HCG z 24 na 0. Co ho zvedne?

hanculiiinka
9. pro 2020

Ahojda,
Jen se chci zeptat co zvedne hcg?
Nasli mi v krvi 24jednotek a pri dalsi kontrole po tydnu 0 jednotek. Nedoslo k zadnemu krvaceni bolestem ani nicemu co by vypadalo jako potrat. Absolutne to nechapu a doktor mi nebyl schopen nic k tomu rict... 🤔🙈

ema90
9. pro 2020

@hanculiiinka Nooo... hladinu hcg zveda prosperujici tehotenstvi. Tzn., ze kdyz se plod vyviji tak, jak ma, tak hladina hcg v tele stoupa.

Pokud tehotenstvi prosperujici neni, tak se hladina hcg nezveda a postupne klesne uplne.

Takze ve vasem pripade bylo tehotenstvi hoooodne cerstve (proto jste ani nezaznamenala nic jako potrat) a protoze se nevyvijelo jak melo, tak plod sam odesel, tim padem se hladina hcg vratila zpet na nulu.
Vetsina zen na tohle ani neprijde, prave proto, ze pokud se nesleduji a nedelaji si tehotenske testy, tak ani nevi, ze tehotne byly a plod odejde spolu s menstruaci.

michaelarousova
9. pro 2020

@hanculiiinka ja jednou potratila (7tt)a kdyby mi to doktor nerekl, tak o tom ani nevim☺️ Z tohodle duvodu je lepsi testovat az kdyz se ms nedostavi☺️

hanculiiinka
autor
9. pro 2020

Prislo se na to nahodou...
A jak odejde kdyz neni krvaceni?
Nedava mi to smysl....

tynka9
9. pro 2020

treba je ještě brzy a ms ještě dorazí..

hanculiiinka
autor
9. pro 2020

@tynka9 noo ma prijit tak za 2 tydny....

kmarie81
9. pro 2020

@hanculiiinka a nebo si byla těhotná už minulý menstruační cyklus, pak dorazila menstruace a hcg klesalo pomalu celý měsíc. Mě při mimoděložním taky klesalo poměrně dlouho z cca 500 jednotek HCG na nulu zhruba ten měsíc.

ema90
10. pro 2020

@hanculiiinka Pokud ma ms prijit az za dva tydny, tak je to blbost. Pravdepodobne bys teprve ted nekdy ovulovala, tudiz neprobehlo ani zahnizdeni, natoz abys mela zvedle hcg.
Spis mozna neco problehlo minuly cyklus a tim padem jsou tyhle hodnoty hcg uplne nulove a o tehotenstvi nejde.

hanculiiinka
autor
10. pro 2020

@ema90 jednalo se o samovolny potrat. Ovulace minuleho cyklu probehla 23den a 30den probehla ms ktera byla pouze dva dny. Nic nenasvedcovalo potratu ale nakonec to pry potrat byl. Stalo se to uz po druhe behem kratke doby. Mam stale zvednuty prolaktin (po prvnim diteti) a blokuje narust endometria... Takze bohuzel nechtena antikoncepce

ema90
10. pro 2020

@hanculiiinka To je mi lito 😞 Hlavu vzhuru a snad se brzy zadari 💙

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru