Jak jste poznaly, že jste těhotné?

nazka
19. lis 2015

Holky těhulky a maminky, otázka pro ty, co věděly, že čekají mimi ještě před návštěvou doktora.. z jakých příznaků, kdy a jak jste poznaly, že jste těhotné?? 🙂

adede
19. lis 2015

Kdyz jsem mela deset dni zpozdeni, zacalo mi to byt podezrele 🙂 Po tehotenskem testu uz to bylo jasne 😀

mysicka_lb
19. lis 2015

Ahojky, poznala jsem to velmi, velmi brzo. Jednak intuice, jednak můj cyklus neprobíhal standardním způsobem.

ma_jo
19. lis 2015

Mě už asi 3 dny po oplodnění bolela prsa. Nikdy se mi nestalo, že by mě prsa bolela uprostřed cyklu, tak mi to bylo jasné 🙂 . Jak se ale blížila doba, kdy jsem to měla dostat, tak jsem si byla pořád míň a míň jistá, protože příznaky připomínaly i blížící se menstruaci. Ta ale nepřišla a test mi to potvrdil 🙂

lucka662006
19. lis 2015

Pálení žáhy v době očekáváné menstruace, u obou dětí!

biggie
19. lis 2015

Já, jelikož jsem měla velmi pravidelnou MS, jsem už něco tušila, když MS nedorazila, jak měla. 🙂 Taky mě šíleně bolely prsa, jako nikdy..sem tam píchlo v křížích, bolelo a bolí v podbřišku do teď, ale už méně, jako při menstruaci. A chutě ! 😀

wenduliks
19. lis 2015

Me se hodne motala hlava. Nekolik dni. Delalo se m hodne slin a bylo mi to divne. Zadala jsem do google a bylo hned jasno. 🙂

brokovich
19. lis 2015

Z tehutestu v první den zpoždění. 😀

hul
19. lis 2015

Vynechala mi jinak pravidelna ms a palili me prsa 🙂 Jako kdyz pali prsa u more ze soli.

luckylee
19. lis 2015

Tyden po ovulaci jsem jednorazove dost zaspinila.A taky jsem mela od te doby tik v oku.Cele dny a asi az do 7tt.😀 Jo a pritel se na me dival trochu jinak a rikal ze mam jakoby lesklejsi a pevnejsi prsa.🙂 V den ocekavane ms jsem mela od rana bolesti ale misto ms jsem mela ducha na testu.🙂

zikylucinka
19. lis 2015

Ahoj holky taky tetka čekám MS už 2 týdny mě bolí prsa už druhý den mám oteklé bradavky v podbříšku mě už 4 dny bolí jak kdy bych měla MS! tak čekám pokud dorazí nebo ne! ☹ na testu jsem měla minulí týden druhou čárku slabou tak uvidíme ještě počkám... 😒

billythekid
19. lis 2015

nechutnaly mi lasagne 😀

radka35
19. lis 2015

pár dní zpoždění bylo obvyklé,ale strašně mi začaly chutnat olivy,které se mi do té doby hnusily. 😀 Holky se doma o ně perou co je vidí.tak si říkám,jestli ta chut´na ně přešla- ještěže to byly jen olivy a ne třeba uherák,to bych asi finančně neutáhla 😀

ajulinka91
19. lis 2015

Poprvé jsem to zjistila úplnou náhodou, podruhé už jsem to věděla ještě před testem 🙂

lv
19. lis 2015

příznaky vůbec žádné, až test u vynechané ms..jo vlastně, jeden příznak, nejedla jsem téměř sladký a na oslavě narozenin si dala 3x dort, úplně jsem vrněla blahem.

galaxy23
15. dub 2019

Já měla nepravidelnou menstruaci,takže jsem nikdy nevěděla kdy přijde,ale mimčo jsem hodně chtěla,jeden den jsem se rozhodla že si prostě udělám test,jen tak ze srandy,jenže když se mi tam ukázala pozitivní čárka tak už to taková sranda nebyla :D šok jako kráva i když jsem to chtěla,týden později jsem měla hrozný bolest v podbřišku,skoro jako křeče co přicházeli a zase odcházely,pak jsem volala doktorce a ta mi to potvrdila,od 8 tt jsem začala zvracet,teď jsem v 36tt a zvracím furt.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru