GSmamatest - je spolehlivý?

veronika8808
24. srp 2018

Ahoj holky. Snažíme se druhý měsíc. Ovu proběhla 13-14 srpna. Mám 6 dni do MS. Je možné, že by se na testu takhle brzy něco klubalo nebo mamatest hází falesnaky?

astyna
24. srp 2018

Bohužel, pozitivní vypadá jinak. tohle je max ryska.

markyszek
24. srp 2018

@veronika8808 takový duch teď spí vedle mě a jsou ji dva roky🙂 měla jsem stejnou značku testu 4 dny před očekávanou ms

ruzicka06
25. srp 2018

@veronika8808 Mě mamatest nikdy nezklamal. Když jsem byla těhu, test byl pozitivní. Když ne, nic se neobjevilo. Bohužel tyto Tvoje testy pozitivní nejsou 😞 Teda já na nich nic nevidím. A navíc si myslím, že na papírkový test je stejně ještě hodně brzo. Možná clearblue by Ti takto brzo něco ukázal.

snezenka123
25. srp 2018

jelikož je hodně brzo do ms, zkusila bych s testováním ještě počkat a zkoušet ob dva dny, testem stejné značky, aby šlo vidět, jestli je čárka silnější. Já tam teda náznak druhé čárky vidím🙂
Tak držím palečky🍀

hanulkaha
25. srp 2018

Ja pri prvnim tehu taky nedočkavostí testovala uz tyden po ovu a pak se zbytecne stresovala... Myslim si, ze tohle je jen ryska, ktera se vybarví po zaschnuti testu, ale zkus testnout tak ten 12 den, to uz by mela byt carka pekne videt 😉 drzim pesti! 🍀
Jinak pozitivni mamatest 12 a 14 dpo vypada takhle 😉

veronika8808
autor
25. srp 2018

@hanulkaha uvidíme. Tenhle z dnešního rána a vylezl ještě nebyl test zaschly

hanulkaha
25. srp 2018

@veronika8808 to uz vypada trosicku lepe 😊 ja mela ovu 10.8. a test je z 22.a 24.8.
Testuj ob dva dny, to je nejlip videt, jak carecka sili 😉

vendelinka08
25. srp 2018

@veronika8808 já myslím, že se tam začíná něco pěkně rýsovat, vidím i na prvním fotu a teď už je to pěkně růžové.... tak držím palce....

barchen
25. srp 2018

@veronika8808 Mne fungovali tyto testy 100%. Ale nikdy jsem netestovala pred ocekavanou MS. Az teprve par dnu po terminu a to vzdy slaboucka carka byla videt. Takhle z tvych fotek to nelze moc posoudit, kazda muzeme mit jine barevne nastaveni na PC a mobilech. Pockala bych na termin a pak zkusila.

maice
25. srp 2018

@veronika8808 Mamatest me nikdy nezklamal. Pekne se tam rysuje ;) Drzim palec

jaaaninda
25. srp 2018

@veronika8808 něco se tam možná začíná rýsovat, uvidíš, nejlépe testovat co 2 dny 🙂 A ano může jít něco už vidět, i když máš ještě 6 dnů do ms. Jestli byla ovulace 14.8. a čekáš ms až za 6 dnů,tak máš dlouhou luteální fázi (od ovu do ms). Já mám třeba tuto fázi jen 10 dnů a ty 16. Takže co je pro tebe 6 dnů do ms, je pro mě už den, kdy má ms dorazit. Prvniho ducha jsem našla 10DPO a ty jsi dnes 11DPO 🙂 držím pěsti.

janina92
25. srp 2018

Taky mi přijde, že se tam růžový nepatrná čárka 😊hodně štěstí

veronika8808
autor
25. srp 2018

Holky uvidíme. Odedneska do MS 5 dni ale od rána mě bolí břicho jak kdyby MS měla přijít ještě dnes

astyna
25. srp 2018

@hanulkaha

toto je pozitivní test - takové jsem měla taky 🙂

veronika8808
autor
25. srp 2018

@astyna myslim si, že ne :( Přijela jsem z práce a šla ten test vyhodit a jak jsem na něj koukala tak ten dušik je už viditelny jenom při určitém natočení

astyna
25. srp 2018

@veronika8808

já už mám takovou zkušenost, že, když se zakoukám a vím, kde ta čárka má být, tak ji tam vidím vždy. U pozitivního bys to neměla tak zkoumat. ALE! máš ještě plno dní do menzes, třeba nás za dva týdny potěšíš jednoznačnými //. Dej tomu čas. I kdyby byl pozitivní, jak bys pak byla zklamaná, kdyby došla ms...

maice
25. srp 2018

@veronika8808 Mamatest vzdycky vybledne....moje prvni carka (uplne jasna) je ted zpetne na testu zcela neviditelna!!! Nestresuj,zitra tam bude zas ;) a nebo zkus digital...a je jasno 🤟

veronika8808
autor
25. srp 2018

@maice No já právě i první měsíc dělám ovu testy abych tedy byla obeznamena pořádně se svým cyklem. Celá léta jsem to nezkoumala. Prostě MS pravidelná 28dni a hotovo Takže jsem jak blbka :D Čárky na ovu testech byli od 10DC do cca 14DC. Pak už jen rysky nebo vůbec nic. Dneska 24DC zase hezká čárka.No prostě jedno s druhým... Snažení o mimi a sledování cyklu a už si připadám fakt jak blázen.Doufam,ze mě to brzy přejde :D

veronika8808
autor
26. srp 2018

Holky nevím jestli se mi to jen zdá ale mám pocit že trochu zesílil. Je vidět bez nějakého naklaneni nebo sviceni

hanulkaha
26. srp 2018

@veronika8808 tak to uz je krasny dusik 😊
Tichounce gratuluji! 🍀🍀❤️

veronika8808
autor
26. srp 2018

@hanulkaha doufám že bude silit a nebude to falesnak. 4 dny do MS a břicho pořád že by mrcha měla dorazit 😟

hanulkaha
26. srp 2018

@veronika8808 nemysli na to, vim ze to jde spatne, ale bud v klidu, udelej si peknou nedeli a dalsi testik bych udelala az v utery, to bude nejlip videt, jak pekne carka sili. Drzim pěsti! 🍀🍀🍀

janina92
26. srp 2018

@veronika8808 taky vidím ducha, určitě bude sílit 😊 a určitě bude všechno v pořádku ❤️

veronika8808
autor
26. srp 2018

Tentokrát i po zaschnuti je vidět 😄 holky ja vím že takhle před MS je to brzo atd. Ale pracuju v krámě a stemi silicimi čárkami se chci vyvarovat tahání balíků s vodami atd

astyna
26. srp 2018

@maice

já mám mamatest i po 2 letech pořád výrazný 🙂 asi záleží, kdy testujete.

astyna
Autor odpověď smazal
Zobraz
maice
26. srp 2018

@astyna Ano, viditelná čárka zůstane pěkná i po letech, taky je mám schované....já myslím ty uplně první pididušíky, ty vyblednou úplně 🙂

veronika8808
autor
29. srp 2018

Už mám jasno 😍

janina92
29. srp 2018

@veronika8808 juu gratuluji 😍

hanulkaha
29. srp 2018

@veronika8808 nádhera! ❤️
Moc gratuluju, at jde vse, jak má 🍀🍀🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru