11.DPO hCG 24 jednotek. Dobrý konec?

hanculiiinka
2. pro 2020

Ahojda, dneska jsem byla u dr. V krvi mam hcg 24 jednotek dnes 11DPO... na ultrazvuku nikde nic. doktor nevylucuje mimodelozni. Mate nekdo zkusenosti s dobrym koncem?

terka80
2. pro 2020

@hanculiiinka nezalezi na jednotkach ale na zvysujici se hcg kazdy druhy den dvojnasobek.Muzu se zeptat proc si byla tak brzy na hcg?

alik20
2. pro 2020

@terka80 presne je to moc brzy, na utz je videt az něco od 1000 jednotek

hanculiiinka
autor
2. pro 2020

@terka80 mela jsem velke bolesti dva dny pred ms ze jsem nemohla nic, ms prisla se zpozdenim hrozne slaboucka a jen 48hodin. Do toho pichani v podbrisku. Bala jsem se ze je neco spatne, cysta nebo tak. Ja nikdy nemam zadne problemy. muj strejda je gynekolog tak jsem proste sla az se na me podiva...

alik20
2. pro 2020

@hanculiiinka no tak to mohlo být treba zahnizdeni ne? Embryho se zahnizduje cca 7-12 den, co doputuje do delohy. Ale tak to by mel snad on vedet. Pokud je hcg 24 tak se tam nevo deje. Pockala bych cca 4 dny a sla bych znova na krev

moly001
2. pro 2020

Když je HCG 24 jednotek, to je opravdu brzy , aby bylo na ultrazvuku něco vidět, maximálně vysoká sliznice. Určitě je vhodné sledovat dynamiku rustu HCG.

hanculiiinka
autor
2. pro 2020

@moly001 no sliznice prave extra vysoka neni... ale ms byla slaba a jen krev, sliznice ne (tak jak byva videt kusy) ... tak uvidime

hanculiiinka
autor
2. pro 2020

@alik20 jo jsem objednana na pondeli

lachtanice86
2. pro 2020

@hanculiiinka a to si jako myslela ze 11dpo uvidí dítě nebo co? Lezla si tam brzy

hanculiiinka
autor
2. pro 2020

@lachtanice86 ne to jsem si nemyslela, nesla jsem tam proto ze jsem tehotna.

elennka
2. pro 2020

@hanculiiinka zkus spíše třeba v pátek jako samoplátce na odběr, i v menších městech jsou laboratoře, pokud bude nárůst,může se jednat o těhotenství. Pokud by byl pokles - pravděpodobně si se jednalo o biochemické těhu nebo ranný potrat (já jsem to takto měla minulý měsíc, // jsem zjistila náhodou, protože užívám léky na trombozu.. HCG jsem měla podobně, ale po dvou dnech šlo dolů a přišla hodněěě silná MS.. a týden před jsem mírně zašpinila...

lachtanice86
2. pro 2020

@hanculiiinka si zajdi zítra na krev jako samoplatce

agneska7
2. pro 2020

Počkej nechápu jak můžeš být 11dpo a zároveň mít po ms?

hanculiiinka
autor
2. pro 2020

@agneska7 Lutealni faze 8 dni a ms jen 48 hodin.

terka80
2. pro 2020

@hanculiiinka mas hodne kratkou lf proto mozna to slabe krvaceni uvidis jak se zvysi hcg a kdyby to nevyslo tak urcite bych zacla resit s tvym strejdou tu lf

lucca35
2. pro 2020

Ano,já měla HCG 21 a jsem 28tt držím pěsti. Na ultrazvuku bylo něco vidět až za 2 týdny od HCG 21, ale těhu testy měly // 😉

hanculiiinka
autor
2. pro 2020

@lucca35 tak to me celkem klidni 🙂 ja se bojim toho mimodelozniho 🙂

@terka80 Uvidime 🙂 spis si myslim ze to byla nejaka zrada nekde v systemu :D vetsinou o ovulaci vim 🙂 no uvidime...

radullah
2. pro 2020

Já jsem měla slabší testy. Bohužel jsem byla ten případ, kdy to nebylo dobré znamení. Poprvé se embrijka držela 11 týdnů a podruhé se slabou ms/špinením a pícháním na jedné straně sledována s podezřením na mimoděložní. Nakonec "jen" brzký potrat (14dpo jsem měla hcg 64)

hanculiiinka
autor
3. pro 2020

@radullah to me mrzi, tak snad to bude v poradku 🙏🏻

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru