• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ve 4tt výsledek hCG testu 4000, mám být ve vyšším týdnu?

20. března 2014 
Doktorka mi včera řekla že na ultrazvuku nic není vidět, i když mi těhotenský testy řekli že jsem těhotná. Odebrala mi krev s tím, že budou dneska výsledky. Dnes jsem u ní byla znova, udělala mi ultrazvuk a už tam byla vidět fazolka. Hodnoty hcg byly 4 000 a fazolka okolo 5 mm. A řekla mi, že jsem tak ve 4 týdnu. Na internetu, ale píšou něco jiného. Neměla bych být už ve vyšším týdnu těhotenství? Prosím o rady. Tohle je můj první ultrazvuk ohledně miminka :slight_smile: Děkuji
20. bře 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: Každé miminko a maminka je jiné :slight_smile: Chce to klid duležité je že HCG roste hodnoty které zde uvadíš jsou opravdu v rozmezí 4-5tt spíš 5 těhotenského týdne :slight_smile: A každé ženě rostou jinak - tabulky jsou tabulky jsou dobré pro orientaci, ale určitě ne vždy podle nich dělat výsledný závěr obzvlášť internet je velký strašák protože se na něm může a udavá v podstatě cokoliv - kolem 5tt byvají hodnoty od 18mlU - 7,340mlU , ale vše záleží na různých zdrojích ( knihy, internet odborná literatura, každ zdroj může udavat k určitému týdnu různé hodnoty) což vidíš že je opravdu široký rozestup :slight_smile: Miminko v prvních dnech/ týdnech opravdu hodně rychle roste a vyvíjí se a i v celém průběhu těhotenství může být jednou starší/ jednou mladší od termínu poslední udavané MS :slight_smile: Důležité je, že miminko je vidět tam kde má být a nehrozí tak gravidita mimo dělohu, teď už záleží jen na miminku jakou cestu si vybere :stuck_out_tongue_closed_eyes: DRŽÍM PALCE
20. bře 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. bře 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek