• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Duchové na mamatestu. Máte zkušenosti?

17. srpna 2017 
@emily2015 Tak držím palce :slight_smile:
5. led 2015 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emily2015 Držím pěsti. :slight_smile:
5. led 2015 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji Vám :wink: ta nejistota je hrozná... U prvního sem to takto neměla,tam byl jasně pozitivní,ale teď...takové nejasné.
5. led 2015 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky s mametestem nemam dobře zkusenosti-i me ukazal falesne duchy.. :frowning2: Tehu jsem nebyla a duch vylezl v limitu-takze když jsem ted kupovala test tak se slovy,ze bych chtěla tehotensky test,ale hlevne ne Mametest.. :wink:
5. led 2015 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, vcera i dnes jsem si delala testik, k memu prekvapeni dve carky, na konci zari jsem byla na revizi v 10 tt a ted se snazime prvni mesic. Mela jsem obrovskou radost, ale ted jsem procetla diskuzi o falesne pozitivnich mamatestech. Prikladam foto ze vcerejska a z dneska, jde videt, ze carka sili, ale co myslite? Foceno dnes rano v tmave koupelne, ve skutecnosti jsou carky silnejsi.. dekuji za nazory
6. led 2015 v 07:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@p1210 To určitě není falešné. :slight_smile: gratuluji
6. led 2015 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ada22 Dekuji, jeste je brzy se radovat po minule zkusenosti.. taky jsem si myslela ze to falesne nebude i pres priznaky :slight_smile:, i minule jsem si delala mamatesty a nikdy me neklamaly, ale radeji se zeptam :slight_smile: jsem 7 dni po vynechani menstruace, tak jeste pockam a asi ve ctvrtek zavolam doktorovi.
6. led 2015 v 08:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se omlouvám, že zatím anonymně, ale je ještě moc brzy ;)
6. led 2015 v 08:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@p1210 Mě mamatesty o proti dr max dělaly hrozně slabé čárky. A celkem rychle vybledly.
6. led 2015 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky myslím, že se můžeš začat radovat. Moc držím pěsti :slight_smile:
6. led 2015 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tratatundra dekuji moc, doufam, ze tentokrat bude vse ok.. jj o tech vim, musim ale do lekarny :slight_smile: mela jsem doma jen ty mamatesty a delala spis jen z hecu, i kdyz prinaky byly, ale nechtela jsem si to vsugerovavat, opravdu jsem neverila, ze se nam to povede hned prvni mesic, pred tim jsme se snazili 8 mesicu..

@ada22 to ze blednou je pravda, ten ze vcerejska je dnes vybledlejsi, ale i tak je ta dnesni carka silnejsi :slight_smile:
6. led 2015 v 08:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
chy na TT mamatest
I když jsem si to zakázala, tak přesto jsem se dopoledne rozhodla k jedné věci, donutila mě k tomu jedna situace. Předem chci všem říct, že už jedno dítě mám, a nyní se o druhé snažíme teprv měsíc, a ani nepředpokládám, že by se tak mohlo brzy zadařit. Ale vzhledem k tomu, že mi už mešká asi cca 8den menstruace, tak jsem si toto pondělí dělala test (to je ten první na fotce), dnes jsem byla na gynekologii a na ultrazvuku nešlo nic vidět, takže jsem vyfasovala injekci do zadku (vyvolávačku – agolutin) a že by měla mrcha cca do 14dnů dojít, když ne, tak budu s největší pravděpodobností těhotná. Když jsem se dotazovala doktora na duchy, kteří se rádi objevují na TT, tak mi odpověděl, že ty papírkové testy to hodně dělají a že se jedná o rozpitou barvu. Říkám si ok, tak jsem asi jedna z těch, co se to rozpilo a že tedy vyčkám, co bude. Ale vzhledem k tomu, že bych od rána jen jedla a jedla a to i čokoládku, kterou normálně moc nemusím, tak si říkám, že když už jsem se tu jednou dotazovala a hledala tu odpověďi na moje otázky a nenašla pořádně to, co jsem chtěla, tak jsem se rozhodla, že si udělám znovu TEST (ten druhý/spodní na té fotce) a to i z dopolední moči, říkám si, tak jsem zvědavá, jestli se nám to opět rozpije nebo ne. no a na fotce máte výsledek. Tímto se Vás neptám, co myslíte, jestli ano nebo ne. Chci spíš všem snažilkám i těm budoucím poukázat, co můžou dělat testy, i když třeba těhotné nejste. Samozřejmě sem i napíšu, až budu vědět, zda-li těhotná jsem nebo mi dorazila mrcha. Omlouvám se za dlouhý příspěvěk.
Jen dodávám, že jsem testovala mamatestem (jiný v lékarně bohužel nemají :frowning2: )
Jestli má někdo otázky klidně se ptejte :slight_smile:
7. led 2015 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@emily2015 ahojky,bylo to těhu,nebo byly falešné?
13. led 2015 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě duchové na mamatestu 10 vyšly vždy jako těhu. První těhu takto bylo už pár dní před očekávanou MS, protože jsem TO prostě věděla, a druhé těhu takto bylo 40DC, protože jsem měla dlouhý cyklus hned po vysazení prášků.
13. led 2015 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me taky mamatesty vysly bud tehotna nebo ne.Testovala jsem vzdy prvni den vynechane menstruace a byl tam duch.Zatim jsem to nedostala 3 x a byly to tehu,ale je to mozna jen rodinna genetika,segra to ma taky :slight_smile:
13. led 2015 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shynne ahojky, děkuji za optání. Tak těhotná pravděpodobně jsem. Čárka zesílila :slight_smile: K doktorovi se teprve dneska budu objednávat :slight_smile: Jinak dnes jsem 47DC.
14. led 2015 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrujanina gratuluji,čárky máš už pořádné :slight_smile: at je vše v pořádku :slight_smile:
14. led 2015 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shynne děkuji, ale radovat se chci,až při potvrzení doktorem. Už mám jedno těhotenství za sebou a vím, že mě čeká dlouhá cesta :slight_smile:
14. led 2015 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emily2015 tak co?Bylo to tehu nebo fakt falešně pozitivní???
19. únor 2015 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,děkuji za optání.Je to těhotenství :slight_smile: jsem již v 10tt.
20. únor 2015 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emily2015 jeee,tak moc gratuluji,no me mamatest slabého ducha taky ukázal,ale dr max test naprosto negativní :pensive:,tak jsem chtěla vědět jestli je to falešným na tom mamatestu.U me ale asi je,dnes už bazální teplota i klesla,tak to Adi vážně v úterý dostanu :angry:
22. únor 2015 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji,co se týče těch duchů,tak dobrej týden jsem měla stále duchy,už jsem z toho byla na nervy :angry: zkrátka krásné dvě čárky byly asi až po deseti dnech od prvního ducha.Jiný test jsem nezkoušela-v lékárně jiný neměli.a kolik si cca DPO nebo ti zbývá do menstruace či meškáš?
22. únor 2015 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milca111 Děkuji,co se týče těch duchů,tak dobrej týden jsem měla stále duchy,už jsem z toho byla na nervy emoticon zkrátka krásné dvě čárky byly asi až po deseti dnech od prvního ducha.Jiný test jsem nezkoušela-v lékárně jiný neměli.a kolik si cca DPO nebo ti zbývá do menstruace či meškáš?
22. únor 2015 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co myslíte mužem se těšit nebo je to jen falesnak? Jsem 10dpo
23. únor 2015 v 11:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emily2015 no ha už dostala MS :cry::cry::cry::cry: ducha jsem měla 9 den po ovu,byl tam hned v limitu a docela i vidět,nejen na světle, ale už je zase po naději :cry:
1. bře 2015 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rachelinka84 tenhle falešný nebude,potichoucku gratuluji
1. bře 2015 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj chtěla bych se zeptat mám strach, když si čtu tady diskuze o falešných duchách. Dnes jsem 13dpo a ráno byly čárky, takovéto je to mamatest. Ten spodní je z ebay, je tam čárka, ale mnohem slabší, není na foce vidět, ale ve skutečnosti je to takový dušík :slight_smile: 12dpo jsem zkoušela odpoledne a ten spodní byl asi pozitivnější než dnes :confused: Můžete mi poradit? Odpoledne si v lékárně koupím testy a těmi z ebay asi testovat tedy nebudu :unamused:
27. lis 2015 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidám mou čerstvou zkušenost s mamatesty, snažíme se už hodně dlouho a tak jsem zdatná lovkyně duchů :slight_smile: četla jsem o tom hodně diskuzí a vždy doufala co z toho bude. Tentokrát 11DPO slabounký duch, 14 DPO silnější a dobře viditelný. Hned to ráno jsem šla na krev ať mám jistotu a ta byla negativní :frowning2: Takže u mě je mamatest k ničemu. Třeba to někomu pomůže...
10. kvě 2016 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obnovují diskuzi. .. ohledně mama testu. ...urcite nejsem jedina, komu v poslední době tento test přinesl nejen radost. . Ale i zklamání. . Minuly měsíc mi udělal mm test dva duchy...přesně takove jako na fotce predemnou. ..a dr.max. den na to a negativní. .Ms došla.
Tento měsíc jsem udělala ten druhý. .a opět slabounky dusik. .zítra ráno budu testovat te s tem od Maxe. .a pokud bude zase negativní. A tak už mamatest nekoupim:-/
Nerikam,že test neukáže těhu, ale dela často falesnaky. . Což by neměl. ..
3. pro 2016 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek