• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodně nízké hodnoty hCG, mohu být těhu?

26. dubna 2014 
Ahoj děvčaty potřebuju poradít a podpořit, jsem po IUI 10den po pregnylu byla na tt slabulenky skoro neviditelny duch, 12 den tt byl čisty, 13 den po pregnylu (11DPO) krasně viditelne //, doktor vzal krev a HCG jen 2Ul, 12DPO tt zas jen skoro neviditelny duch, stalo se to nikomu a měla zdarny konec. Děkuji
16. únor 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky co mam nacteno tak po pregnylu se delaji falesne pozitivni testy.....:( a s tema hodnotama hcg je to lry tak ze urcite jednotky jsou v tele porad a az od urciteho mnozstvi se daji povazovat za tehotenstvi.....snad napise nekdo kdo s tim ma vetsi zkusenost ja to pouze cetla tady od holek.....drzim palce at se nejedna jen o poplach :slight_smile:
17. únor 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
HCG se považuje pozitivní od 5 jednotek až ale každý dr. to bere jinak, já třeba měla u malýho 22,4 jednotek a dr. mi řekla, že je to negativní, ale nakonec je z toho už 15měsíční raubíř :slight_smile: jinak pregnyl se spálí v těle cca za 10dní od píchnutí
18. únor 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dotinka ahojky tomu nerozumím jak jsi tu napsala že hodnoty hcg jsou v těle tzv. "pořád" to by potom tt byly zbytečné ne? kdyby to furt ukazovalo //...tak ptám se proto že mě čárka vůbec nesílí dělám si testy od pondělka kdy jsem jí čirou náhodou objevila a ted poslední 3dny vůbec nesílí takže už ani s ničím nepočítám :frowning2:
29. bře 2014 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty hodnoty tam jsou ale strasne moc malinke....nsou prukazne jen z krve..dam priklad neber ho doslova: v tele je treba normalne hcg 0,2 ale za tehotenstvi je az od 2,5 jednotek...:slight_smile:
29. bře 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. bře 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dotinka děkuji :slight_smile: no já se nechám stejně radši překvapit než být pak zklamaná, když tak se mi jukni, dala jsem fotku do sk.jsem těhotná...tam mám testy, to mi můžeš ty zkušenější už poradit :slight_smile:
29. bře 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krumlanda ja takovou skupinu nenasla :( rada bych se podivala....vidim ze jsi ve snazilkach tak zkus nahrat tam :slight_smile:
29. bře 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@risanek Ahojky! Chtěla bych se zeptat, jak to u Vás dopadlo...? Já mám slabě pozitivní testy, ale čárka nesílí, navíc jsem krvácela , ale míň, než obvykle a v krvi zjištěno Hcg 3,1 IU/l.
26. dub 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek