Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak dlouho po styku je na testu vidět //?

cherry_cola5
6. únor 2015

... holky jak dlouho po styku je na testu vidět // ? stačí třeba 10 - 14 dní nebo musím čekat až do MS ... styk byl po MS takže se mi nechce čekat tak dlouho :D ?

klaire22
6. únor 2015

Ideální je vědět, kdy proběhla ovulka - když víš kdy byla, tuším že i 10 DPO (den po ovulaci) už by mohl být dušík na testu. Já ho ale měla až nějaký 12 DPO.

veraakubik
6. únor 2015

Radeji počkat alespoň do dne ocekavane menstruace,nez hledat duchy a pak smutnit,kdyz prijde ms.. ☹ Obcas se stane,ze testy delaji falesne duchy a pak o par dni později ms dorazi,taky jsem byla nedockava,testovala jsem brzy,vykoukavala duchy,hledala je a pak jsem byla sklamana,protoze z toho nic nebylo.Samozrejme ti preji at brzy // najdes,ale pokus se to vydrzet i když to bude tezky a bude te to lakat!

alenka_p
7. únor 2015

no u někoho je už 10 dní po oplodnění na testu něco vidět (ale ne po styku, po oplodnění). Pokud máš obvyklý cyklus (okolo 28 dní), tak ovulace bude zhruba v půlce cyklu a tím pádem nemá cenu dělat test vůbec, protože jste se do ní zřejmě netrefili...

polaks
7. únor 2015

Ak si kúpite kvalitný test z lekárne,ktorý teda bude určite aj niečo stáť,tak 10 dní po predpokladanom oplodnení by už malo byť niečo vidno.ja som robila test v deň kedy mala ms doraziť,ciklus mám 25 dní a už som mala slušnú čiarku.12.1. bol sex z ktorého predpokladám,že som otehotnela,13.2.bola OVU,24.1. som mala ducha,ale lovila som ho extra dlho...a 26. to už bolo jasné...

bajana
7. únor 2015

az po vynechani MS - testy ukazuju aj biochemicke tehotenstvo, ktore je velmi caste a zeny aj tu na MK len plasia, vyvolavaju duchy na teste a castokrat to konci slzami

padura
7. únor 2015

Urcite není třeba čekat az do vynechání MS, po styku se uvádí zpravidla 12-14 dni pro testovani. Je jasné, ze po vynechání MS je větší jistota, ale zbytečně se napínat 😉.

klouzek
7. únor 2015

nejpřesněji je to zkusit den po vynechání MS

svlocka
8. únor 2015

Ahoj holky jsem 31DC cyklus mam 28.jsem 15DPO a ms nikde.jen dnes se mi zda ze zacinam malinko spinit,na poslednim testu jen duch to jsem testovala 13DPO.myslite ze se rozjede?test by uz neco ukazal ne?

Sem začni psát odpověď...

Odešli