Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hladina hCG. Jak to vypadá?

sharyska
18. únor 2020

Ahoj holky, měsíčky mívám tak po 31 dnes. S manželem se snažíme o mimi. Ve čtvrtek slabá čárka na testu v pátek na digitálním + 1-2 týden. V sobotuhCG z krve 78.2 v pondělní 80.1 to vypadá špatně že :(:(

sudylichozrout
18. únor 2020

@sharyska hCG se co dva dny zdvojnasobuje. Takze pokud jsi v sobotu mela temer 80, mela bys mit v pondeli 160 nejmene. Zehotenstvi bohuzel neprosperuje, rust hCG se zastavil a bude klesat. Je mi to lito... A drzim palce do dalsich mesicu.

fibikarovic
18. únor 2020

@sharyska pokud byl pozitivní test potom nechápu odběr krve! Proč se zbytečně stresujes.
Není snad lepší tomu dát čas a prostor? Počkat až si tě pozve DR na kontrolu kolem 7,8 tydne těhotenství.
Trochu tě povzbudim 🍀 měla sem na začátku nízké HCg, doktorka už me pomalu připravovala na to nejhorší, ale stal se zázrak a teď sem ve 26tt .
Chápu že jsi nervózní, ale opravdu ti dám radu, nech to být, dej tomu čas, nestresuj se .

Ne nadarmo doktoři říkají testovat jednou, a objednat se až po 3 týdnech zpožděne MS.
Stres hnízdění, či růstu miminka neprospívá.

sudylichozrout
18. únor 2020

@fibikarovic Nizke hCG byt muze, ale musi rust. Zde uz neroste, stagnuje. Bohuzel...

fibikarovic
18. únor 2020

@sudylichozrout já vím 😥 ,ale třeba se stane zázrak 🍀😥

veronikav31
18. únor 2020

@sharyska bohužel,hcg neroste skoro vůbec,mělo by klesat a dostaví se MS.Nevzdávala bych to teď, další měsíc to můžete zkusit a uvidíte kdy to vyjde

veronikav31
18. únor 2020

@fibikarovic někteří doktoři dělají nejdřív odběr krve aby věděli jak roste,i pro případ vyloučení mimoděložního těhotenství.já chodila i jako samoplátce a podle růstu-klesání jsem věděla na čem jsem.

Sem začni psát odpověď...

Odešli