Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

monaaceek
27. srp 2019

@channel11 Tak to me moc mrzi..Miminko samo odeslo.Ale je to lepsí,plod se nevyvijel tak jak mel.Já jsem to mela tak také..plod uhynul,ale já jsem musela na vycisteni..

zuzanka1922
3. pro 2020

Zdravim holky, chci se zeptát 30.10.2020 jsem měla poslední ms začátek která trvala 5 dni cca.
Podle karkulacky jsem 4 tt + 6
30.11 jsem byla na krev 392 hcg
2.12 jsem měla 565 hcg
Doktorka mě poslala do nemocnice.
Myslíte ze má smysl jít nebo zajít si znovu na krev podle mě mám v pořádku hcg. Grafu

agneska7
3. pro 2020

@zuzanka1922 no nevím no , to HCG ti nestoupá tak jak by mělo , mělo by se co 2 dny dvojnásobyt a proč tě poslala do nemocnice podezření na mimoděložní ?

ema90
4. pro 2020

@zuzanka1922 Stoupa hodne pomalu, to bohuzel nebude prosperujici tehotenstvi.

monaaceek
4. pro 2020

@zuzanka1922 Take jsem to tak mela..Hcg nestoupalo tak rychle..Jak pisou holky,melo by se to dvojnasobit..Ale je lepsi,kdyz te poslala do nemocnice..I my se muzeme milit..Radsi si tam dojdi a uvidis..🙏🏻

ivavel
20. únor 2024

@romcacak Ahoj, mám to dost podobně... jak to u tebe dopadlo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru