Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

lauritka
28. lis 2007

no ja dufam, ze bude vsetko v poriadku, trochu sa bojim musim cakat az do 11.12 😒

lauritka
28. lis 2007

v piatok som mala na 17.dpo len 32 hcg, teraz v pondelok 100 hcg. no a povedali, ze uz na krv nemusim prist, ze je to v poriadku, ale zdaju sa mi to nizke hodnoty, tak sa obavam ci necakam dlho na ten utrazvuk.

m615
28. lis 2007

LAuritka neboj sa všetko bude ok.JA som mala prvý krát hcg len 236.Ked mi brali krv o týžden tak som už mala 2779.Doktor vravel že každý den sa zvyšuje hladina hcg.Ked pôjdeš na ultrazvuk neboj mimino už bude vidiet.

renatak
28. lis 2007

Holky, mám hcg 399, na UZ zatím nic. Jsem v 34DC. Je to v normě?

m615
28. lis 2007

Ahoj renatak ja som mala tiež prvý krát hcg iba 236 a na sone nebolo nič vidno.Po týždni som išla na sono zas a už bolo vidno mimino.Neboj ked pôjdeš na sono bude aj tebe vidno.

amartina
3. pro 2007

Ahoj holky,
poraďte mi - je možné, aby mi v 10tt kleslo hcg? Na konci listopadu jsem měla testovací čárku na testu silnější než včera (Včera jsem si dělala test jen tak ze zvědavosti).
Díky Martina

ceeruti
3. pro 2007

amartino-klesat muže,ale to spis poznaji podle krve a na utz,spis si mohlá mit nižši koncentraci Hcg v moci,tím,že jsi hodne pila a pod,pokud si nejsi jista skoc si nekam na utz,zda je vse v poradku 😉 pro klid duse 😀

lauritka
3. pro 2007

ja som citala, ze hcg od urciteho tyzdna klesa a ustali sa potom na rovnakej hodnote az do porodu.

len
3. pro 2007

No, neklesá, ale na druhou stranu mají testy nějakou horní hranici, nad kterou už nic moc neukážou 🙂 Testovat v 10tt je dle mého blbost, to už nic neprozradí... A je dost dobře možné, že už je tam toho hCG tolik, že čárka paradoxně slábne 😉

lauritka
3. pro 2007

😀 len ..aha .

monko22
6. pro 2007

Ahoj baby, som rada že tu vznikla takáto téma. Potrebujem si vypočuť názor niekoho iného, lebo trápenie sa len so svojimi myšlienkami k ničomu nevedie. Pravdepodobne som v 36DC neviem však presne, pretože nemám pravidelný cyklus. Robila som si aj teh. test, (vlastne 4 ) od rapi clearu mi vyšiel jasne pozitívny, od mamatestu slaba ružová čiaročka, nazov dalšieho si nepamätám. Bolia ma prsia, dokonca aj počas chôdze,nevoľnosti nemám. Rozmýšľam či mám ísť v pondelok lekárovi alebo či to ešte nie je skoro a týždeň počkať. Keď tak čítam vaše príspevky o nízkych hladinách hcg,nechcem ísť k lekárovi príliš skoro.

lauritka
6. pro 2007

monko ak ti pomoze, ja mam testy v albume. mamatest..tych viacej na kope. kde je napisane 14 ET..to jest 16 dni od oplodnenia bola hladina v ten den 32 hcg. takze ak budes mat silnejsiu ciarku neboj sa, bude to tam. 🙂

monko22
6. pro 2007

dakujem lauritka, moc ma to potesilo, rozhodla som sa, ze predsa len k tomu lekarovi 10/12 pojdem a uvidim. neviem sa dockat

loss
6. pro 2007

monko tak drzim palce nech uz fazulku vidno v brusku

monko22
6. pro 2007

dakujem za povzbudenie loss, napisem hned ako budem vediet ako na tom som (sme 😉 )

vendy05
20. pro 2007

chtěla bych se zeptat, jak zde některé píšete, že na utz nebylo "nic" na začátku těhu, tak po jak dlouhé době tam už "něco" bylo???

shela
20. pro 2007

co ja viem tak po takom tyzdni opat posielaju na ultrazvuk 🙂

vendy05
21. pro 2007

ahojda diky moc za odpověď, no uvidíme....

lauritka
21. pro 2007

vendy v ktorom tyzdni zi ?? mne videli len dutinku v 6tt.- 😒 hrozi mi kyret, ak sa tam mimi neobjavi..ze vraj to rastie pomaly. mam len vacok zatial.

lauritka
21. pro 2007

inac ja som mala velmi nizke hladiny hcg..na 16den DPO len 32....mozno je to aj preto.. 😕

labut
21. pro 2007

lauritka: já myslím, že to bude dobré, že si mimi jen hraje. určitě se hladina zvýší. 😉

lauritka
21. pro 2007

labut na testoch mi to ukazuje, ze sa zvysuje 🙂 vcera som mala uplne silne ciarky..ale na druhej strane som citala...ze hcg produkuju bunky trofoblastu a nie samotne embryo..takze ono tam nemusi byt a hladina sa moze zvysovat 😒 je to taka zvlastna diagnoza -anembryomola..tehotenstvo bez plodu... no stale dufam, ze sa mimi objavi ;)

labut
21. pro 2007

my ti tady určitě všichni přejeme, aby se mimčo ukázalo. Tahle situace určitě není lehká, ale musíš věřit, a určitě se to všechno v dobré obrátí. Držím pěsti.

lauritka
21. pro 2007

🙂 dalujem pekne ..v nedelu idem na uzv ..tak uvidime ako dalej. ci este pockame, alebo to ukoncime. 😔

labut
21. pro 2007

držím pěsti, já jdu na kontrolu až 10.1.2008, tak se těším na další fotečku. mělo by snad být vše OK. 😉

lauritka
21. pro 2007

a kedy si bola na prvom uzv ?? a videli ti uz mimi? 🙂

labut
21. pro 2007

já byla poprvé, co jsem zjistila // čárky u doktora na vnitřním ultrazvuku a už tak bylo mímo vidět, ale strašně pidi a pak jsme byli na nějakém kontrolním kvůli špinění, ale jsme úplně zdraví a to že sem špinila byl vliv hormonů -mímo bylo už větší. a pak půjdu až toho 10.1.2008.

lauritka
21. pro 2007

😵 to musel byt krasny pocit, dufam, ze sa toho aj ja dockam a uvidime ho 🙂

betka.d
21. pro 2007

Ahoj holky,Jsem zmatena jeko beruska.Jsem 6tt a moje hcg je 2345.podle DR. By mela byt hodnota hcg kolem 5000.Je to malo,ale presto je videt srdicko a vse je v norme.mimidelozni tehot.vyloucily.Hodnota se sice zveda,ale hrozne pomalu.Uz jednou jsem o mimi prisla a ted mam strach jak to dopadne.Dekuji

kukucka26
20. únor 2008

☹ ahojte moje HCG je 0,50 ze vraj je od 0,20 pozitivne test mi ukazal ze pozitivne tak som ci niesom v rannom tehotenstve prosim.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru