Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Holky, vidíte něco nebo mám opět mžitky? 🤔😏

MiminkoSnažíme seMenstruaceSnažíme se o dítěTěhotenský test
anonymal
14. kvě 2020

Zdravím všechny.
Už nějakou dobu se snažíme s přítelem o mimi. Dnes jsem si udělala TT Srluníčko a zdá se mi, že v testovací části vidím slabého dušíka. Mimochodem mám 5dní před očekávanou MS. Chtěla jsem se zeptat, jestli tam taky něco vidíte nebo mám doopravdy mžitky 😅
Moc děkuju 😊

krupka3
14. kvě 2020

Neco tam mozna i videt je, hodne jsem tu vycetla z diskuzi, ze Slunicko dela falesne duchy, mam i osobni zkusenost. Lepsi je GS Mamatest z ranni moci.

anonymal
autor
14. kvě 2020

@krupka3 děkuji za tip 😊 zkusím to už těch 5dní vydržet 💪🐵
Přihazuju ještě fotku na lepším světle 😅

anonymal
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
agneska7
14. kvě 2020

Cosi tam je ale tenhle testům nevěřím dělají hodně tyhle nesmysly kup si obyčejný papírový tyhle jsou na 💩

anonymal
autor
14. kvě 2020

@agneska7 Mám doma ještě takový ten digitální Clearblue, ale ten nechávám až pokud nedorazí MS v termínu

agneska7
14. kvě 2020

@anonymal jj ten určitě schovej ten je ještě škoda dělat , nejlepší je opravdu obyč papírový mamatest nebo Dr. Max . A potom si to třeba potvrdit digitalem

evee24
14. kvě 2020

@anonymal ten Digi schovej. Kup si papirkovy obyč a můžeš testovat. Mě tyhle házeli falešný duchy hodne a nikdy nic 🙄 za mě mamatest

anonymal
autor
14. kvě 2020

@evee24 holky počkaly byste až do očekávané nebo mám dělat ještě za 2 dny udělat jeden?

agneska7
14. kvě 2020

Tak nejlepší je počkat jestli ms přijde nebo ne ale vím že málo kdo to vydrží tak klidně můžeš za ty 2 dny zkusit ale já měla vždy slaboulinkeho ducha až cca2 dny po vynechání ( ale jasný nemá to to tak každý)

anonymal
autor
14. kvě 2020

@agneska7 mě právě celkem překvapuje, že některé mají krásné čárky na testu a mají třeba delší termín do MS než já. Chápu, každá z nás je jiná, ale některé testy jsou fakt ohromující 🤔😅

jjasmina
14. kvě 2020

@anonymal upřímně takové ty testovacky víc jak 5 dní do ms je to hloupé a nemá to ani cenu, ale jestli se chce někdo stresovat, utrácet za testy, pak brečet, že přišla ms , jako každého věc. Já bych zkusila 2-3 třeba do ms a již zmiňovaný Mamatest 🙂 Hodně štěstí

krupka3
14. kvě 2020

@anonymal Ja jsem testovala od 7dpo jak blazen 2x denne, tesila jsem se na to pul roku kdyz jsem dodelavala skolu, mela jsem nakoupenou hromadu levnych testu z Aliexpressu, no a nakonec jsem stejne den po ovulaci "vedela", ze budu tehotna (uplne stejne jako u prvniho ditete), proste jsem citila, ze se se mnou ta dusicka propojila, takze bych si vsechny ty testy klidne i mohla odpustit, nebyt toho, ze jsem se proste na to loveni duchu tesila, tak jsem si ho uzila. Takze kazdy dle sveho vlastniho uvazeni. Ja mela hnizdeni v prvnim 5dpo, ve druhem 6dpo, prvni extra malicko viditelny duch byl vzdy 3 dny pote, ten uz pak pravidelne co par hodin silil.

anonymal
autor
14. kvě 2020

@krupka3 by mě nikdy nenapadlo, že na Alli prodávají i testy 😅

krupka3
14. kvě 2020

@anonymal Prodavaji velke baliky za par kc, a jsou i celkem spolehlive (kdyz koupis spravnou znacku). Stejne tak ovulacni.

miba10
14. kvě 2020

@anonymal to je z Benu Livsane? Za mě je to spolehlivý test. Nikdy se nesplet 😁Přesně tohle mi udělal asi 4 dny před MS a ještě po limitu a ten "nesmysl" jak to tu někdo nazval mi taky zprijemnuje život už 2,5 roku. Mamatest mi ukazala // až týden po vynechání.

anonymal
autor
14. kvě 2020

@miba10 nene, tenhle jsem kupovala v drogerce 😊

miba10
14. kvě 2020

@anonymal tak to se omlouvám. 😁
Ta tyčinka vypadá stejně 😂

eruwie89
15. kvě 2020

Holky, myslíte, že je to pozitivní test? Dnes je 28DC a 15DPO a před 3 dny to byl jen stín, sotva viditelný. Co myslíte.

marta_kovar
15. kvě 2020

@eruwie89 Já si myslím, že to vyšlo. Potichu gratuluji a držím palce. 🥰

anonymal
autor
15. kvě 2020

@eruwie89 krásné čárky 😊 ať sílí 😊👼

eruwie89
16. kvě 2020

Holky, dělám si dva typy testu. Ten papírový co jsem sem dávala včera sílí. Potom ale dělam Livsane 10 (v plastu) a ten je stale silene slaby. Nechápu jak to. Máte s tí někdo zkušenost? Děkuji

agneska7
16. kvě 2020

@eruwie89 každá značka má jiné barvivo a nebo to taky může být citlivosti

angelwolf
20. kvě 2020

Holky je tam něco vidět? mam už 5 den zpoždění.

jako_mala_holka
20. kvě 2020

Ja delala 4-5 dni pred ms test livsane ruzovy a mamatest a oba hezke duchy, pak uz jen mamatest a clearblue a vse pozitivni

jako_mala_holka
20. kvě 2020

@angelwolf nic nevidim

marta_kovar
20. kvě 2020

@angelwolf Bohužel nic nevidím.

tasimia
20. kvě 2020

@angelwolf taky nic nevidím..

eruwie89
21. kvě 2020

@anonymal tak sílí kouknete. Sice pomaleji, ale sílí. Úplně v léto je ten z pátku, pak pondělí a dnes ráno.

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru