Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

nez
28. únor 2012

@misule88 pri MMT su tie iste priznaky ako pri normalnom tehu...bohuzial mam jedno za sebou...a ak nahodou by to aj bolo MMT , tak potom je super, ze sa to sleduje v tak skorom stadiu...7-8tt moze byt uz dost neskoro...viem o com hovorim ☹ a ak by si nahodou zacali spinit, aj malo, alebo mala bolesti, hned utekaj do nemocky....ale drzim palceky, nech t to dopadne ok ...

misule88
28. únor 2012

@alenka83 ted mi nic neni-vždy kdyz me tam rejpalo :-d tak jsem si pak prdla 😀 takze asi zarazene prdy 🙂

val1
29. únor 2012

@misule88 jak jsi dnes dopadla?

misule88
3. bře 2012

ahoj devcata tak to bylo mimodelozni tehotenstvy, ve stredu jsem byla na kontrole a uz me nepustili domu a vecer mi delali laparo-a vzali mi pravy vejcovod ☹ asi to tak melo byt-dekuji vsem co jste mi drzelli palce DEKUJI

val1
3. bře 2012

@misule88 to mě moc mrzí, tak to jsem si myslela, že u mimoděložního tak moc hcg nestoupá ☹ .
Přeji, ať se vše dobře hojí. Drž se, zase bude líp...

zuzkka88
3. bře 2012

Ahoj holky, můžu se prosím zeptat? Včera ráno (9DPO) jsem měla stín druhé čárky na testu (opravdu slaboulinká, skoro není vidět, ale opravdu je tam i teď), ale na dnešním testu z rána už nic není. ☹ Včera odpoledne jsem měla asi 5 minut křeče v podbřišku. Asi mám smůlu a vajíčko se asi neudrželo že? ☹

nez
3. bře 2012

@misule88 to mi je luto ☹

kvetinqa
3. bře 2012

@misule88 ahoj, zazila som nieco podobne, bez laveho vacovodu som otehotnela na druhy mesiac po laparke, vsetko bude ok, drzim palce!
@val1 mne pri mimomaternicovom praveze stupalo hcg zavratne..

denousek
autor
3. bře 2012

@misule88 jejda :( to me mrzííí.. já jsem si tím prošla loni v březnu... taky mimodeložko ☹ nevěřila jsem tomu že zrovna já ☹ a ted?za rok?jsem v 35tydnu 😉 😉 neboj bude lip... s jednim vejcovodem je ta šance na otěhu vetsi i když nekdo rika že ne .. drž se

misule88
3. bře 2012

zvladam to v poho-rikam si ze to emrio melo stejny nulovy orientacni smysl po me 😀 hned jak se budu citit....tak na to zas vlitnem 🙂 dekuji vam za podporu a pri dalsim snazeni zas budu psat kazde zmeny 🙂

timona
4. bře 2012

viete mi niekto poradit? mam za sebouIUI, IVF , snazime sa dva a polroka. Vcera t.j. na 19.nasty den cyklu som nasle pozit. tehu test, druha ciarka nabola rovnako silna ako kontrolna ale nebol to ani duch...samozrejme som sa velmi potesila, ale cim dalej nad tym premyslam tym viac neverim, ze by to mohlo byt tehu..citala som ze aj pri niektorych cystach napr. zo žltáho telieska sa može tvorit HCG...nejde mi hlavy ze by tak skoro mohol tehu test ukazat pozitivitu...

mirili
4. bře 2012

@timona ak si po ET test moze byt pozit. uz na 9 den, ak si normalny cyklus potom si musela otehotniet hned po menzes, zajtra skoc na krv to je najistejsie

vejula
4. bře 2012

@zuzkka88 hmmm rozmyšlam či si nemohla viac piť a moč nebol viac zriedeny ako ten den predtym 😕

@misule88 to ma mrzi... A mala si aj nejake silne bolesti? či to bolo normalne ako pri bežnom tehu.. A super že si napriek všetkemu taka v pohode. Obdivujem takychto ludi

@timona ovulacia mohla byť kludne aj na nejaku 10DC a na 9 DPO už kludne može byť vidno slabulinka čiarka, i ked to nieje prabvidlo

mirili
4. bře 2012

@zuzkka88 ak nekrvacas ver a neprerusuj liecbu, test si sprav 12 den teraz su este hladiny hcg moc nizke

zuzkka88
4. bře 2012

@vejula @mirili děkuji za reakce holky. Pila jsem určitě víc.. ale v den, kdy jsem měla ten stín na testu jsem měla dost silný křeče v podbřišku asi 5 minut, nemohla jsem se pohnout, když jsem se pohla, bolelo to víc. Tak si myslím, že se v tu chvíli vajíčko pustilo. Od té doby mě ani podbřišek nepobolívá, prsa už jen jak před ms. I tak nějak cítím, že ms přijde. Dnes navíc teplotka klesla. Tak uvidím, ale už tomu nevěřím. Testy dělat teď nebudu, až kdyby ms nepřišla do té doby tak v úterý, plánuju jít asi s kamarádama ven.

alenka83
4. bře 2012

@misule88 to mě moc mrzí, snad bude podruhé vše v pořádku. Myslela jsem si to, že už jsi zůstala v nemocnici a bylo to mimoděložní. To hcg opravdu stoupalo hooodně poamlu na to,a by to bylo v pořádku. Každopádně tvoje hláška o orientaci mě opravdu pobavila! je vidět, že myslíš pozitivně🙂

misule88
5. bře 2012

@vejula ahoj bylo to uplne normalni,,,,,jen jsem spinila-a boleli me prsa jako pri prvnim tehu...akorat to hcg stoupalo strasne pomalu...jinak me nic nebolelo

kukucka26
6. bře 2012

no cauko babenky ja som dnes uz robila treti test prvy rapid slabo ruzova ciarka , po dvoch dnoch dr. max pruztok slabo ruzova ciarka , hned na druhy den ranodr.max slabo ruzova ciarka tak som ci niesom normalne mam strach ci co som nepokojna som pol roka popotrate bojim sa preco mi ukazuje slabulinke ciarky ?je tam babo ci nie ?preco nieje ciarka silnejsia?

lenuska26
6. bře 2012

@misule88 ja som v podobnej neistote....po 4 dnoch meskania menstruacie som bola na odbere HCG a mala som ho 24,09 a o dva dni na to 55,3....na vysetrenie idem o tyzden, ale sestricka u gynekologa mi do telefonu tvrdila ze ta hladina je sale nizka, tak mam tiez obavu aby to nebolo mimomaternicove, ale zase nemam ziaden vytok ani slabe krvacanie. Ale prsia ma uz 10 den bolia tak, ze si nemozem ani na brucho lahnut....no uvidim, snad bude vsetko ok

lenuska26
6. bře 2012

@kukucka26 ja som mala na dvoch tesoch uplne slabucku druhu ciarku, isla dom na odber krvi na zistenie HCG hormonu a vyslo mi 24,09 a lekar mi vtedy povedal, ze to moze aj nemusi byt, ze mam este pockat a ist o dva dni zasa na odber....to uz bola HCG 55,3, tak teraz este stale neviem kedze sestricka povedala ze hladina sa zvysila len o trosku....kazdpadne chod na ober krvi....

misule88
6. bře 2012

@lenuska26 tak snad bude vse ok,kazdopadne drzim palecky...pak urcite napiste

laura268
7. bře 2012

Dobry den, chcem sa Vas spytat- PM som mala 27.1.2012, lekar mi na zaklade vagin. ultrazvuku urcil ze 11.2 nastane ovulacia. 11,12,16,23.2 som mala nechraneny styk, menzes som uz nedostala. Robila som si test 1.3vysla slaba ciarka a 4.3 tiez pozit, ale este slabsia ciarka ☹ . 5.3 som si urobila digit. test a vyslo mi ze som tehotna 1-2 tyzdne- co by korespondovalo so stykmi 16 a 23.2. Lenze podla UZV som mala ovulovat 11.2..
Bola som vcera u lekara vzal mi krv a urobil UZV- sliznica zvacsena, ale plodove vajicko tam nie je nikde.. Povedal mi ze teoreticky by som mohla byt v 5TT a to uz by malo byt vidno na UZV, ale nie je, ze moze ist o mimomater. tehot. Nemam ziadne bolesti, krce, len slabucky vytok ale to som mala aj pred 3,5r kedy som otehotnela a porodila dceru.
Zajtra mam ist tiez na krv a vysledky budu az v pondelok, to cakanie je strasne.. stale dufam ze digit test mal pravdu a ze som v 1-2TT, ze to nebude mimomater. tehot. Myslite ze by mohlo ist o mimomat. tehot.? Neviem ci mam verit digitestu 1-2 tyzden od otegotnenia, alebo UZV urcenia ovulacie kde by som bola v 5+5T
Kedy sa da na UZV 100% urcit tehot.? v 5TT?
Dakujem pekne za odpovede 🙂

veronikabussolengo
7. bře 2012

@laura268 ahoj my sme boli 5tt+3 a bolo vidno len vacok potom 6tt+3 uz bilo srdiecko...neboj treba mysliet pozitivne

brita
7. bře 2012

@laura268 V 5. tyzdni nemusi byt vidiet vobec nic,len zhrubnutu sliznicu, ale v 6. uz urcite je vidno minimalne plodovy vacok. 😉

zdenin
7. bře 2012

mna na krv ani nedali tak neviem či stupam 😒

laura268
7. bře 2012

Rozmyslala som ze si zajtra urobim babytest, a ked bude silnejsia ciarka aspon trosku sa ukludnim ze hadam je vsetko OK.. vysledky krvi budu az dalsi tyzden, toto cakanie je hrozne.. ☹ ☹
Pri dcere bolo vidno uz v 5TT ale ta kazde tehot. je ine, tymto sa utesujem.. 🙂 A dakujem za odpovede, dufam ze vsetko bude OK a ja sa budem moct pridat ku Vam stastnym cakatelkam 🙂 🙂

laura268
7. bře 2012

@zdenin mna aspon na krv vzal, 2x takze bude mat obraz o stupani ale klesani HCG a aj kvantit. progesteron.. Len nemusel hned mi zacat kecat ze v 5TT by uz malo byt vidno a ze mozno ide o mimomat. tehot.. mohol kludne vysvetlit ze moze byt vidno, ale nemusi...
a kedy mas ist na UZV?

zdenin
7. bře 2012

@laura268 2 aprila mám ist na UZV to bude asi 9tt mna sa sestrička pytala že kedy som mala PM a povedela že to má ešte čas že to bi este nebolo nič vidiet som asi v 5tt podla tehotenskej kalkulačky

laura268
8. bře 2012

Dnes vysledky z krvi- v 5TT+3 som mala 330 HCG.. Dr mi povedal ze to je velmi malo, vzal este raz krv a dalsi tyzden sono tak uvidime co bude..
Baby stretli ste sa s tym zeby ste mali nizke hladiny HCG?

salomee
8. bře 2012

@laura268 no ta doba mezi pátým a šestým je taková zlomová, kdy z min. 18 jednotek to skočí na min. něco přes tisíc podle tabulky..ale stačí abys otěhotněla o něco pozděj, než 14. den cyklu a je to... záleží, jak to bude stoupat. Já vím, že mi známej psal sms, že mám 340...ale za nic nevzpomenu, kdy to přesně bylo.. jen vím, asi někdy v pátém týdnu...jo, asi pár dní po vynechání..to na UZ ještě nic nebylo..Ze začátku je rozptyl normy tak velký, že tu bude fakt chtít čekat, jak to bude dál.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru