• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Injekce na vyvolaní menstruace. Máte zkušenosti?

12. října 2016 
to nevíme, pak by právě šel na spermio, tak uvidíme. no obávám se jestli problém není u mě. Prostě podle mě neotěhotním, dokud se tohle nevyřeší
26. črc 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
margarita1:mě taky dr. řekla,že nejdříve musím být dokonale vyšetřená já a až potom pošle manžela na spermio..Dělala mi různé testy..hormonální hladina,průchodnost a vše bylo o.k.Teď mi chtěla dokonce nasadit hormony,i když jsem o.k. a jen mi mešká menzes..Ale pořád jsem myslela,že chyba bude někde ve mě..Nikam jsme se nehnuli..
Tak se manžel před týdnem rozhodl sám pro spermiogram,abych třeba zbytečně neužívala léky..No a dobře,že tam šel,protože výsledky měl velmi špatné a dr. mu řekla,že jestli počneme přirozeně,tak to bude zázrak..Běžte na spermio co nejdřív..opravdu
26. črc 2007 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pejty •to mi řekla i dr, než začne u mě, že ho pošle. stejně si myslim, že mám nějakou hormonální nerovnováhu. Tak jdete na IVF? jinak hodně štěstíčka :slight_smile:
26. črc 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
margita1 ona ti dr.ještě nebrala krev??? Jinak spermio je fakt asi první věc co zkoumají, protože je to zřejmě jeden z nejjednodušších testů, u ženský to bývá většinou složitější.
26. črc 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne nebrala, řekla, že to necháme přes prázdniny, jestli se nezadaří, budeme řešit , nejdíve spermio a pak mě
26. črc 2007 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,asi půjdeme na IVF,ale nejdříve musím počkat jestli se "probere"mé tělo po té vyvolávačce a pak hned 2 den cyklu jdeme do CARu..Stejně pořád nemůžu uvěřit,že nepočneme přirozeně.Je to pro mě ještě hodně čerstvé,ale řešit to musíme co nejdřív.. :frowning2:
26. črc 2007 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pejty - to je mi moc líto. Z toho já mám taky strach jak dopadneme.Jinak řekli vám, co to třeba způsobilo, nebo proč to tak je? A nedá se to aspoň zlepšit nějakými léky?
26. črc 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel se ptal dr. co nám to oznamovala,co by mohla být příčina a neřekla nic,prý se to neví..Ale na netě jsem si přečetla,že to může být po chemoterapii,prodělaných určitých nemocech a tak...Manžel ale z toho nic neměl,žijeme poměrně zdravě,nekouří,pije občas,tak nevíme.Ještě má jít na urologické vyšetření,tak uvidíme.Dala jsem mu ať užívá selen,zinek,vit.C,koenzym Q.Tak uvidíme,snad se to aspoň trochu zlepší,i když dr.naději nedávala žádnou,tak já v ni ještě věřím.Třeba k nám ta dušička miminka ještě nechce,ale už by mohla:slight_smile:)je mi 29let..Zkoušíme nyní ještě nějaké alternativní metody,snad pomůžou..
margitko,určitě vám to dopadne všechno dobře,budu vám držet pěstičky,strašně moc..
26. črc 2007 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pejty - já mám taky obavu ze spermia , přítel, neboli budoucí manžel(bereme se v září) by na to měl jít po prázdninách. pokud se nám nezadaří. Není to žádnej drobeček a kouří, takže se bojim, že tam taky něco bude. No uvidíme. Třeba je nakonec chyba jen u mě. Jsem zvědavá, jesrtli tento měsíc dorazí MS sama
27. črc 2007 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
margaritko,já vím,jsou to nervy,ale věř,že to bude o.k. a i když tam bude něaká špatná hodnota,tak se to dá řešit určitými vitamíny a pry když chlap cvičí metodu Mojžíšové,tak to taky pomáhá..
Jinak já mám 8 den po vyvolávačce a pořád nic,je to hrůza.Prsa mě bolí neskutečně,břicho mám nafouklé,nálada pod psa..To už by byla druhá vyvolávačka co nezabrala :unamused: .Těhotná taky nejsem :frowning2: ,dělala jsem si včera test.Snad aspoň tobě dorazí MS sama.Zkus svařák s hoooodně skořicí..
27. črc 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pejty - tets taky není uplně spolehlivý. Já to po vyvolávačce vždy hnedka dostanu. A podle čeho dr usoudil, že nejsi? Třeba přeci jen mimís zabydluje :wink: . Přijdeš mi hodně smutná. ZKus se na to trošku povznést :slight_smile:)))), přeci jen , to snaží je super ne :slight_smile:))
27. črc 2007 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,to snažení je super :dizzy_face: ,ale ta zpráva o manželovi je celkem čerstvá,tak to vydýchávám:slight_smile:.Snažím se nad tím povznést,ale občas se mi to nedaří.U dr.mi dělali vnitřní ultrazvuk a nic neviděli,ale malilinká naděje je vždycky:slight_smile:,tak trošku doufám..Jsem pako,nejradši bych si test dělala teď každý den,i dnes jsem se musela "držet" :wink: Jinak my už se snažíme něco kolem dvou let a vy?
27. črc 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
necelý rok, před rokem jsem vysadila prášky, tak jsme chvíli čekali. Ale jak říkmám, teď ms dost hapruje a nechodí :confounded: . Tobě jinak chodí pravidelně?
27. črc 2007 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,já ji vysadila už je to tři roky,půl roku nechodila vůbec pravidelně,pak se to na rok asi zpravilo,že to bylo v rozmezí 32-36dní.A teď jsem malinko zhubla a kde nic tu nic.Ty prášky jsou fakt svinstvo,od té doby co jsem je vysadila,tak mám pěkné problémy s pletí..Přemýšlím,že zkusím bylinný přípravek gynex a kontryhelový čaj.Nějak se mi do těch hormonů nechce.Ty něco užíváš?
27. črc 2007 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkouším teď elixír feminan,ale slyšela jsem, že je dobrý Sarapis
27. črc 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyzkouší všechno co se bude dát a snad se nrška probere :sunglasses: Zkouším si dát do profilu fotku a mám je moc veliké,tak mi to nechce vzít,ještě chvilku se s tím musím pohrát..
27. črc 2007 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pejty- no já sem comp antitalent :grinning: . No jinak jak jste dlouho manželé?
27. črc 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem něco našla,ale jak vidím,tak tam nejde nic vidět :unamused: .chviličku..měsíc a ještě si na to oslovení manžel nemůžu zvyknout:slight_smile:)jinak jsme spolu celkem 12let.
27. črc 2007 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vy máte kde v září svatbu a máte ji velkou?
27. črc 2007 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je docela dlouho :slight_smile:))))
27. črc 2007 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda je,asi už si ty spermijky řekly,že nemá cenu se po takové době snažit a daly si dovolenou a moje tělo taky:slight_smile:
27. črc 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsi aspoň štíhlounká, to já jsem docela ..... brrrr, musím zhubnout :grinning:
27. črc 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem taková nebyla vždycky,měla jsem o sedm kilo víc ještě před půl rokem..Ale hlavní je mít se rád..Já si myslím,že až budeme mít miminka,tak ta váha ještě poletí dolů..to nebudem jen vysedávat u počítače:slight_smile:)
27. črc 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nemám jen sedm kilo nahoře,ale alespoň dvacet :grinning: , supr antikoncepce, přestala mi štěpit tuky, neboli vznikla umě nějaká metabolická porucha, spomaloval, se mi metabolizmus,ale teĎ SE SNAŽÍM S TÍM NĚCO DĚLAT
27. črc 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je potvora ta antikoncepce,ale je fakt,že bez ní se hubne mnohem líp..nezadržuje se v těle voda jako při braní antikoncepce..Ale nepřežeň to ať pak neztratíš menzes..já mám pocit,že od té doby co jsem zhubla je nějak pryč..
27. črc 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt, že jsem zhubla 11 kilo a od té doby taky nic, nechodí sama, je to asi 3 měsíce. no uvidíme. ty už jsi něco zkoušela na otěh.,? A co tvá dr?
27. črc 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkoušela jsem jen nějaké čaje,jinak nic.dr.mě chtěla začít cpát hormony aniž by vyšetřila muže,tak jsme šli do CAR a tam nám řekli,že je problém v něm:frowning2:.Tak teď řešíme jeho a začínáme chodit po léčitelích než se úplně rozhodnem pro IVF.Zrovna zítra k jednomu jedeme,tak dám vědět co nám řekne..Vidíš i mě to úplně ustalo po zhubnutí,zatím ani vyvolávačka nereaguje..
27. črc 2007 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě vyvolávačka hned během 5-6 dnů. ale já s tímměla problémy už před antik. po vysazení to rok chodilo ateď nic!!! Tak nevim,ale určo pa kpisni, jak u léčitele. Taky jsem přemýšlela zkusit, aby ti řekl, co je dobře, co je špatně a tak
27. črc 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Margaritko,tak jsme se zrovna vrátili od léčitele a musím říct,že na mě zapůsobil dobře,ale ukáže až čas..Vlastně se spíš zabývá akupresurou,tlačí Ti na body na rukou a tím Ti aktivuje orgány,které nejsou v pořádku k větší činnosti..Mně hned zjistil(podle výrustků a skřivení na rukou i nohou)špatnou činnost vaječníků,tak je stimuloval..Manželovi zjistil neléčený zánět varlat,aniž by mu taky něco naznačil.Tak jsme zvědavý zda to zabere.Každopádně další změny napíšu.Manžel jde na kontrolní SPG někdy za 6 týdnů,tak jsem zvědavá jak na tom spermijky budou a hlavně kolik:slight_smile:).Ty pak písni,jak jste dopadli vy.měj se
29. črc 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky mám dotaz, už jsem byla na 5 injekci agulotinu. Snažíme se už skoto rok a nevím jestli po těch injekcích mám ovulaci.Doktor mi tvrdil, že ano, ale já si tím nejsem jistá. Jinak jsem měla MS vždy nepravidelnou, někdy to dělalo 48, 50 a více dní. Nemáte s tím někdo zkušenost?
5. zář 2007 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek