Duchové na mamatestu. Máte zkušenosti?

venyska
25. srp 2009

Ahoj všem.Pokud máte někdo zkušenosti s duchy na mamatestu,pojďte se prosím se mnou o ně podělit.

adusee
3. pro 2016

Mamatest a dokonce Cemio gravitest mi ukázal falešné //.
Spolehlivý je Dr.max a Clera blue.

luuucatko
11. pro 2016

Holky, myslite, ze je falesny?:(

luuucatko
11. pro 2016

Posilam

snezenka123
12. pro 2016

@luuucatko přesně takového ducha jsem měla i já a došla ms☹ mama testu nevěřim. Zkus jiný test. Držím palečky

luuucatko
12. pro 2016

@snezenka123 no dneska uz negativni test :( tak byl asi falesny :(

snezenka123
12. pro 2016

@luuucatko to mne moc mrzí. .. taky jsem měla radost. ..a pak nic. Mamatesty jsou hrozny. Dr.max falesnaky neděla. ..držím palce ať to vyjde co nejdřív

luuucatko
12. pro 2016

@snezenka123 koupim radsi ty dr. Maxe at nejsem zase zklamani :(.. dekujuuu🙂

snezenka123
12. pro 2016

@luuucatko není zač. ..pak písní🙂Drzim palce

levana33
23. led 2017

Ted zkoumam svojeho stina ducha mamates :D a nevyfotila bych to ani svou technikou a ani by ho myslim nikdo krome mne nevidel :D ale pri pohybu a zkoumani, tam naznak neceho je...ale pokud mamatest dela duchy i vice vyrazne, tak s tim mojim ani nepocitam :D (13dpo)

mispel
23. led 2017

Máme tady fotečky, jaké umí krásné duchy potvůrka 🙂 Raději zkusit jiný test.

toryt
6. dub 2017

Ahoj tak taky se pridavam, na mamatestu snad vzdy neco malo je videt, prijde mi ze funguje jak ovu test 😁

ilona606
6. dub 2017

Ahoj je to spatne videt ale myslim ze se tam neco rysuje. 5dnu po vynechani ms. Co myslite je to tam? 🙂

mispel
7. dub 2017

Dousek videt jde, to vynechani ms je slibne, ale radeji bych zkusila jiny test 😉 at to vyjde, vsechny vime jake to ocekavani a hledani duchu muze byt! 😍

ilona606
7. dub 2017

Mispel dekuji za podporu. V po zkusim udelat dalsi test. Do te doby snad vydrzim 😉

astyna
7. dub 2017

@ilona606

ano, je to tam 🙂 můj vypadal stejně taky pár dní po vynechání, po týdnu už to bylo vidět okem. No a nyní jsem ve 24.tt

ilona606
7. dub 2017

@astyna dekuji 👏 a preji at tve tehotenstvi probiha v nejlepsim poradku 👍

ajulamamula
7. dub 2017

Co myslíte 😊 mela jsem i dnes slaboucky na maxovi. Ty mám atesty jsou včera odpoledne

kirinka2013
7. dub 2017

@ajulamamula Něco tam vidím, můj první test vypadal stejně 🙂 Počkala bych 2 dny a zkusila další ráno.

ivet1987
7. dub 2017

@ajulamamula gratuluju! 🙂 ať sílí.

deene
7. dub 2017

@ajulamamula muj prvni byl takovy a druhy den uz byla carka hezky viditelna 🙂 gratuluji

ajulamamula
7. dub 2017

@deene ty máma jsou ze včera max z dneska tak snad už. ..👏

deene
7. dub 2017

@ajulamamula ja měla mama,ale věřím v to 🙂 👍

vigier1204
19. čer 2017

Ahoj, prosim Vas! Tenhle mesic jsem mela zacit stimulovat pred IVF. Pritel je totiz azoospermik, s nulovou sanci na otehotneni. Pred 14 dny mi vyndavali cystu, s tim, ze menstruace pravdepodobne prijde driv. Jenze menstruace nikde, 10dni zpozdeni. a dnes rano mini duch na mamatestu. Jsem z toho uplne mimo. Muze to byt tou vyjmutou cystou? Nebo, ze by se udelala nova mezitim? Dekuji za rady...

kamilka90
19. čer 2017

@vigier1204 No těžko říct, už jsem slyšela, že pozitivní testy můžou souviset i s cystou...asi bych počkala a pozítří ráno udělala další, jestli zesílí...to už bude asi jasný 🙂 Držím pěsti 🙂

vigier1204
19. čer 2017

@kamilka90 Dekuji, uvidime. Mam PMS bolesti, ale uz skoro 14dni a MS nikde. Tak snad nebude znova cysta. Ale jak rikam, byl by to zazrak, kdyz nam kazdy tvrdil, ze je nulova sance a pritel uz podstoupil Meta/tesa. Ale mamatest rad dela duchy, tak koupim jinou znacku a uvidime..

vigier1204
20. čer 2017

Tak dnes rano jsem si delala test a je negativni. Ja tam teda mini carku vidim, ale uz si nejsem jista, jestli to neni tim, ze ji tam videt chci 🙂 Uvidime jak to dopadne u doktorky

matka_tereza
11. črc 2017

Ahoj holky, stalo se tohle nekomu? Testovano v pondeli odpol mamatest 10 duch po limitu (dnes na to koukam a uplne to takhle zaschlo - asi vadny test) a dnes vecer testovano lady max 10 a negativni. Ms mela byt dnes max zitra. Co si o tom myslet?

luuucatko
11. črc 2017

Ahoj holky, stalo se vam nekomu - pred ms jsem mela ducha na lady maxu po limitu.. Nicmene ms dorazila..zkusila jsem dalsi den, a sice prvni den ms mama test pro jistotu a zase pidi duch po limitu..4 den ms zase pidi duch po limitu..testy nesili.. Jsou fakt pidi .. Pro jistotu jsem ukazovala i příteli a taky je videl..vůbec to nechapu..plus cca 5 dni pred az do ms me kazdy den strasne pichalo v levém vaječníku, coz jsem se docela vylekala co se deje..

jesterka09
12. črc 2017

@matka_tereza nevazala bych se na to..

luuucatko
12. črc 2017

@matka_tereza zkusila bych zitra rano lady max..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru