HCG. Znamená to těhotenství?

kajanaty
4. čer 2021

Dobrý den, prosím vás pěkně mohli by jste mi prosím poradit? Včera jsem byla na pohotovosti dělali mi hcg a mám <0,50 IU/I je to těhotenství nebo není?

izzylka
4. čer 2021

Pozitivní hcg je až od 5 jednotek

kajanaty
autor
4. čer 2021

@izzylka aha... A proč mi tedy řekl Dr že tam je nějaký stín viz fotka z ultrazvuku

izzylka
4. čer 2021

@kajanaty tak to ses měla ale zeptat dr...může to být cokoliv. Hlavně těhu na ultrazvuku se dá poznat až při hcg cca 1000 jednotek 🤷🏻‍♀️ proč jsi byla na pohotovosti?

kajanaty
autor
4. čer 2021

@izzylka já se ptala ale v naší nemocnici jsou Dr na nic doma mám 2 pozitivní těhotenské testy. 2 dny mě bodalo na pravé straně v podbřišku a včera mě rovnou z práce odvezla sanitka

lachtanice86
4. čer 2021

@kajanaty kolik dnů meska ms? S čím tě odvezla rychlá?

izzylka
4. čer 2021

Kdy ti vyšly testy pozitivní? Jako jestli je hcg fakt 0.5 tak to na těhu nevypadá...nebo to třeba těhu být mohlo, ale nechytlo se to 🤷🏻‍♀️ možná to může být nějaká cysta..já nejsem dr, jen hádám...co máš napsáno ve zprávě? To ti k tomu neřekli vůbec nic?

terka80
4. čer 2021

@kajanaty nejspis to bude cysta ale to mely na pohotovosti poznat

barborao22
4. čer 2021

@kajanaty taky me poboliva na pravé straně a mam to tam tvrdé, tt neg a ms tako divná, nejdřív spinim a pak krev, coz sem takhle s antinou vubec neměla, na gyndu sem objednana. Ms si mela normálně?

esmeralda11
4. čer 2021

A lékařskou zprávu vám dali?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru