• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Injekce na vyvolaní menstruace. Máte zkušenosti?

12. října 2016 
Ahoj holky, potrebuju radu. Minuly cyklus jsem dostala vyvolavacku agolutinu. MS probehla a ted me ceka dalsi. Jenze nevim jestli se mi to nerozhodilo tou injekci a nevim kdy to cekat. Za jak dlouho jste dostaly vy po probehle ms s agolutinem? Dekuji snad je muj dotaz trosku srozumitelny :slight_smile:
27. pro 2015 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky mam otázku delala jsem si test který mi vyšel pozitivní jeden pruh silný a druhy slabý tak jsem se objednala na gindu a brala mi krev a vyšlo to negativní
4. črc v 18:02  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nadulda1 Takze nejsi tehotna.
4. črc v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulle22 Ahoj, taky jsem jednou musela na vyvolávačku (po vysazení HA došla ms jednou a pak už ne). Po vyvolávačce ms dorazila do 4 dnů a od té doby je pravidelná po 27-30 dnech, další injekci jsem od té doby nepotřebovala. Nerozhodilo mi to cyklus vůbec, spíš mám dojem, že to u mě nakoplo organismus zmatený po HA, aby se vrátil do normálního stavu.
4. črc v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, snažíme se o miminko a od května beru clostilbegyt a duphaston a v červnu jsem měla ovulaci hned 2x tehot.testy bohužel stále negativní. Dnes jsem 17 nebo 19 DPO a po návštěvě gynek. opět test negativní :frowning2: UTZ 2 dny před očekávanou ms a prý příprava na ms, ale ms měla být 2.7. a dnešního odpoledne nic a dnes mi pichli vyvolavacku ated večer jsem začala spinit, ale barva do hněda. Nikdy předtím jsem to neměla, vždycky mám ms pravidelnou přesně na den, vždy 28 DC a většinou hned krev a najednou tohle. Máte někdo zkušenost? Pochybuji, ze by se až ted jednalo teprve o uhnízdění.
4. črc ve 23:32  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@laura1972 Ahojky ja chodila na injekce agolutinu a agofolinu asi 4 neco se a z toho jsem dostala ms jednou pak tabletky noritisteronu po tom taky jedny a ted uz vubec nic :frowning2:
5. črc v 00:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, chtěla bych se jen zeptat. 3měsíce čekám až to dostanu. Nikdy jsem neměla problém,vždy pravidelné. V posledních měsících jsem měla stres,změna v časovém pásmu a brigáda na 3směny. Sex v posledních měsících je vyloučen. Čím by to mohlo být? Jak jste si řekli o injekci?
13. črc ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, něco jsem si tady přečetla, ale radši ze zeptam znova. Po kolika dnech jste to po vyvolavačce dostaly? A co pokud jste to nedostaly nasledovalo? Jsem 4den po vyvolavavce a za 14 mam jit na kontrolu...:slight_smile:
9. zář v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky ja jsem byla na injekci minuli čtvrtek a ještě jsem to nedostala a je to už tiden a dnes po deseti dnech jsem to ještě nedostala tak jsem šla doktorovi a on mi řekl že to vipada na těhotenství ale je to max tiden
16. zář ve 23:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky chci jse zeptat dnes je to 17dni co jsem to nedostala.Pred tydnem jsem byla u lekare a nabral mi krev a vysledek byl negativni.Tak mi minuli patek dal vyvolavacku MS a dnes je to 6dni a nic ale bolesti podbrisku mam a je mi blbe ,Uz jsem jsi delala 2tehotenske testy a negativni,A doktor rikal ale ze neco vydi v deloze ale je o malinke,Diky Dekuji
12. říj ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek