Jak dlouho trvá nidační krvácení?

alhou
1. dub 2015
Ahoj, zhruba týden po ovulaci jsem začala lehce špinit, světle růžový výtok. Od te doby lehce špiním s přestávkami už asi 5 den. Jen ale trosku, poznam jen kdyt jdu na malou. Menses mám dostat v neděli 5.4.. nikdy jsem ještě takto nespinila. Měla jste některa podobné problémy a byly jste těhotne? Mohlo by byt už vidět na testu? Děkuji za odpověď
misula29
1. dub 2015
takhle jsem to měla předminulý cyklus a byla to cysta :-|
saji
1. dub 2015
Ahojky, tak já mám to samé, ale asi 4 - 5 DPO. Včera večer růzový výtok jen kapička na spodním prádle, dneska ráno už silnější, ale taky jen na papíře, je to tak na jednu intimku a za pár hodin to ustálo. Zajímalo by mě taky, co to může znamenat. Byla jsem docela vyplašená a chodila jsem každou chvíli na záchod se kontrolovat a fakt to jen tak odeznělo. Břicho mě nebolí, jen když dlouho sedím a potom se postavím, tak to zabolí jako MS, ale to je vše. Mám spíše zimnici, pnutí v prsou, samé akné, a šíleně jsem unavená, že mám pocit, že do večera prostě v práci jen tak nevydržím :-S
lukjak
1. zář 2015
zakladatelce už asi néé,ale někomu to jistě pomůže..já jsem po ivf a 6 den po transferu jsem začla mírně špinit, 7 den jsem také špinila a to hodně , 8 den na 2 hodiny červená krev , 9 den zase špinění silné a pak jako když utne nic a jsem těhu , u mě za to mohla překrvená sliznice.

Sem začni psát odpověď...

Odešli