Dva testy pozitivní a třetí ne, setkaly jste se s tím?

skarabubu
10. kvě 2015

Chci se zeptat jestli má někdo zkušenosti s tímto. Mali jsme nechráněný sex.:Po 13 dnech jsem si urobila test a bola tam slaboucka druhá ciarky.Za dva dny v noci jsem si ho zase urobila a ciarka tam bola ta druha zase-oba testy bolí mamatest.Na druhý den jsem si urobila zase test tentokrát Pepiho a tam bola jen jedna ciarka.Tak teraz jsem z toho zmatená.V utorok mám dostat MS tak uvidim,chodí mi pravidelné jako švýcarské hodinky.Tak jsem teda zvědavá jestli je dostanu.Už jste se s tím setkali?

lucinka58
10. kvě 2015

hodně holek říká, že mamatesty dělají falešný pozitivní výsledek - což by asi tomu co píšeš odpovídalo. Pokud si chceš být na 100% jistá, tak si kup test od clearblue (není nejlevnější, ale je nejlepší - nejlépe digitální - ten ti ukáže výsledek s jistotou a ještě ti napíše v kolik týdnů asi těhotná jsi) a nebo si počkej jestli menstruace vynechá a potom vyzkoušej znovu jiný těhotenský test než mamatest.

monyna83
10. kvě 2015

@skarabubu Pozor na citlivost testu, mám pocit, že pepino má 25 jednotek. V takto ranném stádiu je nejlepší používat desítkové testy a za mě jsou nejlepší Dr. Max. Mamatesty dělají falešné duchy.
Je více variant, vadný test, který dělá falešně pozitivní duchy - mamatest.....na jiném 10kovém může být duch nebo si prostě jen prodělala biochemické těhotenství... je to celkem běžný jev a stane se ti to xxx krát za život.
Nemělo by se tudíž testovat před termínem MS, pak o biochem. těhu ani nevíš....
V každém případě Ti držím palce, aby se čárečky objevily a čekala si miminko, pokud je to Tvé přání 🙂

junkka
10. kvě 2015

@skarabubu Tak já třeba pul roku používala mamatesty, testovala jsem se dost 🙂 a ani jeden falesnej duch a když jsem byla těhotná, tak to spolehlivě ukázal. Takže za mě jsou spolehlivé. A jak píše Monyna, záleží na citlivosti. Citlivost 25 mi ukázala druhou čárku az týden po citlivosti 10

monyna83
10. kvě 2015

@junkka Já používala dr. Maxe vždy, s mamatesty nemám moc zkušenností. Tedy jednou jsem ho koupila, když už jsem měla jasně viditelnou dálnici na Dr.Maxovi. Udělal mi sotva viditelného dušíka a mě málem omývalo. Ovšem, to neberu jako vadu testu, ale jako menší podíl barviva... Každý výrobce má jiný podíl.
Jsem po IVF, takže testování bylo pořád 😀...
Ale vím, že to tu psaly holky, dávaly fotky a nic z toho nebylo. A tolik biochemických těhu, to se mi moc nezdá...

junkka
10. kvě 2015

@monyna83 jako asi je to možný, já jen ze u mě fungovaly v pohodě. Ale nějakej jinej, myslím ze best2 mi ukázal čárku nejsilnější a nejdřív, zkoušela jsem i dr max. (Mela jsem tech testu nakoupenych asi miliardu různých značek 😀 ) a když jsem viděla prvního dusika, tak jsem si dělala i tři denně a sledovala jak sílí. Jsem trošku svihla 😀 ale pořád jsem tomu nevěřila. No a asi tomu moc nevěřím do teď že budu máma 😀

monyna83
10. kvě 2015

@junkka Vůbec nejsi švihlá, páč já testila od 7 DET, ačkoliv jsem měla z CAR pokyny, až 14-17DET.
Dělala jsem ráno, v poledne a večer. Testů jsem měla také mraky, ale především právě Maxe. No a když už byla dálnice jak hrom, kupovala jsem pro uklidnění i jiné a také fungovaly.
Také jsem tomu nevěřila, snažíme se již mnoho let a já pevně doufám, že to tentokrát dotáhneme. V pátek jdu na UTZ a věřím oběma miminkům, doktoři jsou skeptičtí ☹
Když bude jen jedno a hlavně zdravé, budu také šťastná 🙂 Moc Ti gratuluji a přeji krásné a pohodové těhulkování 🙂

junkka
10. kvě 2015

@monyna83 Já tobě moc gratuluji, po takové době snažení si to zaslouzite 😉 uvidis, že to dobře dopadne. Ikdyz ten strach je tam pořád, toho už se člověk nezbavi...

monyna83
10. kvě 2015

@junkka Moc a moc Ti děkuji 😉 . Tentokrát tomu věřím a nepřipouštím si jinou variantu. Strach je, to máš pravdu. Také si myslím, že těhotenství je jen začátek a pak už nás čeká strach po celý život. 🙂

emisekkk
10. kvě 2015

@skarabubu za me mamatest NEE! Zazila jsem taky 2 carky falesne pozitivni.

skarabubu
autor
12. kvě 2015

Ahojte tak jsem to včera dostala, takže mi ten mamatest ukázal 2x pozitivní vysledok,který bol chybný.

monyna83
12. kvě 2015

@skarabubu Vím, že dělá falešné duchy ☹... Tak snad příště 🙂

luccindahorakova
20. kvě 2015

Zrovna jsem si doděqlala Mamatest a mám tam slaboulinkou druhou čárku a jak to tady tak čtu, asi dojdu ještě pro jiný....

monyna83
20. kvě 2015

@luccindahorakova Od Dr. Maxe... Je 100% spolehlivý...Na testíkách je vidět, jak hCG sílí 😉

luccindahorakova
20. kvě 2015

@monyna83 Díky za radu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru