale po týdnu jsem měla na testu už hezkou dálnici 🙂

olga_
29. srp 2021

@sellynka2 Vidím ducha.

sellynka2
autor
29. srp 2021

@klokanka31 snad to bude i u mě takhle moc si mimi přejem tak se jen modlím aby to bila pravda

klokanka31
29. srp 2021

@sellynka2 Kdyžtak dej vědět až budeš dělat další test 🍀

sellynka2
autor
29. srp 2021

@klokanka31 jojo dam💌

marselina
29. srp 2021

@sellynka2 řekl bych ze 👻

pajushka1
30. srp 2021

@sellynka2 zkusila bych mamatest. Má více barviva. Ducha vidím a držím palce 🍀

bublinkakocicka
30. srp 2021

@sellynka2 tak co udelala jsi testik?

aspie83
30. srp 2021

@sellynka2 vypadá to na ducha ☺️ u prvního jsem taky měla nejdřív slabou čárku, která sílila 😉
jinak já u druhého v termínu normálně slabé krvácela první 2 měsíce, myslela jsem, že je to po nemoci slabá menstruace a pak jsem byla v šoku, když jsem si udělala pro kontrolu kvůli únavě těhotenský test 😂😂

matkasabina
31. srp 2021

Duch..vidím ho..držím pěsti 🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru