Hrozná bolest prsou - mohu být těhotná?

vladuska29
25. pro 2018

Ahoj holky mám dotaz. Myslíte ze bych mohla byt těhotná? Ovulace byla kolem 11.12 úplně na 100% to nevim. Zítra bych měla dostat Ms. Dneska jsem si zkoušela dělat test ale nic. Ale hrozně mě bolej prsa nejvíc bradavky jsou pořád takovy jako napnuty. Myslíte že by to mohlo byt těhu? Nikdy mě takhle hodně před Ms prsa neboleli ale teď se to nedá skoro vydržet😞

nanyh
25. pro 2018

@vladuska29 Může to být příznak jak těhu, tak menstruace. Jestli test nic, udělala bych další za dva dny. A buď a nebo.

vladuska29
autor
25. pro 2018

@nanyh mě právě před Ms prsa bolej ale ne až takhle hodně. Nejvíc mě bolej bradavky pořád mi trcej a úplně mě palej až.

preiba
25. pro 2018

@vladuska29 podle mě to je spíš k menstruaci. Jestli máte MS pravidelnou, tak myslím, že by test ukázal alespoň slabě, i když u hodně případů neukáže... Ono je to buď a nebo. Mně bradavky také palily, ale dělala jsem si test v přibližný den MS a byl jasně pozitivní. Píšu přibližný, protože můj cyklus byl 26-32 dní, takže jsem dělala nějak kolem 32.dne. Ale největší čaroděj je vsugesce. Jak si něco člověk moc přeje i tělo dokáže ošálit, byť jen na chvilku... 🙂

vladuska29
autor
25. pro 2018

@preiba no ja mám cyklus 28-33dni takže zítra mám první termín Ms. To vím že vsugerace udělá hodně. Miminko by jsme chtěli ale ještě na tom nejsem tak špatně že bych si tu bolest prsou a bradavek přivolala vsugeraci😁😁 no každopádně se uvidí co z toho bude a nebude. Ale byl by to hezky povánoční dárek a i takový opožděný dárek k 30 ☺️☺️

preiba
25. pro 2018

@vladuska29 já jsem si jednou připadala těhotná když jsme se snažili, že jsem fakt měla příznaků kotel a to nejsem žádný pozorovatel, ale to m podvědomí asi pracuje. 🙂 Tak to by byl dáreček! Tak držím pěsti ✊ 🙂

vladuska29
autor
25. pro 2018

@preiba to by byl ale nefandim si vtom ☺️☺️ ale ty prsa me dost zaskočily i přítel je nešťastný protože na sebe nenechám ani sáhnout jak mě bolej 😁😁

merope
26. pro 2018

Před menstruací běžné. V těhotenství to tak zlé nebylo.

vineta
3. led 2019

Jak to vypadá? Zkoušela jsi test? U mě to byl první těhotenský příznak... normálně mě před MS bolí, ale tohle bylo jiné.

sudylichozrout
Autor odpověď smazal
Zobraz
sudylichozrout
3. led 2019

@vladuska29 jak ti to dopadlo? 🙂

vladuska29
autor
3. led 2019

@sudylichozrout dostala jsem to nakonec

sudylichozrout
3. led 2019

@vladuska29 Tak drzim palce, at mas brzy 2 carky 🙂

vladuska29
autor
3. led 2019

@sudylichozrout dneska jsem 10DC začínám plodné obdobi tak uvidime

vineta
3. led 2019

@vladuska29 Taky držím palce 😉

vladuska29
autor
3. led 2019

@vineta děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru