Duchové na mamatestu. Máte zkušenosti?

venyska
25. srp 2009

Ahoj všem.Pokud máte někdo zkušenosti s duchy na mamatestu,pojďte se prosím se mnou o ně podělit.

matka_tereza
14. črc 2017

Tak na lady max vcera toto vidi tam nekdo neco?

luuucatko
14. črc 2017

@matka_tereza vidim dusika 🙂

pavlin888
15. črc 2017

Ahoj holky MS ma prijit zitra,ale uz jsem to nevydrzela a sla na test vcera.Nikdy zadny duch za celou dobu snazeni az ted.Dnes rano druhy a to uz jsem nevydrezla a ukazala ho i muzi a videl ho taky.Do toho mam takove pnuti v celem podbrisku,boli a svedi me prsa. Po precteni vsech komentu tady cumim,ze muze byt falesne pozitivni... Tak snad to vyjde,ale chlap mi rikal at se moc netesim....

matka_tereza
15. črc 2017

Dnes sem testovala po 2 dnech mamatest10 a nic, 3 dny zpozdeni, belavy hlen a nic takze asi jen zpozdeni

marycz
15. črc 2017

Ahojte holky....máme doma 14mesicniho klučíka a chtěli bychom druhé...v květnu jsem dostala první menstruaci od porodu (po roce), v červnu opožděnou (ovu byla až 21DC, MS přišla 35DC) a teď zatím nic, jsem 31DC (ovu byla předpokládám 19DC). Ve středu na testu sněhobílo (a že jsem lovec duchů 😁) a včera a dnes takto....první mamatest 10, pak jsem letěla pro Dr.max,abych se ujistila,jestli není "falesnak".... Nezbývá,než čekat,i když příznaky mám úplně stejne jak u malého...snad to nedostanu a bude druhatko 😉

marycz
15. črc 2017

@matka_tereza vidím ducha,jako mám já...

lencak80
15. črc 2017

Řekla bych že čárka odpovídá době po ovu. Takže si myslím, že se vám krásné vybarvi.

marycz
16. črc 2017

@lencak80 kéž by....nezbývá,než čekat,no....

marycz
16. črc 2017

@lencak80 dnešní ranní....že by to bylo nadějné? 😉 Foto neupravena

pavlin888
16. črc 2017

@marycz mam to uplne stejne,ted uz jen cekat 🙂

marycz
16. črc 2017

@pavlin888 tak držím pěsti,ať sílí 😉 dej vědět 😉

didousek7
16. črc 2017

Ahoj holky potrebuju radu..minulý týden jsem si dělala test (23dni po nechranenem sexu) a hodila jsem ho zpet do krabicky jako negativni (nevim proc jsem ho nevyhodila do kose) a v utery prisla menstruace jsem 5mesicu a 16dni po porodu takze prvni ms po pprodu no nadsena jsem nebyla. 😂 ale proc pisu dneska jsem sla do koupelny hledala jsem gumicku do vlasu ktere mam ve skrince pod umyvadlem a vypadal na me krabicka od testu tak nakouknu do vnitr jestli je prazdna ze ji vyhodim a kdyz jsem ji otevrela tak v ni byl test ale ne negativni ale positivni duch .ktery vypadal stejne jako pri prvnim tehu. No byla jsem vykulena jak blazen a s pritelem jsme se teda na sebe koukali jak sest na pet. Zitra musim kpupit novy test pac ted nevim co ta ms znamenala jestli jsem potratila samovolne a ms to vyplavila a nebo se to udrzelo.nasla jsem pak jeste dva testy co byli predtim delane vzdycky asi 3 dny po sobe.. posledni spodni je ten co je na nem nejvice videt. Co myslite ?? Mate nekdo takovou zkusenost?jinak dalsimu miminku se nebranime nechavame to nahode vetsinou si davame pozor ale nekdy to v tom vzruseni proste ulitne nechraneny byl 2x a to ted minulou nedeli a pak pred mesicem.

marycz
16. črc 2017

@didousek7 vidět je krásně,pokud to bylo dělané před týdnem a udrželo se to,tak budou dálnice..takže šup koupit nový test a zkusit 😉

marycz
17. črc 2017

Holky zlaté,toto už asi nebude duch,ale slabá čárka,co? Potichounku se raduji 😉

marycz
17. črc 2017
ivet1987
17. črc 2017

@marycz Já už bych slavila 🙂

slayc
17. črc 2017

@marycz no, toto už fakt není duch, gratuluji 🙂

marycz
17. črc 2017

Děkujiiii,úplně se těším 😉

marycz
17. črc 2017

Tak už asi není pochyb...HCG roste,jelikož v pátek byl Digi negativní a dnes je pozitivní 😉

marycz
17. črc 2017

A ještě srovnání testu Pepino, pharmapoint (něco jako dr.max) a women secret baby ( zklamal mně, jen náznak dusika,když jiné testy už pěkná čárka)...na fotce to není tak dobře vidět 😉

kacka_
17. črc 2017

@marycz Super! Držím palce!

marycz
17. črc 2017

@kacka_ děkuji moc 😉

didousek7
17. črc 2017

@marycz tak dalsi test byl negativni tak pravdepodobne se to vyplavilo s ms.. 😑 a nebo to tam nebylo vubec a testiky se falesne zbarvily casem. 🤗

didousek7
17. črc 2017

@marycz
@marycz gratuluji 😊😊😊

marycz
18. črc 2017

@didousek7 to mně mrzí 😔 ale nezoufej,pokračujte dál ve snažení 😉 mně se takto po limitu zabarvil dr.max teď 23DC, to jsem ale byla cca 4 DPO,jsem nechápala,co to má být....pak všechny testy negativní,až v pátek 30DC dušík a teď už to není dušík...taky tomu nerozumím

marycz
18. črc 2017

@didousek7 a moc děkuji 😉

pavlin888
18. črc 2017

Holky tak ja se z těch duchů zblaznim,ale dnes už se to rýsuje.?

pavlin888
18. črc 2017

ten v pravo vcera a ten v levo dnes a treti den spozdeni,ja tak doufam....

pavlin888
18. črc 2017

@marycz gratuluji 🙂

martik12345
18. črc 2017

Ahoj holky, co si myslite o tomhle dusikovi? Je prvni po pul roce snazeni. Tt z dnesniho rana, jsem 11 DPO 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru