Hladina hCG. Jak to vypadá?

sharyska
18. únor 2020

Ahoj holky, měsíčky mívám tak po 31 dnes. S manželem se snažíme o mimi. Ve čtvrtek slabá čárka na testu v pátek na digitálním + 1-2 týden. V sobotuhCG z krve 78.2 v pondělní 80.1 to vypadá špatně že :(:(

sudylichozrout
18. únor 2020

@sharyska hCG se co dva dny zdvojnasobuje. Takze pokud jsi v sobotu mela temer 80, mela bys mit v pondeli 160 nejmene. Zehotenstvi bohuzel neprosperuje, rust hCG se zastavil a bude klesat. Je mi to lito... A drzim palce do dalsich mesicu.

fibikarovic
18. únor 2020

@sharyska pokud byl pozitivní test potom nechápu odběr krve! Proč se zbytečně stresujes.
Není snad lepší tomu dát čas a prostor? Počkat až si tě pozve DR na kontrolu kolem 7,8 tydne těhotenství.
Trochu tě povzbudim 🍀 měla sem na začátku nízké HCg, doktorka už me pomalu připravovala na to nejhorší, ale stal se zázrak a teď sem ve 26tt .
Chápu že jsi nervózní, ale opravdu ti dám radu, nech to být, dej tomu čas, nestresuj se .

Ne nadarmo doktoři říkají testovat jednou, a objednat se až po 3 týdnech zpožděne MS.
Stres hnízdění, či růstu miminka neprospívá.

sudylichozrout
18. únor 2020

@fibikarovic Nizke hCG byt muze, ale musi rust. Zde uz neroste, stagnuje. Bohuzel...

fibikarovic
18. únor 2020

@sudylichozrout já vím 😥 ,ale třeba se stane zázrak 🍀😥

veronikav31
18. únor 2020

@sharyska bohužel,hcg neroste skoro vůbec,mělo by klesat a dostaví se MS.Nevzdávala bych to teď, další měsíc to můžete zkusit a uvidíte kdy to vyjde

veronikav31
18. únor 2020

@fibikarovic někteří doktoři dělají nejdřív odběr krve aby věděli jak roste,i pro případ vyloučení mimoděložního těhotenství.já chodila i jako samoplátce a podle růstu-klesání jsem věděla na čem jsem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru