Hnědý výtok a bolest prsou, jedná se o těhu?

magdalenawilmkova
24. zář 2017

Ahojte holky, byla bych ráda, kdyby jste se se mnou podělily o vaše zkušenosti... S přítelem jsem měla nechráněný styk 2 dny po MS (ejakuloval do mě)... MS jsem následující měsíc pak normálně dostala akorát o 4 dny dřív. Mám nepravidelný cyklus. MS mám dostat za 14 dní a dnes jsem zaregistrovala hnědý výtok a bolest v prsou. Může se jednat o těhu? Jsem z toho trochu zmatena... Zítra si udělám TT.

galatea_a
24. zář 2017

Je velice málo pravděpodobné, že bys měla ovulaci 2 dny po menstruaci. Ten výtok bude mít asi jinou příčinu.

magdalenawilmkova
autor
24. zář 2017

Předchozí měsíc jsem menstruaci dostala (měsíc po tom nechráněném styku), nyní bych měla dostat menstruaci až za 14 dní no a dnes se objevil ten výtok... Bolí mě podbřišek i prsa k tomu... Tak se ptám, jestli i přesto, když jsem minulý měsíc MS dostala, můžu být těhu. 😊

monculais
24. zář 2017

Nemůže to být třeba ovulace?

eliza1
24. zář 2017

může to být cokoliv.. mohla jsi otěhotnět.. můžeš mít rozházený cyklus... můžeš teď ovulovat... já měla poslední MS 1.2 a otěhotněla jsem 1.3. .. jako možný je všechno... počkala bych do očekávané MS nebo šla k dr... těhotná být můžeš i když jsi měla MS, opravdu to může být cokoli 🙂

magdalenawilmkova
autor
24. zář 2017

Já bych to asi taky tipovala na ovulaci, ale ten výtok je u mě novinka teda... Ale děkuju holky, zítra až si udělám test, dám vědět 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru