Duch. Vidíte ho také?

rosie2911
20. pro 2020

Ahojte,

vidíte aj vy na teste veľmi slabučkého ducha, alebo si ho len domýšlam? 🙂

kiksa22
20. pro 2020

@rosie2911 bohužel nic nevidím

natysnovec
20. pro 2020

Nic... Bohuzel.

lachtanice86
20. pro 2020

Nic

jaja01k
20. pro 2020

@rosie2911 Nic nevidím.

rosie2911
autor
20. pro 2020

Ďakujem dámy 🙂 ide o to, že ms mešká cca týždeň, ak sa to dá považovať za meškanie, nakoľko mám menštruáciu veľmi nepravidelnú, tak neviem ani kedy bola ovulácia. Podľa kalendára ale mohla byť v čase nechráneného styku. Pár dní po ňom som mala jednodňové špinenie, od ktorého ma v pobolieva podbruško, som nafúknutá a unavená viac ako obvykle. Skúsim ešte teda o pár dní, ak nevyjde, budem hľadať príčinu niekde inde 🙂

klchudik
20. pro 2020

Pokud ti MS mešká týden, měla bys už dálnici 🙈

rosie2911
autor
20. pro 2020

@klchudik to je dosť individuálne, poznám prípady kedy aj na 10-14 deň meškania testy neukazovali ani len ducha a baby boli nakoniec tehotné 🙂 a zas samozrejme niekomu sa ukážu kolajnice aj pred meškaním 🙂

michaelarousova
20. pro 2020

@klchudik tak pise ze nevi kdy byla ovulace v tom pripade ani kdy ma dorazit ms☺️Takze ukazat jeste nemusi test vubec nic☺️

vendelinka08
20. pro 2020

@klchudik to tedy ne, pokud má MS nepravidelnou, tak ovulace může být kdykoliv, když to nezkoumá. Za pár dní může mít normální čárku.

veronikacv
20. pro 2020

Ja mela ještě nejakych 14 dni taky negativni 🙂 ovulace byla pozdeji, nikdy jsme ji nesledovala. Drzim palce 🙂

pepickovapavlinka
20. pro 2020

Je negativní bohužel

maria3011
22. pro 2020

Ahoj všem brala sem tabletky Clostilbegyt .od 22.11.Do 27.11 .A dneska sem byla u ženského dok.a podíval se na UTR.a nic tam neviděl je to možné že je to ještě brzo nebo mi nepomohly ty tabletky tak mi zas dal recept ať si ho vyberu jak budu mít ms.tak sem trochu zklamaná 😣 děkuji předem

klchudik
22. pro 2020

@maria3011 clostil mi nepomohl rok a půl..

maria3011
22. pro 2020

@klchudik ☹ a otehotnela ste normálně. no taky si říkám že mi to asi nepomůže nevěřím tomu nevím proč už sem na nervy

klchudik
22. pro 2020

@maria3011 otěhotněla jsem nakonec přirozenou cestou. Tedy po půl roce, ale z toho bylo mimodeložní a teď po roce se to povedlo 😍 měla jsem k tomu ještě ovitrelle

maria3011
22. pro 2020

@klchudik aha tak aspoň že ste otehotnela a prosím vás co to je OVITRELLE děkuji

klchudik
22. pro 2020

@maria3011 Ovitrelle je injekce na spuštění ovulace

maria3011
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru