• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dlouho musím čekat, než těhotenský test něco pozná?

5. července 2014 
Ahoj holky.
Už devátý den čekám na menstruaci a pořad nic. Těhotenský test jsem si dělala už 3x a nic nenaměřil..
Je možné že to ještě na testu nejde vidět? Po 9 dnech? Děkuji za odpovědi a vaše zkušenosti :slight_smile:
3. črc 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky a ty jsi po ivf a nebo se snazis normalne . po ivf by ti to mohl uz ukazat ale není to pravdepodobny spise az ten 12 den
3. črc 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, pokud to dobre chapu, mas zpozdeni 9 dni? pokud ano a testujes citlivym testem, tj. desitkovym, max. dvacitkovym, tak bych rekla, ze uz by tehu bylo videt. jedine ze by se ti hodne posunula ovulace - takze zalezi i jestli mas pravidelny cykly.
3. črc 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bia90 Záleží, kdy byla ovulace a od tohoto dne do max 16 dnů bys měla dostat ms...takže pokud se ti posune ovulace, posune se i příchod ms a nemusíš mít tedy zpoždění..
3. črc 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bia90 Ano přesně tak podle toho kdy byla ovu by se dalo už něco vypočítat 10-15 den po ovu by už něco mělo být na testu :slight_smile:
3. črc 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha.. No takove informace se nikde nedoctu :slight_smile: dekuji :slight_smile: no tak v tom pripade koupim citlivejsi teh. Test a uvidime.. Kazdopadne dekuji :slight_smile: s tou posunuti ovu mohla jsem si to posunout nejak sama kdyz jsem prestala brat anti? Mela jsem zdravotni problemy.
4. črc 2014 ve 04:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na 9 den zpožděni to těhu už by bylo poznat,jinak možna nemaš něco v pořadku..... Taky jsem to jednou měla,a doktor mně našel cisty.Tak jednoduše bude,když zajdeš za doktorem...
4. črc 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Diky za radu. Trosku me to vydesilo.. :/ tak uvidim.
4. črc 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bia90 Jestli jsi přestala brát anti a máš to první cyklus po vysazení, tak to je celkem normální stav, než se tělo vyčistí od hormonů, tak může chvíli dělat problémy a MS Ti může chodit hodně nepravidelně... Zajdi si k dr., ať Tě zkontroluje, ale vidím to na vyvolávačku a srovnávání se těla s "nedostatkem" hormonů, na které bylo zvyklé... Někdo to tak má... Kamarádka vysadila HA asi před rokem a dodnes nemá cyklus pravidelný, klidně třeba 3 měsíce nic a pak krvácí 14 dní, jindy zase klidně 2x do měsíce...
4. črc 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ty jo.. Jako vazne ? No to by me nenapadlo. No ja brala prasky 10 let.. Tak to asi jen tak neodezni.. Co brala kamaradka za prasky nevis?
4. črc 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bia90 No, tak po tak dlouhé době se tělu ani nedivím... Ona měla antiko-injekce a mnohdy jí ani vyvolávačka nezabrala... Zavolej si k dr. a domluv se na kontrolu a uvidíš... pokud bys těhu byla, tak vyvolávačka neuškodí... pokud nebudeš, tak ti třeba napíše něco na úpravu cyklu...
4. črc 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo.. Jako vazne ? No to by me nenapadlo. No ja brala prasky 10 let.. Tak to asi jen tak neodezni.. Co brala kamaradka za prasky nevis?
4. črc 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já brala prášky 9,5 roku, otěhotněla jsem ihned po vysazení, na testu to bylo vidět cca 14 dní po "zpoždění" 1.menstruace (dělala jsem si testy hned, cca po týdnu a nic, nechtěla jsem hned letět k dr., kdyby to bylo jen o trochu zpožděné, tak jsem test ještě jednou opakovala za další týden,a už byly 2 čárky). Dr. to ale jistí, jen od něj budeš mít 100% info o jednom nebo druhém.
4. črc 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha tak dekuju ja tedy jeste chviku pockam a pak tam radeji zajdu.. Hlavne by me zajimalo kdybych tedy nakonec byla tehotna. Muzu si dat teba ted sklenku vina ? Nebo uz je to spatne? Ja vim ze nejakou dobu tva nez se plod napoji na krevni obeh matky ale nevim kdy. Vite to?
5. črc 2014 ve 03:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek