Gs mamatest. Co myslíte, je to ryska?

taknejakja
12. srp 2021

Ahoj holky. Dnes jsem si dělala test jsem 11 dpo. Normálně vážně na lovení duchů moc nejsem, ale jedeme za moji 90 letou babičkou a já jsem 3 dny totálně unavená a pořád bych spala. Tak jsem si říkala, že buď jsem v tom, nebo mám covida. Na test na covid jsem objednaná na odpoledne, tak uvidíme. Ale na testu se mi ukázal v limitu duch. Ale pak jsem četla na netu, že mamatestu prosvítá ryska. Nikdy dřív mi mamatest ducha neukázal, pokud jsem nebyla těhotná. Co myslíte, je to ryska? Nemám s tím zkušenost. Na vlastní oči jde čárka vidět o dost víc. Děkuji za komentáře ❤️

adula000
12. srp 2021

nemyslím si, že je to ryska, dle mě duch.🙂

klokanka31
12. srp 2021

@taknejakja Je to duch. Já mamatesty používala furt, a nikdy mi nedělal falešné duchy (rysky).

pajushka1
12. srp 2021

@taknejakja den před ms můj mamatest ,těhu potvrzené z krve i u lékaře 😊

juliemichal
12. srp 2021

je to duch 🙂

mmichaella
12. srp 2021

Dusik 🙂

taknejakja
autor
12. srp 2021

@pajushka1 gratuluji😉 Stejný test jako Vy, jsem měla u syna, akorát den po vynechání. Asi jsem tentokrát testovala zbytečně brzo. Ale ta únava mě trochu vyděsila, tohle neznám. Usínám pomalu ve stoje 🙈

taknejakja
autor
12. srp 2021

@klokanka31 já právě také vždy používala mamatest. U syna (teď už má 2 roky) i druhého těhotenství před půl rokem, které bylo bohužel biochemické (z krve u lékaře potvrzené, ale pak odešlo) a mamatest vždy ukázal správně, nikdy falešně pozitivní/negativní. Ale tady na diskuzích se to píše pořád, že je to špatný test. Tak mě to trochu znejistilo. Děkuji za komentář 😉

taknejakja
autor
12. srp 2021

Holky děkuji. Byla jsem na antigen a covid to není, tak asi to těhu. Zítra zkusím clearblue digital, ať nemusím hledat duchy a pak už to nechám na přírodě a uvidíme, co bude. Díky za komentáře ❤️

pajushka1
12. srp 2021

@taknejakja tak dejte vědět. Držím palce ❤

alilali
12. srp 2021

Duch 🙂

taknejakja
autor
13. srp 2021

Tak to vypadá, že mamatest ukazoval správně 😁 a teď už budu jenom doufat, že to bude všechno dobré.

pajushka1
13. srp 2021

@taknejakja gratuluji! Ať je vše v pořádku! 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru