Graf bazální teploty - potřebuji radu

simuska1912
20. lis 2016

Ahoj holky, potrebuji radu ohledne me bazalni teploty.Jak vidite na grafu tak 7 a 8 dpo mi zacala klesat teplota. MS by mela prijit 25.11., a normalne mi v ostatnich cyklech teplota klesa den pred MS nekdy az v jejim prubehu. Stalo se to nejake z Vas?
BT merim pravidelne ihned po probuzeni ve stejny cas. Myslite, ze by mohla jeste vzrust a konecne se zadarit, nebo je to zase ztracene? :nevim:
Nechci to hrotit, ale pristi mesic jdeme uz do CAR, tak uz z toho mam nervy 😨
Za pripadne odpovedi dekuji. 😲

jullli
20. lis 2016

Ahoj urcite muze jeste stoupnout

andelka
20. lis 2016

V půlce lf bývá implantacni pokles.

simuska1912
autor
20. lis 2016

@andelka také mě napadlo,že by to mohla být nidace, ale všude jsem četla jen o jednodenním poklesu 😠 buď budu výjmka nebo nějaká hormonální nerovnováha

andelka
20. lis 2016

@simuska1912 uvidíš jestli to zas stoupne.

simuska1912
autor
20. lis 2016

@andelka kéž by stoupla 🙂 i tak to ale nemusí nic znamenat,ale přesto děkuji za odpověď

andelka
20. lis 2016

@simuska1912 to ne no. Já jsem celou lf ani nikdy neměřila 😅

jullli
20. lis 2016

Me ted taky klesla na jeden den pak atoupla na testech duch a bohuzel se dostavila vcera ms :( tak drzim palce at ti teplota jde nahoru a vyjde tehu ;)

simuska1912
autor
20. lis 2016

@jullli tak to me moc mrzi, to ja bych radsi at se rozjede MS nez duch na testu a pak zklamani. ☹ snad nam to oboum brzy vyjde

jullli
20. lis 2016

@simuska1912 ja dostala ms at 14dpo vetsinou vzdy chodila 13dpo. Takze na ms mas jeste cas a treba to i ted vyjde ;) jinak nic si z toho nedelam jednou se podari 🙂

simuska1912
autor
20. lis 2016

@jullli presne jak rikas, na ms je jeste cas. Ja ted posledni dva cykly slavim uspech,ze se mi konecne sam upravil cyklus , skoro bych rekla ukazkove, ale uvidime co z toho vzejde 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru