Jak dlouho jste cítily bolesti břicha při rané fázi těhu?

clarus
27. bře 2014

Ahoj holky,
ráda bych se zeptala, když jste otěhotněly a ještě jste nevěděly, zda se to povedlo a čekaly jste, zda přijde MS nebo ne, tak některé z Vás tady uváděly, že je bolelo břicho, jako před MS. Tedy jeden z prvotních příznaků těhotenství.
Zajímalo by mě, za jak dlouho tyto bolesti zhruba pominuly? Čekám pořád, že se MS dostaví, protože mě bolí břicho (již tři dny), test si proto dělat nechci, aby to nebylo zbytečné. Díky za Vaše postřehy 🙂

lv
27. bře 2014

ja nemela zadne priznaky cca do 8tt, takze po vynechani menses nic..

clarus
autor
27. bře 2014

a před MS ti bývalo obvykle zle nebo jsi nic taky nic necítila?

mifa777
27. bře 2014

mne bolelo břicho 10 dní jako před menstruaci furt jsem si myslela že ji dostanu bo mne taky boleli prsa,kříže a až pak jsem si dělala test bo se mi to už zdálo dlouho že furt nepřichází.

clarus
autor
28. bře 2014

hmm, tak to je zajímavé, mě taky bolí kříž a stále nic, ještě jsem u toho měla opravdu hodně mírné špinění, ale včerauž skoro nic....tak uvidíme......ale podle mých propočtů bychom se do plodných dnů trefit neměli 😀

janapavlik
28. bře 2014

Mě břicho bolelo pořád, nejvíc mě píchalo na pravé straně. Každou chvíli jsem si myslela, že potratím 😔 Ale dopadlo to dobře 😉

clarus
autor
28. bře 2014

nechci uspěchat test, asi počkám do příštího týdne. Jinak mám totiž MS velmi pravidelnou, takže pokud to do příštího týdne nedostanu, tak si ten test už asi udělám...

janadajova
3. dub 2014

a jak to dopadlo,
@clarus

clarus
autor
4. dub 2014

testy pozitivní 🙂 čárka je ale o něco slabší, než ta testovací. Volala jsem MUDr. a mám přijít příští týden...tak uvidíme. Už je mi docela dobře, jen mě strašně bolí prsa. Ale jak jsem tady četla ty různé diskuze o zamlkém těhotenství atd. tak z toho mám strach, aby to vůbec bylo v pořádku...

janadajova
4. dub 2014

tak gratulace .)

chris_n
4. dub 2014

mě v den, kdy jsem už tak začínala čekat, že to přijde, tak pobolívala hlava. Druhý den naprosto OK. A nic mi nebylo až někdy do 40 DC. Ale zpětně si uvědomuju, že se mi víc motala hlava, ještě před očekávanou MS.

clarus
autor
4. dub 2014

jo ta se mi teď občas taky trochu točí, ale trochu mě zaráží, že i sedm dní po oč. MS jsem měla ještě čárku slabší....tak si říkám, jestli to bude v pohodě...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru