Graf bt. Proč včera pokles a dnes opět zvýšení?

dendasubaristka
8. únor 2020

Holky prosím poraďte co to znamená. Včera 14dpo jsem měla pokles na 36,7. Tak jsem to zabalila s tím že to dostanu. I jsem lehce Spinila. Dneska teplota najednou zase 36,9 den před ms,15dpo. A po vytažení teploměru lehce světla krev. Jakto že včera pokles a dneska zas zvýšení?

katule1990
8. únor 2020

Může to znamenat cokoli. Teoreticky těhotenství, ale taky to nemusí nic znamenat, kolikrát se mi stalo něco podobného a pak teplota spadla až v den MS, příp. i až 2. den MS. Pokud jsi nedočkavá, udělej si test, 15 DPO už je jasno. Držím palce 🙂.

terka80
8. únor 2020

@dendasubaristka to vypada na ms.bt ti nejspis spadne az v prubehu ms

dendasubaristka
autor
8. únor 2020

@katule1990 no já si ho dělala 13dpo odpoledne a nebylo tam nic. Tak jsem si říkala že udělám druhý den ráno. Ale to mi ta teplota klesla na 36,7. Tak jsem ten test ani nedělala protože jsem předpokládala že.to dostanu taky jsem začala špinit. No a dneska zas takový vzestup. Tak počkám do zítřka dne ms a kdyžtak udělám ráno test pokud to během dneška nedostanu.

dendasubaristka
autor
8. únor 2020

@terka80 no mě právě překvapil ten včerejší pokles a dnes opět vzestup. Protože vždy mám vysoké teploty až do ms žádný pokles 2 dny před ms nemívam.

terka80
8. únor 2020

@dendasubaristka tak uvidis,muze to byt i nidacni krvaceni ktere by nemelo trvat vic nez dva dny priblizne.a podle bt zitra uvidis

dendasubaristka
autor
8. únor 2020

@terka80 nidace 14dpo není pozdě?

lilian2111
8. únor 2020

@dendasubaristka Bohužel je. Nidační krvácení se může objevit během 4-10dpo a ten 10 den je už fakt maximum.

dendasubaristka
autor
8. únor 2020

@lilian2111 no takže to dostanu jak jsem si myslela

lilian2111
8. únor 2020

@dendasubaristka tak během data kdy má být ms může někdo i špinit nebo slabě krvácet, ale už to není nidace, ale tělo si pamatuje menstruační krvácení. Bt je nahoře, tak zbývá jen doufat a uvidíš 🙂 držím palce

terka80
8. únor 2020

@lilian2111 presne jak to rikas zbyva nez doufat

dendasubaristka
autor
8. únor 2020

@terka80
@lilian2111 díky holky. Jen mě právě překvapilo to včerejší poklesnutí teploty a najednou dnešní opětný vzestup no.

elinkav
8. únor 2020

Ahoj, taky mívám jednodenní vzestup a pak najednou pokles. Akorát mám lf o hodně kratší, než máš ty 🙂

dendasubaristka
autor
8. únor 2020

@elinkav aha díky. No pomalu začínám krvácet,tak je to jasné.

pavlina0027
21. led 2023

Ahojky, taky by jsem měla na vás dotaz co se týká poklesu bazální teploty. 5. a 6. Den po ovulaci mi klesla teplota na 36,6. Pak další dny byla teplota na 36,8 zase. Neví někdo čím by to mohlo být? Případně děkuji 😊

lenatko91
21. led 2023

@pavlina0027 když nevidíme záznam, tak těžko říct.

monini83
29. kvě 2023

Holky poradíte??? Prosím...jsem úplně zmatená a vůbec nechápu kdy proběhla Ovu ikdyz jsem zkoušela Ovu testy..a hlavně jsem nechápu co se včera stalo že mi BT spadla a dneska zase stoupla.. plus jsem včera začala mít růžový výtok a ještě dneska je...myslíte že včera proběhla Nidace? Když dneska jsem 8DPO...mám ještě šanci že vyjde pozitivní test? V sobotu neděli by měla ta mrška červená dojít ale bojím se dělat test dřív než v pátek....a spíš bych potřebovala vysvětlit ten pokles většinou až do MŠ se mi nějak držela v určité rovině a pak v den MS prostě spadla úplně dolů....

klaravod
12. zář 2023

Ahoj,mohla bych poprosit o názor?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru