Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

svoma
5. zář 2008

Brygit z krevních testů. 😉

brygit81
5. zář 2008

nojak to zjistim jak dotor mi nic nerekne?

svoma
5. zář 2008

Brali ti krev? Jestli jo,tak sis určitě měla volat pro výsledky,ne?

hanahhanah
6. zář 2008

ahojte holky, muzete mi pls poradit. Ve tretim tydnu po styku (presne 21 dni) jsem byla na krvi a na druhy den sem volala a hcg bylo negativni. Presne to jsem chtela slyset, ale chtela bych se zeptat jestli s timto vysledkem mohu pocitat a uz byt klidna 🙂 mimi určitě jo ale až tak za rok po matuře (to abych vas nejak nepohorsila) tak diky za odpoved fakt si jeste nejsem 100000% jista 🙂

andreahrbacova
4. říj 2008

Ahojky holky,já měla HCG 691,v pátek mi brali zase krev,jestli se HCG zvětšilo,tak jsme zvědavá

macc
4. říj 2008

ahojky, já jsem měla ve středu hcg jen 12 jednotek a pátek 36, pohozili mi mimoděložním a mě je strachy úplně špatně ☹, prý už měli případ, že ze 7 i 10 jednotek se nakonec těhu vyvinulo, ale to je 1 případ z milionů podle mě, já se tak bojím ☹

andreahrbacova
4. říj 2008

já mám taky strach,ale nesmím na to myslet,uvidím v úterý,jdu zase na ultarzvuk,taky nechápu,co ta doktorka může pořád když tam chodím skoro dvakrát týdne vidět.No a v to úterý mi vezmou zase tu krev,to zase budu čekat do pátku ☹

andreahrbacova
4. říj 2008

macc třeba se ti to zvedne,budu držet palečky
a v kterém týdnu by jsi měla být?

macc
4. říj 2008

anderej, já bych byla už v 5tt a to by muselo být mnohem vyšší si myslím, já jsem se modlila at to aspon klesá a odejde s normální ms, jako jen neprosperující těhu, jenže když mi to vzrostlo, tak prý to vypadá na to mimoděložní ☹ ale mám brát dál utrogestan na podporu těhu, dokud nebude něco vidět na UTZ, na ten jdu ve čtvrtek, ale prý tam nemusí ještě být nic vidět
ty máš krásně vysoký to hcg, určitě to bude stoupat, neboj se !

andreahrbacova
4. říj 2008

já v to taky strašně moc doufám,jen jsem z té doktorky trochu nervózní,že si mě zve,každou návštěvu,od té doby co jsme zjistila,že jsem těhotná.A to tam je dvakrát týdně,a já tam pokaždé jsem.Tak třeba se ti ještě zvedne,budu ti držet palečky.A to je tvoje první těhotenství:Moje jo,a pořád čtu různé články,až mi jde z toho hlava kolem,vždycky si říkám,musím se od toho odpoutat,a dělat něco jiného,protože pak jenom studuji,kdo měl jaké HCG,jaké problémy na počátcích těhotenství a tak.

ema7
10. říj 2008

Ahojte,
prosím o radu. Na 32DC mi včera brali u doktora krv a HCG mám 753 - sestrička vravela, že je to nízke, že si to mám nechať radšej pre seba, lebo nevieme čo sa môže stať. A že mi drží palce. Myslíte, že to HCG mám veľmi nízke?

andreahrbacova
10. říj 2008

no to jsem zase já,mě ale neříkali,že to nemám nikomu říkat,a sestřička mi hned vystavila těhotenský průkaz.Pokud jsi na začátku,tak ho máš tak nízké,mě taky strašili že ho mám nízké.Že ho budou muset brát znovu,ale zatím se tak nestalo,Při úterní prohlídce,mi doktorka řekla,že roste,že to neodpovídá tomu tt co jsem měla být,podle té poseldní menstruace,ale zatím je to všechno ok.Drž se,oni tě straší,já z nich měla pěkné nervy,a pořád ještě mám 😒

ema7
10. říj 2008

Ďakujem,
ja idem na kontrolu o 10 dní, tak dúfam, že už to bude lepšie. Lebo človek z každej strany počúva len zlé veci, tak to robí blbo na psychiku...

andreahrbacova
10. říj 2008

mě doktorka říkala v úterý že mi krev vezme 14.10to tam jdu zase na kontrolu.Tak snad bude všechno v pohodě.

nika251
10. říj 2008

Ema- 32DC 753 a nizke??????? Ja som bola na 30DC- 10DPO a mala som 60jednotiek. Na 12DPO som mala 145jednotiek takze ak mas 28DC a bola si 14DPO(od ovulacie) tak podla mojho laickeho pohladu je to super.

andreahrbacova
10. říj 2008

no já si taky myslím,že je to bezva,ale ti doktoři strašně rádi děsí,vím to z vlastní zkušenosti.

nika251
10. říj 2008

Ema- pozri si na prvej strane tie udaje o hCG- co tam udava grey ohladom tyzdnov a vysky hCG

petimat
10. říj 2008

Ema, já měla HCG 126 a to už byl 6tt a teď mám malou Kristinku 🙂

petimat
10. říj 2008

Emi, Pardon, úplně jsem to popletla, nebyl to 6 týden ale mnohem dřííív, asi tak 40DC! takže neboj 😉

andreahrbacova
10. říj 2008

no já jsem si říkala,že na 6tt to by bylo opravdu moc málo 🙂

ema7
10. říj 2008

Veď práve, podľa tej tabuľky, by to malo byť v poriadku, len neviem prečo mi tak hovorila sestrička. a písala som ešte obavy preto, že by som mala byť tehotná 3.týždeň a nie je v maternici nič vidieť a doktor mi povedal, že oplodnené vajíčko je ešte vo vajíčkovode. Ale ono by sa malo uhniezdiť po týždni od oplodnenia a u mňa je to už viac, tak neviem...

andreahrbacova
10. říj 2008

emo žádný strach,mě tam taky nic neviděla,říkala,že věří že jsem těhotná,ale že to musí nějak dokázat,bylo to prostě brzo

nika251
10. říj 2008

Alebo ma menej kvalitny UZV alebo len jednoducho nevidel nic lebo je slepy. Navyse- niektorym babam veru nevidel nic asi az do 6tt. Mne osobne robil UZV az v 7tt lebo ze dovtedy to je zbytocne.A srdieckov idel az v 7+3. Navyse- sestricky su obcas mudrejsie ako Dr 😝 . Takze na tvojom mieste- uzivam si tehotenstvo a nestresujem: podla hladiny hormonu to bude v poriadku. 3.tyzdnen? To ako? Myslis od ovulacie? Ak ano tak to si v 5tt - pretoze tehotenstvo sa rata od poslednej MS. Ale aj tak tam este vidno nic nemusi byt, neboj sa.

ema7
10. říj 2008

Áno, v 3. týždni od ovulácie, posledný MS som mala 8. 9., takže je to asi ten 5 tt. Takže tam naozaj nemusí byť ešte nič vidieť 😉 ? Musím zabudnúť na obavy... 😠

nika251
10. říj 2008

Nie, nemusi. Hlavne ak Dr. hlada uz samotny plod a nie len gestacny vacok ci dutinku ktoru zachyti len skuseny Dr. Neboj sa, urcite to bude v poriadku. A ak sa ty sama citis v pohode- to co ti hovori instinkt, tak to bude ok. Si normalne tehulka. Absolutne nepocuvaj sestricku. Ja ked som mala tych 60 - 10DPO tak mi povedala ze to je pekna hodnota. Verila som tomu ale zavolali ma aj o 2 dni a pekne to rastlo- 12DPO-145 . A to som uz bola podla posolednej MS v 5ttt(ovu bola az na 20DC.
Blahozelam k babatku 😵 😵

misakri
10. říj 2008

ahojky holky.. já si tímhle prošla minulý a tenhle týden.. ve strředu jsem zjistila na testu //, ve čtvrtek jsem začala špinit, tak jsem šla k doktorce a ta mě poslala do nemocnice na hcg, že v děloze není nic vidět.. nechali si mě tam do pátku, v pátek hcg 60, v sobotu ráno 75, v pondělí 300, to mě pořád strašili, že se jedná o mimoděložní těhu a budu muset na revizi ve středu.. mě to nedalo, tak jsem v úterý zašla k jinému doktorovi a ten už tam viděl špendlíkovou hlavičku, takže jsem ve středu jela na odběr hcg BEZ tašky a světe div se, mimís o velikosti 5mm je TAM.. takže klííííd.. i doktor nakonec uznal, že jsem asi měla posunutou ovulaci ( což jsem jim teda říkala od začátku, ale nikdo to nebral na zřetel 😠 ), takže teď v pondělí jsem místo 23DPO byla 16DPO.. 😉 🙂

ema7
10. říj 2008

Ďakujem nika, si zlatá 🙂
A mám troška strach, lebo manžel je chorý, tak dúfam, že od neho neochoriem ☹ . Vlastne lieky nemôžem žiadne brať, ani vitamíny však. Doktor mi kázal kúpiť babyplan a predpísal mi kyselinu listovú. Kebyže nedajbože ochoriem, čo môžem užívať?

misakri
10. říj 2008

jo a sestřičky jsou NEJCHYTŘEJŠÍ NA SVĚTĚ!!!!!!! .. počkej opravdu, co řekne doktor a nééééé, co říká sestra.. takže emo držím pěsti, aby bylo vše ok a mimís se brzy ukázal.. 😉 🙂

ajajanku
10. říj 2008

ahoj to mě u žadnyho ditete krev HCG nikdy nebrali jen když jsem mela problemy skončila jsem v nemocnici,ted jsem tam byla v pondelí protože jsem špinila a doktor mï řekl že je brzo a že se to muže rozjet můžu potratit že mam přijít ve středu na ultrazvuk

misakri
10. říj 2008

ajajanku.. mě taky u michalky hcg neujišťovali, protože jsme přišla na kontrolu a mimi bylo hned vidět, takže nebyl důvod..
teď jsem šla k doktorovi, ale mimi v děloze nebylo a testy ukazovaly, že jsem těhu.. takže potřebovali zjistit, jestli se hcg zvyšuje nebo ne.. 😉

a tvůj doktor věří, že jsi těhu nebo očekává spíš MS? příjde mi divné, že si těhu ani neověřil odběrem hcg.. já si dokonce v ordinaci ( teda na záchodě 😀 ) dělala těhu test.. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru