Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

lenocka84
15. bře 2010

milerrka nas maly bude mat dve mena, 😉

jess3
15. bře 2010

Lenocko děkuju moc,udělala jsi mi radost 🙂

lenocka84
15. bře 2010

jess nemas zaco, len treba mysliet pozitivne
ja som sa dozvedela ze som tehu, a hned v ten den moj dr. siel na dovolenku, to boli hrozne 2tt cakania, na dalsie vysetrenia, ale stacilo mysliet pozitivne a bolo to ok

jess3
15. bře 2010

Já to na sobě poznala brzy,už 12.dní vím že jsem těhu,takže čekám na UTV jak na smilování 🙂 Už aby bylo 26 😀

lenocka84
15. bře 2010

mne to potvrdil dr. v 5tt+3d, z krvi, lebo ani testy mi nic neukazali kedze som mala nizku hladinu hcg
som bola takmer 8tt ked test reagoval

dorik
15. bře 2010

jess3, mozem mat na teba otazocku? vopred sa ospravedlnujem ze rypem do bolavych ran!!! ja som si presla v lete 2009 zamlklym tehu a tentokrat sa obavam rovnakej situacie 😒 nakolko to bolo moje prve tehu vtedy tak som moc toho este nevedela ale teraz mam uz vela veci precitanych a moc sa pozorujem a hlavne mi vymizli tehu priznaky (na co si nespominam ze by sa stalo prvykrat) a od 5tt+5 krvacam pri stolici mohla by si mi prosim napisat ake si mala ty priznaky pri predoslych neuspesnych tehu ak si nejake priznaky mala? dakujem a este raz sa ospravedlnujem a hlavne prajem kraaasne a nicim nerusene tehulkovanie 🙂 a ta hodnota hcg je uuuplne v norme ja som mala aj menej!

latvia
15. bře 2010

dorik, ako krvacas pri stolici? bola si u dr? co ti na to povedal?

dorik
15. bře 2010

latvia, ja som v zahr. a tu sa tym nezapodievaju do 12tt tehu iba v pripade ked krvacas prudom a to uz len potvrdia ci si sa vycistila sama alebo musis ist na kyretaz... krvacam pri stolici ked zatlacim po kvapkach a zo zaciatku mi tehu priznaky kolisali a potom sa mi dostavili silne nevolnosti a tie teraz zase vymizli aj prsia sa mi dost zmensuju a uz su neni citlive 😖

latvia
15. bře 2010

no, po kvapkach by to nemalo byt....krvave spinenie byva casto do 12tt, lekari na to predpisuju utrogestan, aj ked vravia ze aj bez neho by to bolo rovnake....ale kvapkat krv, no neviem....ani za nejaky poplatok nemozes ist skor na zvuk ci je vsetko ok? inac, ja som priznaky nemala ziadne ..

dorik
15. bře 2010

latvia, bola som v 7tt+0 a tam bolo vidiet srdiecko ale od vtedy mi zacali tie ranne nevolnosti tak som sa este viac "tesila" ze to je dobre znamenie ze hormony rastu tak ako maju ale teraz mi to od stredy naaahle vymizlo a uz aj jest mozem skoro vsetko a aj tie prsia (aj ked ani predtym neboli tak velmi citlive ako pri prvom tehu ale trochu boli) su uz neni citlive no neviem 😒 da sa ale za cca 100 euro ☹

jess3
15. bře 2010

Clori při prvním zamlklém těhu mi hcg rostlo nádherně do nějakého 5tt poslední hodnota byla 1233 a pak za 10.dní stoupla jen na 4400,v děloze jen dutinka bez plodu,takže se ještě týden čekalo a pak kyretáž.U druhého těhu mi už od začátku špatně rostlo hcg v nějakým 6+1tt jsem měla jen 1373hcg,takže se ještě 2.týdny čekalo a opět kyretáž. žádně krvácení ani bolesti jsem necítila,jen mi od 6tt vymizeli příznaky,ale ani ve snu mě nenapadlo,že by se mi tohle mohlo stát ☹
pokud krvácíš myslím že by jsi to měla konzultovat s lékařem,třeba je to jen banalita (prasklá žilka) ale také to může být vážné...
Z celého srdíčka ti držím palečky,ať je vše v pořádku,moc na tebe budu myslet,dej vědět,jak jsi dopadla 🙂

dorik
15. bře 2010

jess3, dakujem za snahu pomoc a dufam ze tentokrat to vyjde s tym miminkom u teba 🙂 budem drzat paste!!! 🙂

latvia
15. bře 2010

hmm 😒 no, asi teda musis pockat do 12tt 😒 to su inac mrchavi ti zahranicni, zena sa tesi na babatko a musi takto stresovat a trpiet namiesto toho aby ju kedykolvek ukludnili a vysetrili ze je ok 😠 v takychto situaciach sa tesim ze mame zdravotnictvo ake mame

dorik
15. bře 2010

latvia, aj ja som na to dosla (ze mame doma super zdravotnictvo) az tu!

latvia
15. bře 2010

predpokladam ze si v UK 😅

dorik
15. bře 2010

latvia, velmi presny typ, ci skor skusenost?

latvia
15. bře 2010

vela zien sa stazuje na UK zdravotnictvo, takze len typ, skusenost nie 🙂 nastastie, lebo ja by som rozbijala vsetko okolo kebyze sa ku mne niekto chova takto laxne 😀

dorik
15. bře 2010

*tip sorry za gramaticky preklep!!!

latvia
15. bře 2010

😀 vidis? ja som si to ani nevsimla 😀 a rovanky preklep, no fuj, a to mam segru slovencinarku 😅 😀

dorik
15. bře 2010

latvia, tak aspon vidno ze riesis co pisem a nie prkotiny ako ja 😉

latvia
15. bře 2010

ja uz robim casto preklepy, lebo co som v CR, tak tam maju vsetko naopak 😝 slovesa sa koncia ypsilonom, makke i su furt niekde kde u nas nie....ze Valentyn 😀 a potom vyzeram jak nevzdelana 😅

dorik
15. bře 2010

latvia, treba kazdemu takto napisat ako si mne napisala a hned kazdy pochopi 🙂 aj ja si toho valentyna pamatam ze maju napak a tusim oni maju blondynu sa mi zda...

latvia
15. bře 2010

jj, presne tak 😀

beruska31
19. bře 2010

ahoj holky ,chtěla bych se pridat a potrebuji poradit:PM6.2 A MAM 32 DC TAKZE MENSTR.MELA PRIJIT 9.3 A NEDOSLA .12.3 JSEM TESTLA A VIDITELNE // CARKY BYLI.NA ULTRAZVUKU 16.3 NEBYLO NIC VIDET TAK MĚ ODEBRALI KREV A HCG 200-MYSLIM ZE JSEM MĚLA OPOZDENOU OVULACI A K OPLODNENI DOSLO PODLE MĚ 26.3-27.3.MYSLITE ZE TO HCG ODPOVIDA?MAM DOCELA STRESY A NEVYZNAM SE V TOM HCG BUDU RADA ZA KAZDOU ODPOVED .JINAC MAM DOST BOLESTIVA PRSA A POBOLIVA MĚ V PODBRISKU JAKO PRED MENST.A TAKY V KRIZICH.

latvia
20. bře 2010

hodnota hcg u netehu je od nula do 5....neviem presne jak sa zvysuje hcg, ale podla mna tehotna si....za 2 tt by tam uz nieco mohlo byt vidiet na zvuku, asi si budes musiet pockat, resp, si davaj kontrolovat hladinu hcg, ci stupa

dorik
20. bře 2010

tehu si urcite lebo hcg 200 je daleko nad normalom a je samozrejme ze na utz nic vidiet nie je lebo aj ked je to u kazdej tehulky individualne ale vseobecne plati ze na utz je nieco vidiet az od hcg 1500 myslim a vyssie a niektore zeny maju dokonca tu skusenost ze im bolo prvykrat nieco vidiet az v 8tt skrz oneskorenu ovulaciu takze sa neboj 🙂

beruska31
21. bře 2010

ja se tolik bojim,pred dvema lety jsem prisla o mim i ve 12.tydnu ,tak jsem s toho rozhozena a ted v pondeli jdu znova na odbery krve a uvidi se jestli hcg roste spravně ,doufam ze bude vse v poradku ,ale to cekani je silene .jinac mě vychazi ze toho 16.3 kdy jsem byla na ultrazvuku jsem byla 4 plus3, a ted v pondeli 22.3 by to mělo byt uz 5 plus 2 tak snad mi udela i ultrazvuk.jestli mate jeste nekdo podoubnou skusenost tak prosim napiste jak to probihalo u vas ...

lenkka81
21. bře 2010

ahojte baby,,,mozem sa k vam pridat??? beruska podla vsetkého sme rovnako tehotnéé...ja som mala ovulku 26,27...tak nejak....mne to vychádza 3tt+3dni... kedy ti robili hcg testy, aký datum??,

lenkka81
21. bře 2010

ak k oplod. doslo 26,2-27,2 tak sme na tom rovnako... ale podla mna 5+2 este nie si 🙂 🙂

lenkka81
21. bře 2010

ja som mala posl. menzes od 12,2-17,2 , ja som tiez prekonala zamlk. potrat pred 5timi mesiacmi...tiez sa bojím moc moc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru