Hodnota hCg. Co myslíte?

2190
9. srp 2023

Dobrý den, dnes mi doktor volala že mám hodnotu HCg 40 a že za týden mám přijít ještě jednou krev a ultrazvuk, dělala jsem si ještě dnes test a ten byl spíš negativní možná duch, vím musím ještě čekat je to asi ještě hodně hodně brzké těhotenství, neměli jste s tím někdo zkušenost hodnota HCg 40 a je možný že mi test dopadl negativně těhotenský z moči.
Děkuji.

lilian2111
9. srp 2023

A proč jsi šla na krev??

wladimira
9. srp 2023

@2190 za mě musím říct ze je správné vědět hodnotu hcg … 40 hcg je ještě hodně málo ob den by se měla zdvojnásobit a od hodnoty 1000 víš je na utz něco vidět parkrat bych ještě zasla na krev jestli hodnota stoupá

juliavolna
9. srp 2023

@2190 a aky dpo si

2190
autor
10. srp 2023

@wladimira Za týden jdu zase na gyndu tak uvidím, moc bych si přála aby tam něco bylo aspoň malilinko vidět a aby doktor potvrdil zdraví těhotenství, tak se modlím.

2190
autor
10. srp 2023

@wladimira včera jsem si dělala test ten byl negativní, dnes ráno jsem si dělala klasicekej proužkovej a byli tam dvě čárky jedná normálně silná a druhá ale hodně slabá duch spíš.

2190
autor
10. srp 2023
2190
autor
10. srp 2023

@2190 řekněte mi že nejsem blázen a toho ducha si tam nevysnila, protože já ho tam opravdu vidím, snad už z toho neblázním😂🤣

wladimira
10. srp 2023

@2190 je tam 😍 přeji ať sílí 🍀

2190
autor
10. srp 2023

@wladimira kdy si mám udělat další?
Zítra nebo až pozítří pro jistotu

2190
autor
10. srp 2023

@wladimira koupila jsem si test kde jsou v balení dva testy

wladimira
10. srp 2023

@2190 nejlepší je ho dělat od den 😊 a z vlastní vůle bych si zasla jako samoplatce i na krev od den ať vím tu hodnotu … ale to je jen můj názor mám za sebou dva potraty tak už to víc hlidam 🫣

2190
autor
10. srp 2023

@wladimira To je mi moc líto...my jsme s partnerem oba zdraví už jedno dítě spolu máme 3 letý pěkný šídlo to je holčička Emily
A druhý bychom si taky moc moc přáli na krevní testy nejspíš nepůjdu počkám na doktora. Jsem objednaná na 15 tak to musí moje zvědavost nějak přežít.

eleanora00
15. lis 2023

Dobrý den,
Prosim o nazor, ve stredu 8.11. bylo hcg v krvi 39,68 IU/I v patek bylo 100.04 IU/I a vcera (13.11.) 485.96 IU/I. Je to takto v poradku? Neni to malo? Dekuji moc :srdce:

if88
16. lis 2023

@eleanora00 za me v poradku. Co 2-3 dny se zdvojnasobuje. Hodne stesti 🙂

eleanora00
20. lis 2023

@if88 ahoj, tak dnes mam hodnotu 4818,77 IU/I. Minule pondeli jsem mela 485. Myslis ze je to dobre? Dekuji moc

felis
20. lis 2023

@2190 Ahoj, heleď, v tuhle chvíli je to buď anebo. Taky jsem měla takové tt, HCG mi nestoupalo, jak mělo, ale o dva týdny později už se dcera zavrtala, jak měla a teď chodí do prváku na střední 😂 jako ale připrav se i na to, že to nemusí vyjít - a má to tak být. Hlavně klid a přeju, ať za 16 let můžeš napsat to samé 😘

if88
20. lis 2023

@eleanora00 ahoj. Myslim, ze hladina je naprosto v poradku. Jak uz jsem psala, co 2-3 dny by se mela zdvojnasobit. Drzim pesti, at je vse v poradku 🙂

2190
autor
21. lis 2023

@felis Tak miminko se bohužel neudrželo, oplakala jsem to celkem hodně, ale myslím že někdo tam že zhora mi to vynahradil, o měsíc možná i dřív jsem zjistila že jsem znovu těhotná, HCg stoupalo jak mělo nyní jsem 13 týden, miminko roste jako z vody vždy na ultrazvuku sebou pořádně šije je to pěknej akčňák 😁, dokonce nám vyšel prvotrimestrální screening prý na 1 s hvězdičkou, výsledky byli úplně vzorové, a doktorka si i zkusila typnout pohlaví, jsem tak šťastná, i když mi nevolnosti teda trápí do teď, pokaždé když vidím ultrazvuk mi to za to stojí.❤️❤️❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru