Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

katarina82
16. srp 2007

certova, no právě... Já včera večer byla hezky jen na ovoci, pohoda. O půl jedenácté přijel starouš a bylo to. Nanuk, korbačiky, celá čokoláda a spát...

rosall
16. srp 2007

katy:...jo jedině , králík do mě v noci mohl bušit malinkýma pěstičkama....:o)

katarina82
16. srp 2007

rosall, pěstičkama ne, ale jak kopne zadníma... To je docela slušná šupka. Dneska jsem Jůlii myla prdel a jak kopne tou zadní, tak to docela bolí...

rosall
16. srp 2007

katarina:...hmmmmmm..čokoláda na noc...to je svinstvo...jak se ti pak spí?...já kdybych si dala na noc čokoládu..tak čumím celou noc do stropu

rosall
16. srp 2007

čertova:..jsme prostě chudáci s tím jídlem..:o)))))))))))))))))......
.......hele..a už nakupuješ pro mimi?

katarina82
16. srp 2007

rosall, po čokoládce se mi spí dobře 🙂 Za ty roky už jsem zvyklá 😀

rosall
16. srp 2007

katy:...andrejka ho vždycky dá..do umyvadla....a sprchuje ho...děláš to taky tak?

katarina82
16. srp 2007

rosall, ona ho meje celýho? To se myslím nesmí... Já ji teď obden umývám zadek vodou a stříhám jí ty chlupy okolo zadku, protože se ji na pipku vždycky něco přilepí a pak se na to nalepí i ty chlupy a má zánět... ☹

rosall
16. srp 2007

katy..hlavu ne...ale prdel..a břicho a tlapky..a záda...na záda mu to teče taky..to jo....to s tím přilepením to známe.....jednou jsme mu říkali bobr...protože se mu na zadku smíchaly hovna s chlupama a pylinama a zfilcovatělo to...nešlo to dolu, páč to měl kolem kulek.....tak jsme museli k veterinářovi..aby mu to odstřihl...
sprchuje ho tak jednou za dva měsíce.....

katarina82
16. srp 2007

rosall, tak s tím zfilcovatělým chuchvalcem to znám... Bylo to hrozný ☹ My jsme si s Michalem oba trápili chudinku přes hodinu a několik dní než jsme aspoň ty největší kusy dostaly dolů ☹ Pak, když se mi to podařilo dát dolů všechno, tak od té doby ji obden chytím, připravím si vodu, vatu, nůžky a preventivně jí to umyju a ostříhám, aby ty chlupy neměla tak dlouhé a nechytal se jí na to ten bordel. A ještě ji to mažu ophtaloframikojinem, aby tu pipku neměla zarudlou... Kdysi po tom čištění byla tak půl dne uražená a nechtěla si ode mě vzít ani bonbonek, ale už si zvykla... Nadšená není, ale vydrží to.

rosall
16. srp 2007

katy: ty joooooo....¨jak jinak ty bys na to měla jít než odborně....
já se králíka nemůžu ani dotknout, páč hned startuje a kouše....brácha si na něj...když jsme byli na dovče bral rukavici..........a teď jak holka není doma...je to smraďoch...dnes ale dorazí....tak ho dá zas do kupy...je jediná, kdo na něj může bez úhony sáhnout...a víš, jak se jmenuje?..shodou okoloností..Denis...o)

margarita1
16. srp 2007

holky, já mám taky králíka, ale není to ten dlouhosrstej a te´d mi začíná pouštět chlupy, nevíte cos tím?

katarina82
16. srp 2007

rosall, tak to Julinka je vzorná. Ona nekouše. Jen ráda ohlodává ponožky od těch žmolečků a sem tam omylem přibere palec 😀 Ale to fakt jen nechtíc. Jinak bobek držela i při tom, jak jsme ji oddělávali ten humus ze zadku. Bylo mi jí božátka tak líto ☹

margarita, Julča pouští chlupy celej rok, takže já jsme zvyklá. Navíc její chlupy nejsou nic oproti chlupům od psa, takže asi tak.

margarita1
16. srp 2007

náš taky nekouše, jen někdy z legrace,ale pořádně nezkousne,ale když ho chceme vzít do ruky, tak sebou mele a škrábe. no králík a jinak dělá v noci hroznej bordel a nemůžeme ho pouštět bez dozoruu, nebo by všechno rozkousal dobytek jeden 😀 , ten sežere všechno

katarina82
16. srp 2007

Tak to Julča je puštěná celý den. Jen na noc ji většinou zavřu, ať v noci může pes v klidu spát...

sisstin
16. srp 2007

čuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus 😀

rosall
16. srp 2007

margrit:..ten náš taky......ale je fakt, že má období...kdy ano, kdy ne......
andrejka-dcera má takovej kartáč....a kartáčuje ho ...trochu se tím uleví.....

katarina82
16. srp 2007

sis, čus 😉
Lidi, já bych si měla jít namalovat obličej na ksicht, protože jedu pro maminu do práce a pak do obchodu a mě se táááák nechce...

sisstin
16. srp 2007

kat: já už mám 😀 za hodinu mám sraz s holkama ve městě..ale doufám, že nepadnu v MHD 😠

margarita1
16. srp 2007

to ten náš nezlobí,ale páře koberec a teď máme novej , to bych mu vyprášila kožich 😀 a jinak kabely a tak, prostě všechno, do čeho se dá kousnou a hlavně noviny a časopisy, ty během chvilky rozcupuje

katarina82
16. srp 2007

sis, to se máš... Já ještě furt vypadám jak něco mezi pulcem a vyoranou krysou...

sisstin
16. srp 2007

kat: ale moc nevim, co na sebe..já bych si tak vzala minisukniiiiiiiiiiii
😢 😢

katarina82
16. srp 2007

sis, já si sukni vezmu, do ničeho jiného se moc nenarvu... 😠 Škoda, že se nenacpu do mojí nejoblíbenější úplně kraťoučké ☹

katarina82
16. srp 2007

hele, sis, kolik máš teď kg nahoře?

sisstin
16. srp 2007

kat: no teď jsem si ji zkoušela..a chybí mi tak 3 cm, abych zapla knoflík..mám i širší pánev 😠 😠 noooo...10 😔 😔 😔

katarina82
16. srp 2007

sis, já mám taky trochu širší pánev 😠 Deset nahoře? To je v poho 😎

sisstin
16. srp 2007

kat: sice podle fotek břicho nějak větší nemám..ale třeba tričko, který jsem ještě tak před 14 dny měla v poho..tak mi ted kus pupku leze ven 😠

katarina82
16. srp 2007

sis, břicho mi neva, že roste, ale ta váha... Už by se mohlo nějak přibrzdit 😠

rosall
16. srp 2007

boooooooooooooože...holky.....já mám širokou pánev od narození..a taky žiju..:o)))))))))))))))))))))))))))))...a řekla bych , že do svých 27 dost aktivně...:o))))))))

katarina82
16. srp 2007

rosall, z toho máš tu širokou pánev 😀 Z toho aktivního žití 😀 Ona si zvykla a už ti tak zůstala 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru