Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Holky prosím jen o názor. Mohlo dojít k oplodnění?

teodorek
3. únor 2020

Ahoj holky, prosím Vás chtěla bych se zeptat.
26.1 jsem mela s manželem pohlavní styk- po vysazeni antikoncepce.Chceme další miminko, takže naplno 🙂
Je to ještě brzo vím, jenže kvůli zánětu močového měchýře a nějaké nejistoty, mě doktor poslal i na gyndu. Na ultrazvuku nic neviděla,sliznice nevypadá,ze bych byla těhotná i v začátku a mysli si,ze menstruace přijde do tydne. No nic mene...Je to teprve 8.den od sexu, tzn.ze vajíčko mohlo a nemuselo - vím 🙂 byt oplodněno později..já jen když mám 0.5 hcg z krve po 8 dnech,jestli by to po týdnu třeba mohlo byt tehu.Jde mi o to,ze mi úplně jiste řekla,ze dostanu mensky do tydne...
Napsal mi nějaké silné antibiotika, které se nesmí v tehu a zavřela za mnou dveře 🙂)) cítím se totiž jinak než normálně.Dekuju moc za odpovědi

lachtanice86
3. únor 2020

@teodorek tak nepišeš kolikátý dc byl styk, jak dlouhé máš cykly atd. A to chceš tedy ten zánět nelecit? To bych si neriskla. Atb bych brala. Teď těhotná nejsi

teodorek
autor
3. únor 2020

@lachtanice86 Měla jsem styk v neděli 26.1 a ovulaci jsem měla dva dny po styku.Ja to takhle nějak nehlidam,nebo jsem s prvním otěhotněla přes menstruaci a s druhým přes děložní telisko 🙂)) takže já už neverim nicemu.Jen si myslím,ze ještě pořad mužů byt těhotná,protože z krve se v podstatě po 6 dnech nedá nic poznat.Ano zánět lecim zatím cajema a homeo

aselluska
3. únor 2020

@teodorek jsou ATB, které se dávají těhotným a i při snažení, když se na to lékař upozorní. Jsou lékaři, kteří to zohledňují. Na výsledek je ještě brzo. "Jinak" jsem se cítila celý rok 😁. Promiň, ale takovou lékařku, která nad vším mávla rukou, že to je "normální" jsem poslala do háje. Tohle bezohledný chování jak mají hned jasno, aniž by si tě poslechli, toho už mám vážně dost. Ty to dělají fakt jen pro prachy. Dokonce mi jednou řekla, že je normální, když mě někde píchá (nakonec zánět vaječníku) jinak bych už byla mrtvá, kdyby mě nic nebolelo. Jinak jsi s ní spokojená? Kolika holky doktoři tvrdili, že těhotenství není možný a bylo 😉.

teodorek
autor
3. únor 2020

@aselluska já z toho byla prave prekvapena.Nechci ať to vyzni,ze jsem urputila a mermomocí chci.Vim,ze jsou tady holky,které se moc snaží,počítají atd...je mi jich moc lito,musí to byt pro ne hrozne.Takze já abi nepočítám menstruaci,Ovu...proste jsem vysadila anti a po dvou lesích jsme to zkusili.Mela jsem včera tak silné bolesti břicha,ze jsem musela na pohotovost a to nejsem typ co výši vzal prášek od bolesti.Nakonec jsem teda dnes skoncila na gynde...a nikdy jsem s ni problém neměla.az dnes mě poprvé takhle zarazila.Po tom sexu tak dva dny byla ovulace,myslím si,takový narůžověly malinko výtok,takže si myslím,ze pokud se do mě manzel udělal v neděli a v úterý byla Ovu,ze klidne ještě tehu byt mužů.Nebo jsem debil? ☺️

aselluska
3. únor 2020

@teodorek po nechráněném styku je vždy možnost 😉 držím palce 🤗

hermanka88
3. únor 2020

Určitě nejsi debil🤣 Já jsem dojela do špitálu s šílenou vyrážkou po celém těle a hlásila,že se snažíme o miminko,tak kvůli případným lékům. Nabrali krev a HCG stejně jako u tebe 0,5. Takže mě jako těhotnou nebrali,dali kapacky a na druhý den obvodni nasadila jakési léky na týden.V nemocnici jsem byla přesně 28.10.na státní svátek 😁 No a 6.11.měla dorazit MS a ????Nic🤣Jsem 17+4 dneska...čili to s tou vyrážkou a nemocnicí bylo asi 6-7dni po ovulaci,na den nevím,občas se mi MS a i ovulka posunula.Ale vychází to tak .No,debil určitě nejsi,jen..uvidíš no😉

mamio
3. únor 2020

@teodorek antibiotika by neměla vliv na plod v začátku, neboj příroda ví co dělá... Takže mocak bych s klidem prelecila

te_reza
3. únor 2020

Holky ten hcg vám udělají na požádání nebo ne? Dnes jsem byla na gyndě taky, těžce plasim, jestli nejsem v tom, doktor po utz zahucel, že tam je všechno jak má a že mám čekat, jestli to dostanu 🤦‍♀️vím, že mluvil o sliznici, asi vysoko, ale nejsem si jistá

klea81
3. únor 2020

Neleceny zánět zvyšuje riziko potratu, takže ti měla dát atb pro těhotné a byly byste spokojené obě. Já je brala v 9tt.

teodorek
autor
3. únor 2020

@te_reza Terezko když reknes ze chceš odebrat krev a zaplatit si výsledky v laborce, myslím ze 240 Kč ,tak mas výsledky z krve do hodky.Krev Ti na požádáni vezmou...
Záleží v kterém si myslis,ze bys mohla byt,ať to není brzo jako u mě.

eva118
3. únor 2020

@teodorek Taky jsem trpěla na záněty močového měchýře, doktorku jsem upozornila, že se snažíme a co kdyby.... Tak hledala a pro těhotnou na močák nenašla. Říkala ale, že nezná případ, kdy by to mělo na těhotenství vliv, že se to přeléčit musí a farmaceutická firma se chrání, že se nesmí dávát těhotným, protože žádná těhotná dobrovolně brát antibiotika na výzkum účinků nebude. Antibiotika ber, zánět je pro mimi- uhnízdění horší, než ta antibiotika.

teodorek
autor
3. únor 2020

@hermanka88 tak jsou oni normální?Kdo se v tom má potom vyznat 😂😂 a ještě jak řeknou buďte v klidu...jsem jim chtěla říct dneska tak jediný kdo je tady úplně mimo jste Vy...🤪 no to by mě kleplo kdyby mi řekli to co Tobě.Takze si mě vůbec neuklidnila😂 holky Vám říkám,ze to cítím 😂 a ta chytrá jak rádio...ze za týden dostanu mensky,jestli je nedostanu,tak Vám říkám,ze tam vletim.Hermanko Takže počkám ještě týden a půjdu na krev,pokud bych byla tak hcg po dalším týdnu už by mohlo byt vyšší než těch 0,5 ze?

te_reza
3. únor 2020

@teodorek aha, tak to vůbec nevím, on mě tak rychle vypakoval, že z krve by taky bylo prd, že jsem neřekla slovo. Kdybych to brala podle MS, tak teoreticky 3+4,prakticky doufám, že těhotná nejsem. MS bych měla mít ve středu, doufám a on tam nic nehledal, tak doufám, že to dostanu

krupka3
3. únor 2020

Pokud je ted 8 dni po styku, muzes si rano udelat test z prvni moci a uz budes chytrejsi. Hlavne k uhnizdeni muze klidne dojit az 7 dni po ovulaci, styk mohl byt taky jeste pred ovulaci, takze prakticky jeste byt tehotna nemusis, ale behem 2 dni muzes. To zatim 100% nezjisti ani test, natoz gynekolozka. Atb bych v tehle fazi rozhodne nebrala.

hermanka88
3. únor 2020

@teodorek určitě, melo by to stoupat celkem rychle. Díky bohu mě pak na gyndě moje dr.uklidnila,že to neovlivnilo prcka a má se podle utz moc dobře. Srdíčko už bylo vidět,šla jsem tam 6+6. No,dobře to dopadlo,ale nemysli, měla jsme nahnáno,když jsem uviděla ty dvě čárky a uvědomila si,že jsem do sebe cpala ty léky,. Ono se nezjistilo, co to vlastně bylo,shodli se jen na alergické reakci. No,jestli to nemělo souvislost..

teodorek
autor
4. únor 2020

@hermanka88 ahoj holky moje,tak nemám ani mensky a vydrzela jsem si nedělat ani test.Spis mi to znechutila ta MUDr..když mi to hned řekla jako hotovku....nejraději bych si ho udělala 🙈🙈🙈 dneska jsem tam byla jen ve dveřích a ona na mě vola tak co už mensky?Rikam ne a ona tak buďte v klidu,tehu to určitě není,sliznice nízká,hcg nízké a na ultra nic neslo vidět ..kráva 🤭 tvl jak si muže byt tak jistá když už jsem to tady psala 😤😤😤
Musela jsem se vykecat,díky 🥰

hermanka88
5. únor 2020

@teodorek To je fakt pinda...Moje dr.me sice někdy štve,chodí pozdě a pak se tam nehorázně dlouho čeká, ale zas po odborné stránce je suprová. Jak máš teď dlouho zpoždění s MS?To ke divné sakra, už proto by mě moje vyšetřila. Co se děje

kvlu
1. črc 2020

@teodorek jak to dopadlo?

Sem začni psát odpověď...

Odešli