Duch nebo ryska. Co myslíte?

lucciuu
28. lis 2020

Dobrý den, prosím o radu, 11.11 jsem měla slabší menstruaci (skončila 15.11) mám ji pravidelně. Ale už před menstruací jsem měla pocit, že se cítím jinak, bylo mi furt “divně” pak jsem ji dostala, bylo mi stejně a teď mám na těh. testu tohle. A moc se v tom co je ruch a ryska nevyznám. Jenom me furt svědí prsa, jsem nafouklá. A Ryska je ve skutečnosti o něco ruzovejsi než na fotce. Děkuji

pajasala
28. lis 2020

Já bohužel nic nevidím

lucciuu
autor
28. lis 2020

@pajasala ono je to zle vidět ale ve skutečnosti to vůbec hledat nemusím a vidím hned 🤔 jen nevím jestli je to ryska jenom nebo ne. 9.12 jdu k doktorce

agneska7
28. lis 2020

Ani jedno tam není

lucciuu
autor
28. lis 2020
siskinka
28. lis 2020

Také nic nevidím 🤷‍♀️

agneska7
28. lis 2020

Když je to blíž tak něco malinko jo , ale jestli je to ryska nebo duch ti asi nepovime to zjistíš až jestli bude sílit nebo ne

lachtanice86
28. lis 2020

Ms byla, na testu na prvni fotce nic, na druhé kdyz se snažím, tak možná něco vidím. Ale nebrala bych jako pozitivní. Za dva dny bych zkusila další. K dr bych nechodila

lucciuu
autor
28. lis 2020

@lachtanice86 je to ten samy test. Jenom jinak vyfocený.

lucciuu
autor
28. lis 2020

@lachtanice86 dekuju

andycr
28. lis 2020

@lucciuu já vidím ducha. Takhle jsem to měla taky a teď jsem 10tt 😉 přeji hodně štěstí 🍀 a ať sílí. Zkusila bych testovat tak za 3 dny

lucciuu
autor
28. lis 2020

@andycr také byl tak slabý? I když teda ve skutečnosti je vidět víc 🤷🏽‍♀️🧐

andycr
28. lis 2020

@lucciuu ano

lucciuu
autor
28. lis 2020

@andycr tak já budu doufat 🤭🤭 děkuji

priefi
28. lis 2020

@andycr kolik dní je rozdíl mezi 1.a posl.testem?

andycr
28. lis 2020

@priefi asi týden. Proč?

olga_
28. lis 2020

@lucciuu Vidím na té druhé fotce a nemusím se nijak snažit.

lucciuu
autor
28. lis 2020

@olga_ snad do dopadne 🤭❤️

priefi
28. lis 2020

@andycr a poslední bylo v den MS, anebo jak dlouho po vynechání? Na gsmama test mi to přijde hodně světlé, když jsem měla takové rysky, tak mi to vždy nedopadlo. Ale měla jsem i krásné čárky a taky to nedopadlo. Je fajn, že u Tebe vše bylo v pořádku 😉

andycr
29. lis 2020

@priefi upřímně nevím. Otěhotněla jsem první cyklus po vysazení a nevím jak mám dlouhé přirozené cykly. 🤷 První test je dělaný 29DC a určitě je nemám 28 dní, ale delší. Poslední test není na fotce a je na něm krásná dálnice. Ani v prvním těhotenství jsem neměla silné čárky, až trochu déle a těhotenství bylo v pořádku. Každá máme jinou hladinu HCG.

priefi
30. lis 2020

@andycr mužů se ještě zeptat, kolik dní je mezi jednotlivými testy?

andycr
30. lis 2020

@priefi ob den. HCG roste 2-3dny. Nicméně nevidím důvod tady rozebírat moje testy a jak jsem testovala. Mělo to jen ukázat tazatelce, že ne vždy to znamená falešný test nebo biochemické těhotenství 🤷 Těhotenství mám potvrzené lékařem a vypadá zatím vše v pořádku, nevidím důvod to pitvat nebo zpochybňovat.

priefi
30. lis 2020

@andycr já se ptala pouze informativně 😉 abych věděla, kdy ještě je a kdy není naděje. Když tak písnu SZ

lucciuu
autor
1. pro 2020

Tak včera takhle..🤷🏽‍♀️

lachtanice86
1. pro 2020

@lucciuu proc si nekoupis obyč papírkový ? Jako jo, něco vidím

lucciuu
autor
1. pro 2020

@lachtanice86 myslíte, ze ty jsou lepší? Zkusím tedy

agneska7
1. pro 2020

@lucciuu jo rozhodně je lepší obyčejný papírový než tyhle pepinovsky a jiný plasťaky ,,,, něco na něm je docela pěkný duch ale já mu prostě nevěřím 🤷

andycr
1. pro 2020

@lucciuu určitě obyčejný papírový lepší. Zkus mamatest nebo clearblue.

lucciuu
autor
2. pro 2020

Tak uvidím. Zkusila jsem Dr. max. Jsem furt nafouklá a svědí mě prsa. Už budu jen čekat, na kontrole uvidím...

verulevrtule
2. pro 2020

@andycr Já take měla přesně takové carky, na pěti testech, a vůbec nic z toho nebylo, tak to nechápu

agneska7
2. pro 2020

I tady na tom je slabý dušík , ale měl by sílit daleko víc , ten duch je pořád stejný , řekla bych že to bude buď biochemko nebo nějaká hormonální nerovnováha .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru