Duch - vidíte ho?

jituskamou
18. dub 2019

Dneska nový dokus tak co myslíte

lenatko91
18. dub 2019

Na těch červených fotkách ho vidím, na těch druhých ne..

jituskamou
autor
18. dub 2019

@lenatko91 přitom je to stejný test akorát foceny jednou hned po druhý až po hodine

olga_
18. dub 2019

@jituskamou Na těch červených ano, ovšem jak píšeš, fotila jsi těžce po limitu, tudíž už nemá smysl výsledek odečítat. Test je ofiko negativní, tak zkus za dva dny...

mia_von_prag
18. dub 2019

možná těhotná jsi, ale zatím je test negativní. Zkus ráno nebo o 2 dny.

mimisef
18. dub 2019

@jituskamou malinko ale spíš bych zkusila déle cca 2/3 dny,ty meskas ms ?

miba10
19. dub 2019

@jituskamou je úplně jedno jestli to je po limitu nebo ne. Kdyby v moči nebylo hcg tak se ti neukaze ani prtka 😉 já mám jeden test takhle po limitu (a to jsem na tu čárku přišla až druhý den, jinak v limitu nic nebylo) vedle sebe a je mu skoro 18 měsíců. Takže držím palce ať sílí

kejt29
19. dub 2019

Po tak dlouhem zpozdeni uz bych to resila s dr, carka by mela byt mnohem silnejsi.

lenatko91
19. dub 2019

@jituskamou tak zkus ještě za ty 2-3 dny a uvidíš 🙂 držím palce!

vaculovav
19. dub 2019

@miba10 takže když se objeví duch po limitu pořád je "pozitivní"?

jituskamou
autor
19. dub 2019

@mimisef jj meskam problém je že teď nevím kdy byla ovulace správné jsem jí měla mít 4.4 ale mohlo se to soupnout ale na 14 dní to je málo právě vidět

miba10
19. dub 2019

@vaculovav ano. Já si tenkrát dělala test a nebylo tam nic. Pak jsem spechala do práce a test zapomněla vyhodit. Druhý den ráno, jsem si a něj vzpomněla a řekla jsem si, že se na něj ještě podívám. A byl tam dusik. Pak už to jen sililo

miba10
19. dub 2019

@vaculovav takhle vypadal

vaculovav
19. dub 2019

@miba10 já u prvního neměla ani pár dní po vynechání silné stejně čárky. Spíš duchy. Teď mi tu běhá.. Ale test jsem si dělala v pondělí, to byly duši po delší době. Ve středu tam nebylo nic a dneska zas duch. MS jsem (teoreticky) měla dostat včera.. Tak nevím..
@jituskamou omlouvám se že jsem se připíchla, nechtěla jsem zakládat nový dotaz 😇

jituskamou
autor
19. dub 2019

@vaculovav NN v pohodě od toho tady to je

vaculovav
19. dub 2019

@miba10 dnešní takto

miba10
19. dub 2019

@vaculovav náznak tam vidím, al upřímně já ty lady max ráda nemám. Ten mi nic neukázal ani po více než týdenním meskani. Jiné mi ukazovali už silnější čárky. Nejraději mám z Benu lékárny ty jejich. Ale už nevím jak se jmenují

lstoppen
19. dub 2019

já si teda na Maxe stěžovat nemůžu, jinak je tedy lepší ten digitální,je sice dražší,ale ukáže i týdny těhotenství, i ten jsem zkusila

vaculovav
19. dub 2019

Koupila jsem si digitální. Je lepší počkat na ráno?

lstoppen
19. dub 2019

@vaculovav ano vydrzet na rano kdy je hladina hcg v moci nejvetsi😊 drzim prstiky🍀

vaculovav
19. dub 2019

@lstoppen nevydržela jsem a je negativní.. Ze 6ti testu a 4 značek (Dr. Max, Benu, Pepino a DM) - 3 duši po limitu (dnešní ranní = dr. Max= výraznější než předchozí, předtím se objevil i na testu z DM) a digitální dnes odpoledne negativní..

jituskamou
autor
20. dub 2019

Děkuji všem co mi byli tady nápomocný ale už se to vyřešilo dneska v noci mi přišla menstruace se někde tanec opice zatoulala

lstoppen
20. dub 2019

@jituskamou to mě mrzí ☹ ale neboj příští měsíc může být vše jinak 🙂 počítej si plodné dny ,to pomohlo

worena
21. dub 2019

@miba10 Tenhle test jsem si také koupila...Oba negativní...Ale moje já mi vnitřně říká že to nemusí nic znamenat, stejně tak jako jsem se tu o tom bavila s ostatními..Ale jistě propadam i smutku že to nedopadlo... Nevím jestli jsem naštvaná na ten test,ale moc dobré recenze neměl co jsem četla.Koupila jsem to nejlepší co mi paní skoro vnutila😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru